IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пичове, Аз не виждам повод да се притесняваме икономиката си върви яко нагоре с бързи темпове.
    Чобаноф явно си разбира от раптата.


    г-жа Фирдевс.2015г.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Трудно ми е да кажа. Доста трябва да се помисли върху въпроса. По всяка вероятност трябва да се сравнят необлагаемите минимуми в държавите от ЕС. По всяка вероятност има някаква средна.
      Тази средна да бъде съпоставена със средния доход за ЕС.

      Съвсем примерно говоря:Среден минимум на необлагаем доход - 1000ЕUR .
      Среден доход 2500 EUR

      В България при 350 евро работна заплата, остава необлагаемия минимум да е около 140 евро.

      Тази сума трябва да бъде завишена по някакъв начин, с това, че акцизите ни и ДДС са европейски и мисля, че нещо от рода на 400-500 лева на тази база е нормално.

      Не съм мислил по този въпрос наистина

      Ако можеш облечи това, което казвам с реални цифри
      Не рразбра въпроса на Съни, въпроса е да оцениш промяната... Каква е твоята оценка
      А. Подобрява се данъчната среда и защо
      Б. Не се Подобрява се данъчната среда и защо

      Коментар


      • [QUOTE=съни(тя);
        иначе, мисля, че всички премиери на страни - членки би следвало да имат достъп ...до тайните ...[/QUOTE]

        Тя и Ангела Меркел тъй си мислеше .
        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
          година на издаване - 2007
          в качеството му на кмет
          иначе, мисля, че всички премиери на страни - членки би следвало да имат достъп ...до тайните ...
          Ми, що се хвали във фейса със сертификат с изтекъл срок на годност

          Коментар


          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
            Какво мислиш за минимален праг, над който да се облагат доходите на ФЛ?

            Мечо, а ти какво мислиш?
            Трудно ми е да кажа. Доста трябва да се помисли върху въпроса. По всяка вероятност трябва да се сравнят необлагаемите минимуми в държавите от ЕС. По всяка вероятност има някаква средна.
            Тази средна да бъде съпоставена със средния доход за ЕС.

            Съвсем примерно говоря:Среден минимум на необлагаем доход - 1000ЕUR .
            Среден доход 2500 EUR

            В България при 350 евро работна заплата, остава необлагаемия минимум да е около 140 евро.

            Тази сума трябва да бъде завишена по някакъв начин, с това, че акцизите ни и ДДС са европейски и мисля, че нещо от рода на 400-500 лева на тази база е нормално.

            Не съм мислил по този въпрос наистина

            Ако можеш облечи това, което казвам с реални цифри

            Коментар


            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
              В този форум питах 2-3 пъти, но мълчание )

              "Безлидерните спонтанни" би следвало всеки ден да са пускали искане до Общината, която пък, автоматично да е отговаряла положително
              За случаите без такова - полицията не допуска провеждането.

              Както многократно се случваше при Борисовото управление - разпръскване, събиране на лични данни и чао...
              Държавата не функционира, не осигурява спазване на Законите и правилата.... И това е големия проблем след управлението на Боци, 4 години бяхме свидетели, как един психопат разката мамата на институциите, цялата държава гузно мълчеше и се съгласяваше с по 3 пъти на ден променящо се мнение....

              Точно това използват НПО-тата, двойни стандарти при прилагане на Законите, усвояване на Европейски кинти по конкурентните програми, зелени кинти, цигански кинти, гейски кинти, поръчки от големите корпорации за създаване на напрежение в обществото, за вдигане на пушек, да се прокара некой лобистки закон или кражба...

              Няма светлина в тунела, сега бежанците ще ни променят генетичната, религиозната, етническа и културна идентичност!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                година на издаване - 2007
                в качеството му на кмет
                иначе, мисля, че всички премиери на страни - членки би следвало да имат достъп ...до тайните ...
                Кметът няма никакъв достъп.
                Виж, като премиер-това е друга работа. Само трима души в България имат право ПЪЛЕН достъп до всяка секретна информация. Президен, премиер и председател на НС.
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                  Какво мислиш за минимален праг, над който да се облагат доходите на ФЛ?

                  Мечо, а ти какво мислиш?
                  Комунисти са на власт. Децата и внуците на Политбюро. Първо да си подадат оставката. После ще мислим всички заедно.
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Как смятате??? Бойко има ли достъп до НАТО-вски тайни?
                    година на издаване - 2007
                    в качеството му на кмет
                    иначе, мисля, че всички премиери на страни - членки би следвало да имат достъп ...до тайните ...

                    Коментар


                    • Как смятате??? Бойко има ли достъп до НАТО-вски тайни?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        Дойдоха танковете - камера пред парламента
                        Какво мислиш за минимален праг, над който да се облагат доходите на ФЛ?

                        Мечо, а ти какво мислиш?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          Дойдоха танковете - камера пред парламента
                          Кви танкове бе?
                          Да не са дошли тинк-танковете??

                          Искам да ги вида! Много танкове съм вижда, ама таквиз не съм.
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                            на мен ми е чудно, как досега некой от джурналята не е направил некво разследване и да систематизира информацията... Кой, Кога, Къде, Защо

                            Чл. 8. (1) (Изм. - ДВ, бр. 24 от 2010 г.) За свикване на събрание или на митинг на открито организаторите най-малко 48 часа преди началото му писмено уведомяват кмета на общината, на чиято територия ще се проведе, като посочват организатора, целта, мястото и времето на събранието или митинга.
                            (2) В неотложни случаи за събранието или митинга на открито уведомлението по предходната алинея може да се направи в еднодневен срок.

                            Ами Учительница как спазва член 12, ААААААААА

                            Чл. 12. (1) (Изм. - ДВ, бр. 24 от 2010 г.) Когато времето и мястото на събранието, на митинга или пътят на движението на манифестацията създават условия за нарушаване на обществения ред или безопасността на движението, кметът на общината, предлага промяната им.
                            (2) (Изм. - ДВ, бр. 24 от 2010 г.) Кметът на общината може да забрани провеждането на събранието, митинга или манифестацията, когато има несъмнени данни, че:
                            1. (изм. - ДВ, бр. 24 от 2010 г.) са насочени към насилствено изменение на конституционно установения ред или срещу териториалната цялост на страната;
                            2. застрашават обществения ред в съответното населено място;
                            3. застрашават народното здраве при предварително обявена епидемична обстановка;
                            4. нарушават правата и свободите на другите граждани.
                            (3) Забраната се налага с мотивиран писмен акт в срок от 24 часа от уведомяването.
                            (4) (Изм. - ДВ, бр. 24 от 2010 г.) Организаторът на събранието, митинга или манифестацията може да обжалва забраната по предходната алинея пред съответния административен съд в 3-дневен срок от получаването й. Жалбата не спира изпълнението на заповедта. Съдът се произнася по нея в срок от 24 часа. Решението на съда се обявява веднага и е окончателно.
                            (5) (Изм. - ДВ, бр. 24 от 2010 г.) За провеждането или непровеждането на събранието, митинга или манифестацията кметът на общината, съответно кметът на кметството, уведомява незабавно компетентните органи на Министерството на вътрешните работи.
                            (6) (Отм. - ДВ, бр. 24 от 2010 г.)
                            В този форум питах 2-3 пъти, но мълчание )

                            "Безлидерните спонтанни" би следвало всеки ден да са пускали искане до Общината, която пък, автоматично да е отговаряла положително
                            За случаите без такова - полицията не допуска провеждането.

                            Както многократно се случваше при Борисовото управление - разпръскване, събиране на лични данни и чао...
                            Last edited by съни(тя); 20.11.2013, 18:58.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                              Гражданите гласуващите за ГЕРБ имат достойнство и самоуважение. И точно заради това никога няма да гласуват за дудук/капут...

                              А на теб ти пожелавам приятно гледане на телевизията на капута
                              Те са гласували за най големия дудук и капут.Барека е просто един жалък смешник

                              Коментар


                              • Дойдоха танковете - камера пред парламента

                                Коментар

                                Working...
                                X