IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от karl1957 Разгледай мнение
    Nikolay Chanev
    В България не можем да произведем лъжици и вилици за еднократна употреба, нямаме технологии, затова ги внасяме от Китай. Но асфалт за еднократна употреба - моля, правим в изобилие, заповядайте на оглед на Дунав мост 2 , дано има останали количества за мостри!

    ТАКИВА СА И УЖ ДЯСНИТЕ- МУТРИ - ЗА ЕДНОКРАТНА УПОТРЕБА
    Карл, къде е Киро, бе?

    Кога ще се превърнеш?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Твърдо съм убеден че всеки полицай, който работи за политическа партия в работно време трябва да бъде уволнен.

      Всеки полицай който не се легитимира трябва да бъде уволнен

      Всеки полицай който упражнява поцейско насилие трябва да бъде уволнен, съден и вкаран в затвора.
      Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        И пак да попитам ,кое полицейското насилие.... което си видял и къде...
        Ето ти САМО един пример: http://nakratko.bg/category/58/30998

        Ей този катаджия дето си позволява да бие затвратници на момчето е готов пътник към СЦЗ.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Онази русата неприятница дето трошеше пръсти по жълтите павета и чието клипче обиколи нета сигурно не е упражнявала насилие
          Ами това клипче ..
          Видях няколко самоубиици който скачаха по колите и лягаха под бронята им.... , няколко журналисти който не искаха да се качат на тротоара от в. Дневник и псуваха като каруцари /защо не се пусна звука /....няколко тичащи маймуни по платното..хвърлящи камъни и бутащи кофи...
          Ами ,един коментатор ,каза ,ако не искат да спазват правила ,полицайте да ги оставят да сгазят някой от тях и така...
          за дадения случай ,жена около 40 км да извива ръце на съпротивляващ се мъж... смешно , по скоро беше легнала отгоре да не го сгазят...

          Та какво за полицайте....
          нали знаеш мойто мнение ,за 50 % сеч ама като е тръгнало ,догодина ще станат 100 к...заради такива демократи като теб....

          Смях!

          Ти имаш ли право да искаш легитимация на полицай....ако не те арестува...
          Ако искаш легитимазия и кажеш че имаш право ,тогава имаш право да искаш легитимация на всеки срещнат гражданин...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
            Модератор?
            Mутрокандитко кат ви разкрият що за стока сте и почвате да окате моля другарко Иванчо ме бие.

            Коментар


            • Твърдо съм убеден че всеки полицай, който работи за политическа партия в работно време трябва да бъде уволнен.

              Всеки полицай който не се легитимира трябва да бъде уволнен

              Всеки полицай който упражнява поцейско насилие трябва да бъде уволнен, съден и вкаран в затвора.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                И пак да попитам ,кое полицейското насилие.... което си видял и къде...
                Онази русата неприятница дето трошеше пръсти по жълтите павета и чието клипче обиколи нета сигурно не е упражнявала насилие

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                  Аууу, за санкциите ще питаш Зинаида Крокодилова.

                  А не знам как си представяш действието на Натура 2000, но не е баш така.

                  http://dnes.dir.bg/news/ptitzi-kalia...opark-15274308

                  Коментар


                  • "Макар и с половин уста, МВР призна, че няма правно основание служители на ведомството да не се легитимират, когато това им бъде поискано от граждани."

                    http://offnews.bg/index.php/235981/m...avno-osnovanie

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Кой напада полицай - не съм видял някой да напада полицай, но за сметка на това видях много полицаи извършващи полицейски насилие - което заслужава не само да бъдат уволнени, но и съдени, а някой от тях и да полежат в затвор.
                      И пак да попитам ,кое полицейското насилие.... което си видял и къде...

                      Коментар


                      • Nikolay Chanev
                        В България не можем да произведем лъжици и вилици за еднократна употреба, нямаме технологии, затова ги внасяме от Китай. Но асфалт за еднократна употреба - моля, правим в изобилие, заповядайте на оглед на Дунав мост 2 , дано има останали количества за мостри!

                        ТАКИВА СА И УЖ ДЯСНИТЕ- МУТРИ - ЗА ЕДНОКРАТНА УПОТРЕБА

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                          Аз не мога да разбера как разбра, че са полицаи след като не се легитимират.

                          Аз като гражданин не съм длъжен да изпълнявам каквито и да било разпореждания на, който и да било друг гражданин, пък бил той и в синя униформа. Като нямаш значка или служебна карта си същия като мен!

                          Равновесие е напълно прав, уволнение на всеки един служител на МВР, който престъпва закона, в това число и изпълнение на НЕЗАКОННА ЗАПОВЕД, без значение дали на министър Овчев, още повече на Миков!
                          Какви разпореждания не си длъжен да изпълняваш....посочи!
                          Това беше върха....
                          Я кажи коя е тази незаконно заповед....
                          Почнахте ала ,бала...

                          Коментар


                          • От толкова протести се блокира държавата.
                            домоуправител

                            Коментар


                            • Evgeni Kanev
                              Винаги съм се питал къде са левите икономисти в България? Като изключим проф. Иван Ангелов и един-двама от УНСС, за други не се сещам...Но се сещам за две крайности на икономическите тези - крайно ляво-крайно дясно, които обслужват статуквото.
                              Едната крайност - да се прокарва законодателство, което драстично намалява приходите на държавата. Другата крайност - да се прокарва законодателство, което драстично увеличава разходите на държавата.

                              А кои сме между тези две крайности?

                              Коментар


                              • http://www.bgmak.eu/2013/05/%d0%b1%d...b0%d0%b8/2594/
                                Сидеров: Има факти, които ще облекат раиран костюм на Борисов и сие
                                bgmak.eu
                                Днешното поведение на Борисов беше поведение на един уплашен човек. Уплашен, защото започнаха да излизат едни неща, които ще му донесат раира..

                                Коментар

                                Working...
                                X