IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
    Аууу, за санкциите ще питаш Зинаида Крокодилова.

    А не знам как си представяш действието на Натура 2000, но не е баш така.

    Е що Крокодилова , не може ли Караджова ?!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      И защо ...
      как ще носят значка и после някой хунвейбини ще им ходят и на тях на гости и да им притесняват семействата...
      когато са в акция не са длъжни да носят...ако имаше нарушение ,прокуратурата ще се сезира вече..

      Забравяш ,че граждани нападат полицаи и пречат да си изпълняват задълженията а не обратното....
      Кой напада полицай - не съм видял някой да напада полицай, но за сметка на това видях много полицаи извършващи полицейски насилие - което заслужава не само да бъдат уволнени, но и съдени, а някой от тях и да полежат в затвор.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        И защо ...
        как ще носят значка и после някой хунвейбини ще им ходят и на тях на гости и да им притесняват семействата...
        когато са в акция не са длъжни да носят...ако имаше нарушение ,прокуратурата ще се сезира вече..

        Забравяш ,че граждани нападат полицаи и пречат да си изпълняват задълженията а не обратното....
        Аз не мога да разбера как разбра, че са полицаи след като не се легитимират.

        Аз като гражданин не съм длъжен да изпълнявам каквито и да било разпореждания на, който и да било друг гражданин, пък бил той и в синя униформа. Като нямаш значка или служебна карта си същия като мен!

        Равновесие е напълно прав, уволнение на всеки един служител на МВР, който престъпва закона, в това число и изпълнение на НЕЗАКОННА ЗАПОВЕД, без значение дали на министър Овчев, още повече на Миков!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от karl1957 Разгледай мнение
          Миналата седмица преподавателят по конституционно право и бивш депутат от БСП Георги Близнашки предупреди, че протестите не бива да се подценяват. Той ги нарече "своеобразна морална революция, която ще даде отражение за дълго време напред". С това определение е съгласен и проф. Алтман, според когото протестиращите искат да кажат на политическия елит тъкмо това: че му липсва елементарно разбиране за морал. Доказа го случаят "Пеевски", казва германският експерт.

          НА ТОЗИ БЛИЗНАШКИ СПОРЕД ОБЩЕСТВЕНАТА ТАИНА , КАКЪВ ПОСТ СА МУ ОБЕЩАЛИ МУТРИТЕ
          Конституционен съдия.....
          Наранена гордост ,служебна неподготвеност и професионализъм...

          Когато един преподавател по конституционно право ,не може да анализира и да предскаже решението на КС ,какъв професионалист е той..нарича се службогонец,ренегат комунист ,защото игра е в полза на даден лагер или кръг....
          какъв тълкувател е и тхой ,като е нарушител на тази конституция и закони...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vinkel Разгледай мнение
            Санкции от Европа . Изпитваш ли ме ?
            Аууу, за санкциите ще питаш Зинаида Крокодилова.

            А не знам как си представяш действието на Натура 2000, но не е баш така.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
              Икзактли, обаче това, за което говориш, се нарича незаконен добив на дървесина от ДЪРЖАВЕН горски фонд...

              Докъде я докарахме от незаконен строеж до незаконен добив на дървесина, сигурно и изнасилване на горския след малко
              Като те чета започвам да си мисля че Цеца Секса просто е преместила борчетата за да ги посади на друго място , където ще си растат при по-добри условия

              Дали е Държавен горски фонд или частна гора има ли разлика според теб ?!

              Ако е твоя частна собственост и е изсекла дърветата ти , как ще го квалифицираш това деяние ?!

              Пак ти казвам че евангелието се чете обратно .
              Last edited by vinkel; 22.11.2013, 11:27.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Абсолютно полицията трябва да се намали двойно.

                Като всеки полицай който сега не носи значка трябва да бъде уволнен. Ако не от сегашното управление, то от следващото.
                И защо ...
                как ще носят значка и после някой хунвейбини ще им ходят и на тях на гости и да им притесняват семействата...
                когато са в акция не са длъжни да носят...ако имаше нарушение ,прокуратурата ще се сезира вече..

                Забравяш ,че граждани нападат полицаи и пречат да си изпълняват задълженията а не обратното....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                  И ако е какво става?
                  Санкции от Европа . Изпитваш ли ме ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                    Абе как незаконната сеч е административно нарушение... Я питай некой видински циганин, какво му се случва, като добиват дърва за огрев и изсекат до голо някоя общинска или държавна гора
                    Икзактли, обаче това, за което говориш, се нарича незаконен добив на дървесина от ДЪРЖАВЕН горски фонд...

                    Докъде я докарахме от незаконен строеж до незаконен добив на дървесина, сигурно и изнасилване на горския след малко

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Престъпник е този който е поставил преградите - ако използваме доста пресилените ти сравнения.
                      Престъпник е всеки престъпник който използва всякакви средства за да избегне наказанието , включително да подбужда други лица да нарушават обществения ред чупейки , палейки , унищожавайки обществени активи .
                      Престъпник е всеки помагач на тези действия , например този който разрешава тези действия - Столична община .

                      Коментар


                      • Миналата седмица преподавателят по конституционно право и бивш депутат от БСП Георги Близнашки предупреди, че протестите не бива да се подценяват. Той ги нарече "своеобразна морална революция, която ще даде отражение за дълго време напред". С това определение е съгласен и проф. Алтман, според когото протестиращите искат да кажат на политическия елит тъкмо това: че му липсва елементарно разбиране за морал. Доказа го случаят "Пеевски", казва германският експерт.

                        НА ТОЗИ БЛИЗНАШКИ СПОРЕД ОБЩЕСТВЕНАТА ТАИНА , КАКЪВ ПОСТ СА МУ ОБЕЩАЛИ МУТРИТЕ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от karl1957 Разгледай мнение
                          Dobri Bozhilov
                          Една позитивна новина за нашата страна. Включени сме в някои учебници по икономика, ползвани на запад. Участваме с изключителния успех на валутния борд. Представени сме в сравнение с Аржентина и нейното валутно крушение. Има голямо бъдеще нашата страна, трябва само да погледнем истината в очите...
                          Валутния борд бе въведен като лечение за провалите на Виденов и Луканов. Бе въведен под натиска на МВФ от синьото правителство. Доказателство как БСП не бива да се допуща до властта...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vinkel Разгледай мнение
                            Не съм сигурен дали не е и в НАТУРА 2000 !
                            И ако е какво става?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              кое първото ,кокошката или яицето.....
                              Аз залагам ,че този път е яицето....
                              Ако нямаше нарушения на улиците ,няма и да има пропусквателен режим.....

                              Вчера полицай си говореха..
                              Плащат ми командировъчни ,спя в четиризвезден хотел , хранят ме и ме поят и надницата е 25 лева...и с кола ме карат и студенки са организирали да ме целуват...какво искаш от живота....
                              Мога да изкарам с месеци...
                              Вместо да гоня циганите из кюстендилско и пернишко...

                              Та вместо да искате намаляване на полицията ,сега и плащате ...двойно..
                              но или имаш акъл или нямаш..
                              Да не забравяме ,че се появи длъжност --протестър иконтропротестър и така се намалява безработицата...
                              Абсолютно полицията трябва да се намали двойно.

                              Като всеки полицай който сега не носи значка трябва да бъде уволнен. Ако не от сегашното управление, то от следващото.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                То по това определение 10 000 полицай по улиците на София са за съд, защото не спазват закона. Също както и тези които са решили че могат да слагат прегради и КПП та в Европейска столица противно на всички закони.
                                кое първото ,кокошката или яицето.....
                                Аз залагам ,че този път е яицето....
                                Ако нямаше нарушения на улиците ,няма и да има пропусквателен режим.....

                                Вчера полицай си говореха..
                                Плащат ми командировъчни ,спя в четиризвезден хотел , хранят ме и ме поят и надницата е 25 лева...и с кола ме карат и студенки са организирали да ме целуват...какво искаш от живота....
                                Мога да изкарам с месеци...
                                Вместо да гоня циганите из кюстендилско и пернишко...

                                Та вместо да искате намаляване на полицията ,сега и плащате ...двойно..
                                но или имаш акъл или нямаш..
                                Да не забравяме ,че се появи длъжност --протестър и контропротестър и така се намалява безработицата...

                                Коментар

                                Working...
                                X