IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Полицайте са репресивен апарат само в тоталитарното ви съзнание.

    Полицията е правоохранителен апарат - и нарушаването на закона и репресиите са им точно толкова забранени, колкото и на всеки друг гражданин. Даже на полицайте повече, защото ще е и злоупотреба със служебно положение.


    Ти нещо на вицове мина...
    Скоро имаше стрелба в София...
    Та как е протекла...
    Полицая почва да крещи предай се е аз Сержант Иванов от Трето РПУ и имам значка и отличителни значи....
    от там се обаждат заври си я в онази работа значката ... следват няколко изстрели...

    Според теб какво следва....
    ..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Охарянават незаконни ограждения - какви правомощия има полицията в охраняване на нещо незаконно
      Само в очите на платените олигархически тролове има.

      ОСТАВКА !!!
      ВЕДНАГА !!!
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Полицайте са репресивен апарат само в тоталитарното ви съзнание.

        Полицията е правоохранителен апарат - и нарушаването на закона и репресиите са им точно толкова забранени, колкото и на всеки друг гражданин. Даже на полицайте повече, защото ще е и злоупотреба със служебно положение.
        Именно, но тук тълкуват "да защитава и служи" по Путински.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
          Ти нормален ли си?
          Та тези полицаи са поставени там да охраняват загражденията. Те не са тръгнали из улиците да арестуват някого. Имат си началник и изпълняват групова задача по охрана. Как така всеки дето мине покрай тях ще иска да се легитимират?
          Стига с тези идиотии!
          Охарянават незаконни ограждения - какви правомощия има полицията в охраняване на нещо незаконно

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            Дилетанта не е адвокат. Той е висококвалифициран форумен герберски агитатор. Колко пъти да ти обяснявам?
            Гунчо, благодаря за комплимента. Само едно уточнение. Не съм адвокат, а юрисконсулт.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Полицай който не се легитимира реално не е полицай. И ареста му струва точно нищо
              Ти нормален ли си?
              Та тези полицаи са поставени там да охраняват загражденията. Те не са тръгнали из улиците да арестуват някого. Имат си началник и изпълняват групова задача по охрана. Как така всеки дето мине покрай тях ще иска да се легитимират?
              Стига с тези идиотии!
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Равновесие,
                ти да не живееш на Марс...
                МВР е репресисивен апарт и основното му задължение е да брани зоконовия ред в страната ,да предотвратява насилие по всякакъв начи ,включително и с насилие....
                Полиицайте ги назначава на работа ,като покриват физически показатели и психотест а не дали могат да танцуват Румба...и да рецитират Смирненски и Ботев......
                Полицайте са репресивен апарат само в тоталитарното ви съзнание.

                Полицията е правоохранителен апарат - и нарушаването на закона и репресиите са им точно толкова забранени, колкото и на всеки друг гражданин. Даже на полицайте повече, защото ще е и злоупотреба със служебно положение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Тв

                  Всеки полицай който упражнява поцейско насилие трябва да бъде уволнен, съден и вкаран в затвора.
                  Равновесие,
                  ти да не живееш на Марс...
                  МВР е репресисивен апарт и основното му задължение е да брани зоконовия ред в страната ,да предотвратява насилие по всякакъв начи ,включително и с насилие....
                  Полиицайте ги назначава на работа ,като покриват физически показатели и психотест а не дали могат да танцуват Румба...и да рецитират Смирненски и Ботев......

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Всеки полицай който не носи значка нарушава закона. Всеки отказващ да се представи нарушава закона.
                    Ми да продължим с нарушаващите закона като си почнал:

                    -Всеки хвърляш бутилки и павета по обществени сгради.
                    -Всеки скачаш върху чужди коли, биро то и депутатски
                    -Всеки блокираш движението в разрез с правилата на движение, и нарушаваш правата на останалите.
                    -Всеки размахваш плакати с обидно съдържание или скандираш обидни фрази към други хора.
                    -Всеки окупираш чужда собственост в разрез с закона за висшето образование

                    и т.н. и т.н. списъка е безкраен
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Монти, ти да не си в МВР - да не скачаш на кариерата с тези политически коментари

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        На метри от Националната художествена галерия протестиращи правят опит да спрат депутатските коли. Сава Чапанов препречва с тялото си пътя на политиците. Заради това магистърът по интелектуално право от УНСС става обект на преследване от полицията.
                        „Тръгнаха да ме гонят няколко човека, опитаха се да ме задържат. На мен не ми се стоеше 24 часа на пейка в РПУ-то и съответно побягнах, защото не е приятно за едно дребно нарушение да прекараш 24 часа”, разказва той.


                        Ако си адвокат ..... щеше да си мълчиш.....

                        Дилетанта не е адвокат. Той е висококвалифициран форумен герберски агитатор. Колко пъти да ти обяснявам?
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Ами това клипче ..
                          Видях няколко самоубиици който скачаха по колите и лягаха под бронята им.... , няколко журналисти който не искаха да се качат на тротоара от в. Дневник и псуваха като каруцари /защо не се пусна звука /....няколко тичащи маймуни по платното..хвърлящи камъни и бутащи кофи...
                          Ами ,един коментатор ,каза ,ако не искат да спазват правила ,полицайте да ги оставят да сгазят някой от тях и така...
                          за дадения случай ,жена около 40 км да извива ръце на съпротивляващ се мъж... смешно , по скоро беше легнала отгоре да не го сгазят...

                          Та какво за полицайте....
                          нали знаеш мойто мнение ,за 50 % сеч ама като е тръгнало ,догодина ще станат 100 к...заради такива демократи като теб....

                          Смях!

                          Ти имаш ли право да искаш легитимация на полицай....ако не те арестува...
                          Ако искаш легитимазия и кажеш че имаш право ,тогава имаш право да искаш легитимация на всеки срещнат гражданин...
                          Полицай който не се легитимира реално не е полицай. И ареста му струва точно нищо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            На метри от Националната художествена галерия протестиращи правят опит да спрат депутатските коли. Сава Чапанов препречва с тялото си пътя на политиците. Заради това магистърът по интелектуално право от УНСС става обект на преследване от полицията.
                            „Тръгнаха да ме гонят няколко човека, опитаха се да ме задържат. На мен не ми се стоеше 24 часа на пейка в РПУ-то и съответно побягнах, защото не е приятно за едно дребно нарушение да прекараш 24 часа”, разказва той.


                            Ако си адвокат ..... щеше да си мълчиш.....
                            Аз те моля да погледнеш видеото и да ми отговориш, нормално ли човек, който не оказва никаква съпротива да бъде дърпан за косата и да бит с юмруци? Нормално ли е?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                              Ето ти САМО един пример: http://nakratko.bg/category/58/30998

                              Ей този катаджия дето си позволява да бие затвратници на момчето е готов пътник към СЦЗ.
                              На метри от Националната художествена галерия протестиращи правят опит да спрат депутатските коли. Сава Чапанов препречва с тялото си пътя на политиците. Заради това магистърът по интелектуално право от УНСС става обект на преследване от полицията.
                              „Тръгнаха да ме гонят няколко човека, опитаха се да ме задържат. На мен не ми се стоеше 24 часа на пейка в РПУ-то и съответно побягнах, защото не е приятно за едно дребно нарушение да прекараш 24 часа”, разказва той.


                              Ако си адвокат ..... щеше да си мълчиш.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                                Mутрокандитко кат ви разкрият що за стока сте и почвате да окате моля другарко Иванчо ме бие.
                                Червен Петко, онзи твой пост нарушава поне три правила на форума, но още си е там.
                                Виж ако аз си позволя дори бегла ирония бивам моментално изтрит.

                                Коментар

                                Working...
                                X