IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
    Баща ти е бил много мъдър и прав!!! След ожесточения натиск на мутраци и други сини болшевики, все повече се замислям, дали на следващите избори да не гласувам за БСП. Аз нямам никакви скруполи за кой да гласувам. Но когато на една партия и извиват ръцете и не и дават възможност да покаже какво може, мисля, че много като мене ще ги подкрепят.
    Тая партия като лъже за световно като разпрана.

    Споко, ще я оставят да си изкара мандата 4 години пък и всички от управляващите викат така по-добре работели като били под натиск.

    Не че съм видял да са свършили нещо. Оня ден Миков беше у Всяка Неделя и пак мрънкаше за тока и детските. Ама тва беше лятото преди 4 месеца. От тогава до сега нещо друго - освен спрени еврофондове - аз не се сещам.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Не са прости. Крадливи са.Лъжливи са и са убийци.
      Тия от форума са минало и история. На изживяване са, умират и не им се дървя но не ги и съжалявам. Онеа младите им наследници ЧЕРВЕНИ тиквеници сега и срещу тях трябва да се борим. Те са не по малко лъжливи и не по-малки убиици.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Я пак ..
        Алфа Рисърч дава над 30 % за червени и ДПС и 3 % на Атака ..
        Пък 80 % искат оставка на правителството... през юли....

        Сега е вече ва 60 %...


        Тя не лъже в главното , а в това което не може да се провери....
        Само ,че ти и вярваш ... нали..
        на мен ми се струва съвсем нормално 80% да искат оставка на правителството. Все пак има и честни членове на БСП, не всички са промити мозъци, кариеристи или платени агитатори.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Социологическите агенции - тези които действат като долни гадни подлоги - използват един много отдавна известен психологически факт.

          Нарича се закотвяне на очакванията. Едно число - дори и абсолютно случайно избрано в последствие влияе на оценката не реалността. тази психологическа слабост, въздейства дори и при хора които са напълно наясно че между двете числа няма никаква връзка.

          А Медиана в този случай закотвя толкова много очаквания, че това проучване трябва да се обявява като платена реклама, а не като новина. Медиана съм я ловил толкова много пъти в пристрастна БСП. А Не може да се вярва на никой, който е излъгал повече от веднъж - тогава това не е случайност, а си е част от характера.

          И от всичките социологически агенции, единствената която не съм я ловил последователно да лъже е Алфа Рисърч. Другите са лъжци, а аз на лъжци не вярвам
          Я пак ..
          Алфа Рисърч дава над 30 % за червени и ДПС и 3 % на Атака ..
          Пък 80 % искат оставка на правителството... през юли....

          Сега е вече ва 60 %...


          Тя не лъже в главното , а в това което не може да се провери....
          Само ,че ти и вярваш ... нали..

          Коментар


          • Кольо Колев откога стана социолог.

            И Медиана социологическа агенция.


            Тези боб да хвърлят по ще познават.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
              Партенков, кога ще се извините на българският народ, за:
              1. Избитите интелектуалци станали за храна на беленските прасета.
              2, за взривената църква света Неделя с над 300 убити
              3. за ограбените спестявания на българите над 13 милиарда през 1996-1997 г
              4. за геноцида над българите прогонил над 2.5 милиона българи в чужбина.
              5, за опашатата лъжа наречена РСО
              6. За лъжата ,че всичко ще е без пари като изградим Комунизма
              7. има и още ,но едно по едно.
              ОСТАВКА! некадърни червени Псета!
              Хубави въпроси. Има и още много
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Абе Гигив сега пак ли БСП НЕ управляват?



                То е ясно, че няма кой ти се върже на твърденията, ама поне да се посмеем

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
                  Нама да те обеда чадо направо ще те доган обидя! Заааа палци!
                  После ще е рахат.

                  Коментар


                  • Социологическите агенции - тези които действат като долни гадни подлоги - използват един много отдавна известен психологически факт.

                    Нарича се закотвяне на очакванията. Едно число - дори и абсолютно случайно избрано в последствие влияе на оценката не реалността. тази психологическа слабост, въздейства дори и при хора които са напълно наясно че между двете числа няма никаква връзка.

                    А Медиана в този случай закотвя толкова много очаквания, че това проучване трябва да се обявява като платена реклама, а не като новина. Медиана съм я ловил толкова много пъти в пристрастна БСП. А Не може да се вярва на никой, който е излъгал повече от веднъж - тогава това не е случайност, а си е част от характера.

                    И от всичките социологически агенции, единствената която не съм я ловил последователно да лъже е Алфа Рисърч. Другите са лъжци, а аз на лъжци не вярвам

                    Коментар


                    • Може и да не са управлявали, ма за всичко са виновни. Пък и ние старите некак порастваме. През 1997 , "К, ои не скача е червен" ме притесняваше, пък сега "Червени боклуци" ме радва. Първо ме радва, щото ония нещастни крадливи дебили от СДС и наследници, последният "Реформаторският блок" друго 24 години не измислиха, Второ се замислих, ми и аз съм от тях, ние 30 милиарда активи съградихме, що да се срамувам. А това че малките крадливи сини смърфове за 2 милиарда ги продадоха, не е причина да се срамувам.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Big6ha Разгледай мнение
                        Абе на тия и курник да им дадеш и него ще фалират. А ЩО СА ТОЛКО ПРОСТИ БЕ????
                        Не са прости. Крадливи са.Лъжливи са и са убийци.
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          За това казвам ,че си зомбиран.... вече!

                          Само че тук пиле шерено ,не можеш да ме обедиш...,че Борянка има правилен въпрос...
                          Нама да те обеда чадо направо ще те доган обидя! Заааа палци!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Ама аз и с Медина не се разбирам Само на Алфа Рисърч вярвам. Всички други са гадни подлоги
                            За това казвам ,че си зомбиран.... вече!

                            Да вярваш на социологически проучвания.... на 100 % и то само на една .. която припокрива твойте виждания..
                            и то не напълно..
                            Защото БСП и ДПС са водещи ,като брой на местата в НС..
                            Ама това ти не го виждаш...

                            Борянка задава подвеждащ въпрос...
                            Кога да бъдат предсрочните избори..
                            Сега ,
                            Догодина
                            Подогодина
                            Или да няма..
                            Такова чудо няма...
                            Въпросът е един ...
                            Да има ли предсрочни избори..
                            Сега или Редовни....
                            Само че тук пиле шерено ,не можеш да ме Обедиш...,че Борянка има правилен въпрос...
                            Last edited by Монти; 23.11.2013, 22:49.

                            Коментар


                            • ПЕСове помияри лайте на воля!

                              Барек-дудуци-цацаруги,...... кога ще се извините на българският народ, за:
                              1. Избитите интелектуалци станали за храна на беленските прасета.
                              2, за взривената църква света Неделя с над 300 убити
                              3. за ограбените спестявания на българите над 13 милиарда през 1996-1997 г
                              4. за геноцида над българите прогонил над 2.5 милиона българи в чужбина.
                              5, за опашатата лъжа наречена РСО
                              6. За лъжата ,че всичко ще е без пари като изградим Комунизма
                              7. има и още ,но едно по едно.
                              ОСТАВКА! некадърни червени Псета!

                              Коментар


                              • "Медиана": БСП с преднина от 6% пред ГЕРБ и подкрепа на кабинета от половината българи18:23 | 20.11.2013 |
                                Преднина от 6% на БСП пред ГЕРБ дава последното изследване на социологическата агенция "Медиана“, проведено в периода 14-18 ноември сред пълнолетни граждани.

                                Ако сега имаше парламентарни избори, 22.8% биха гласували за БСП, 16.9% – за ГЕРБ, 8.6 на сто – за Реформаторския блок.
                                Според данните на агенцията 7.6% биха подкрепили ДПС, а 4.3% – движението на бившия журналист Николай Бареков. Патриотичният съюз, съставен около НФСБ – партията на телевизия СКАТ, има подкрепа от 2.9 на сто от българите, а "Атака“ – 2.8%.

                                Ако това, което показва изследването, стане, бихме имали 7-партиен парламент с неясно бъдеще. Вижда се, че не се привижда ясна политическа алтернатива, коментира социологът Кольо Колев.

                                Данните от проучване на "Галъп", огласени ден по-рано, дават разликата между БСП и ГЕРБ от 3.3% при подкрепа на БСП от 21.4%, ГЕРБ – на 18.1%, Реформаторския блок – 6.7%, а ДПС – 5.9 на сто. “България без цензура” на Бареков е подкрепяна от 1.6% от пълнолетните българи.Според проучването на “Медиана” , към момента оставка на правителството искат 37%, докато 45 % искат то да бъде оставено да работи (до края на мандата -14 % или докато докаже своята пригодност или непригодност – 31 %).Приблизително същото е съотношението по въпроса за предсрочни парламентарни избори – 37% смятат, че такива избори биха били добре за страната; 41% - че провеждането на предсрочни избори не е добре за страната.
                                ".


                                На този фон от "Медиана" казват, че Пламен Орешарски е на 4-то място по рейтинг, като личната му подкрепа е по-висока от тази на правителството. Президентът Росен Плевнелиев е на 6-а позиция. Кристалина Георгиева е загубила също част от престижа си и отива на по-задно място, най-вероятно заради проблема с бежанците.

                                Коментар

                                Working...
                                X