IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
    Спомни си БСП като крепяха Беров. Тогава агенциите казваха, че БСП ще спечели изборите. Виденов изведнъж оттегли подкрепата от правителството на Беров и после спечели изборите и управлява сам.

    Всички знаем какво стана после.
    Кво значение какво е станало после, в онази ситуация за държавата?
    Нали говорите за прогнози и социолози? Познали ли са или не са?
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
      Ами това твоето после няма как да стане в настоящия момент колкото и да внушаваш, че ще стане. Няма да си изтегля парите от КТБ, въпреки заклинанията на такива могьосници като теб математициан!
      Сбъркал си века, сбъркал си времето, сбъркал си епохата, ти си живееш в много стари времена, което според мен е вредно за теб самия.
      Аз не го внушавам - логиката е такава.

      Ако си сигурен на 100% че ще си първа политическа сила - що не го направиш. Хем ще си осигуриш 4 безпроблемни години.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Ами аз като платен агитатор го смятам.. това... и го доказвам...
        Доказах ,падането на Борисоф и времето когато ще стане ..,
        Махането на Петков ,Овчаров и елиминирането на ГОЦЕ..
        Поставянето за победа на премиер човек като Орешарски..
        Прогнозирах живот на правителството до май 2014 ...в най рисковите моменти..
        Имам над 20 баса , от който 17 спечелени....
        1 до декември и 2 до НГ..

        Сега
        Нали разбираш онзи отдолу ,който избива червените , го четат още хилядии други ,който не пишат...
        До май е малко ще изкара целия си мандат. Евроизборите нищо не значат. Освен това БСП и ДПС преработват изборния кодекс така че може да си гарантират някой процент отгоре чрез хватки.

        Двете партии ще имат по-малко от половината депутати. Ама кво от туй?

        Те до сега никога не са си спазвали обещанията - винаги са лъгали и крадяли, така че нищо няма да последва. Пък и ДПС яко е налапала кокала и хич няма да иска да го пусне.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
          Абе Гигив сега пак ли БСП НЕ управляват?



          То е ясно, че няма кой ти се върже на твърденията, ама поне да се посмеем
          Аз не съм ГигИв, ами съм Гигов.
          От доста десетилетия ... Така ми викат и приятелите. Впрочем ти не си ми приятел, тъй че може и така.

          И сега БСП не управляват самостоятелно. Трябва да се съобразяват по всички въпроси и с ДПС и с Атака. Защо мислиш че вчера отложиха за сряда гласуването на закон, който е върнат от президента? Защото трябва и Атака да гласува ЗА, за преодоляване на президентското вето.
          За по-простите да поясня. Трябва да се нахрани Волен Сидеров, та да мине закона.
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
            Ако беше така ръководството на БСП щеше първо да предизвика избори и да се бетонира като първа политическа сила и да си управлява 4 години без никой да ги закача.

            Спомни си БСП като крепяха Беров. Тогава агенциите казваха, че БСП ще спечели изборите. Виденов изведнъж оттегли подкрепата от правителството на Беров и после спечели изборите и управлява сам.

            Всички знаем какво стана после.
            Ами това твоето после няма как да стане в настоящия момент колкото и да внушаваш, че ще стане. Няма да си изтегля парите от КТБ, въпреки заклинанията на такива могьосници като теб математициан!
            Сбъркал си века, сбъркал си времето, сбъркал си епохата, ти си живееш в много стари времена, което според мен е вредно за теб самия.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Нали разбираш онзи отдолу ,който избива червените , го четат още хилядии други ,който не пишат...
              Хахаха - тази тема се чете от 10 човека на кръст, извън тези които пишат в нея. Едва ли има по неподходящо място за агитация. Въпреки че повечето ми познати четят форумите в инвестора, никой дори и не отваря тази тема.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Ами тези честни червени членове , си падат малко мазохисти и Обичат да ги наричат червени боклуци ,крадци и помияри и да ги пращат в Сибир...
                А и да бъдат лустроствани до 4 коляно...
                Вие кръстихте с тези имена и червени и леви и центристи и десни...
                Стига да не грачат в един глас с вас.... протестърите...демократи?
                Направихте ги над милион вече...
                Еми те може за това да искат сега оставка - защото схващат че колкото повече БСП стои на власт, толкова по-негативно става мнението към нея и членовете и на разни ръководни позиции. Чисто самосъхранение в дългосрочен план така да се каже.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                  Ама това го твърдиш ти, един трол набедил се за математик! Срещу твоят мазен анонимен глас стоят две големи социологически агенции с името и авторитета си, да не забравяме
                  Ако беше така ръководството на БСП щеше първо да предизвика избори и да се бетонира като първа политическа сила и да си управлява 4 години без никой да ги закача.

                  Спомни си БСП като крепяха Беров. Тогава агенциите казваха, че БСП ще спечели изборите. Виденов изведнъж оттегли подкрепата от правителството на Беров и после спечели изборите и управлява сам.

                  Всички знаем какво стана после.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                    БСП ще бъде първа сила в мокрите сънища само на 2-3 платени агитатори.

                    Дори и ръководството и не вярва.
                    Ами аз като платен агитатор го смятам.. това... и го доказвам...
                    Доказах ,падането на Борисоф и времето когато ще стане ..,
                    Махането на Петков ,Овчаров и елиминирането на ГОЦЕ..
                    Поставянето за победа на премиер човек като Орешарски..
                    Прогнозирах живот на правителството до май 2014 ...в най рисковите моменти..
                    Имам над 20 баса , от който 17 спечелени....
                    1 до декември и 2 до НГ..

                    Сега
                    Нали разбираш онзи отдолу ,който избива червените , го четат още хилядии други ,който не пишат...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                      БСП ще бъде първа сила в мокрите сънища само на 2-3 платени агитатори.

                      Дори и ръководството и не вярва.
                      Ама това го твърдиш ти, един трол набедил се за математик! Срещу твоят мазен анонимен глас стоят две големи социологически агенции с името и авторитета си, да не забравяме

                      Коментар


                      • БСП ще бъде първа сила в мокрите сънища само на 2-3 платени агитатори.

                        Дори и ръководството и не вярва.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          на мен ми се струва съвсем нормално 80% да искат оставка на правителството. Все пак има и честни членове на БСП, не всички са промити мозъци, кариеристи или платени агитатори.
                          Ами тези честни червени членове , си падат малко мазохисти и Обичат да ги наричат червени боклуци ,крадци и помияри и да ги пращат в Сибир...
                          А и да бъдат лустроствани до 4 коляно...
                          Вие кръстихте с тези имена и червени и леви и центристи и десни...
                          Стига да не грачат в един глас с вас.... протестърите...демократи?
                          Направихте ги над милион вече...

                          Коментар


                          • Няколко агенции вече го казват, че подкрепата на правителството е по-малка от хората гласували за тях.

                            Едно е да подкрепяш БСП и да гласуваш БСП друго е да подкрепяш правителство на КТБ и Пеевски за шеф на ДАНС.

                            Въпреки че 90% от тези дето бяха на контрапротеста не го разбират това.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Социологическите агенции - тези които действат като долни гадни подлоги - използват един много отдавна известен психологически факт.

                              Нарича се закотвяне на очакванията. Едно число - дори и абсолютно случайно избрано в последствие влияе на оценката не реалността. тази психологическа слабост, въздейства дори и при хора които са напълно наясно че между двете числа няма никаква връзка.

                              А Медиана в този случай закотвя толкова много очаквания, че това проучване трябва да се обявява като платена реклама, а не като новина. Медиана съм я ловил толкова много пъти в пристрастна БСП. А Не може да се вярва на никой, който е излъгал повече от веднъж - тогава това не е случайност, а си е част от характера.

                              И от всичките социологически агенции, единствената която не съм я ловил последователно да лъже е Алфа Рисърч. Другите са лъжци, а аз на лъжци не вярвам
                              За пореден път доказваш че няма нищо равновесно в тебе! Медиана подозираш в разни задкулисни игри, щото не ти харесват резултатите и. Галъп също не ти харесва щото с 3,3% дават повече на БСП. Е това са две изследвания в рамките на една седмица. И на децата е ясно, че ако сега има избори, БСП ще е първа политическа сила. Вие платените соросоиди защо искате предсрочни избори тогава? Нима сте червени боклуци?!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                                Хубави въпроси. Има и още много
                                Така е прав си.

                                Коментар

                                Working...
                                X