IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
    Че само август са изтекли повече пари от България, колкото струват едни избори.

    Без да броим спрените Еврофондове.
    Математишъне, това е стъкмистика. Много повече пари изтичат отколкото си написал. Изтичат милиарди.

    Ади като си Математишън земи един калкулатор и ми обясни, как се купуват замъци във Флорида и Калифорния, скъпи имоти в Бразилия и на Карибските острови. Ми само там ли ???

    Ми тези кинти, дето ги фанаха в Кипърските банки, те откъде са изтекли ??? Ми само там ли ???

    Цяла година всяка седмица да има избори е много по евтино, отколкото един месец мафията (БСП+ДПС+АТАКА+ГЕРБ) на власт !!!
    Last edited by mechobikov; 24.11.2013, 06:44.
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Big6ha Разгледай мнение
      Пичовье оны ден сънувах сън ---Звани ми телифона. Дигам. Няя никои. Затварям. После пак ми звани телифона. Дигам. Няя никои. Затварям. И отново ми звани телифона. Дигам. Няя никои. Затварям. Няколко 4аса по късно разбрах че БъеСъипето е паднало
      Ми то в сънищата е така. И Равновесието отдавна сънува кат теб мокри сънища.
      Пък БеСеПето умира вече 23 години....
      И ша умира още 125...
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Тези съсипаха Държавата за по малко от 200 дни

        Щом БСП и ДПС перчат мускули по митинги, скоро ше има избори. Пари на тез крадци никой не дава, и скоро ще има сериозни бунтове. Хеле ако хване и люта зима. Експерта на БСП Румен Юрдечев(финМин на ЖАН), спомена за 8 български банки в недобро здраве. да припомня на вложителите ,че депозити във валута се изплащат в лева при фалит. По какъв курс, вие си помислете!

        Коментар


        • Пичовье оны ден сънувах сън ---Звани ми телифона. Дигам. Няя никои. Затварям. После пак ми звани телифона. Дигам. Няя никои. Затварям. И отново ми звани телифона. Дигам. Няя никои. Затварям. Няколко 4аса по късно разбрах че БъеСъипето е паднало

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
            Отговорните политически сили не правят избори когато и как им попадне, най-малкото щото са скъпи.
            Това не е форекс или лотария на която най-вероятно си голям привърженик. Народът не обича резки движения, само в болните умове има такива......
            Човек виж данните на БНБ за чуждите инвестиции.

            http://www.bnb.bg/ResearchAndPublica...ctInvestments/

            Наполовина са паднали и даже почва да се наблюдава изтичане на капитали. Почвам да се чудя дали Маранди (или там както се пише, че ме мързи да му търся постовете и името) ще излезе прав като е писал за изтичане на капитали от България.


            По предварителни данни Преките инвестиции в страната за януари - септември 2013 г. възлизат на 854.4 млн. евро (2.1% от БВП), при 1664.1 млн. евро (4.2% от БВП) за януари - септември 2012 г.

            Преките инвестиции в страната за септември 2013 г. са в размер на 3.8 млн. евро, при 70.7 млн. евро за септември 2012 г.


            Преките инвестиции в страната за август 2013 г. са в размер на (минус) -34.2 млн. евро

            Забележи минуса отпредИии.


            Едни избори струват 50 пъти по-малко от това да сме пропуснали за момента.

            Че само август са изтекли повече пари от България, колкото струват едни избори.

            Без да броим спрените Еврофондове.


            Те тва е върховната оценка на правителството давана от хората с пари.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
              След предсрочни избори, на който ще си първа политическа сила - ще може да правиш още по-яки политики.

              Примерно да не хранят Болния както се изрази един друг агитатор на БСП.
              Отговорните политически сили не правят избори когато и как им попадне, най-малкото щото са скъпи.
              Това не е форекс или лотария на която най-вероятно си голям привърженик. Народът не обича резки движения, само в болните умове има такива......

              Коментар


              • Въпрос към БСП ленински каскети

                Как олигарха Георги Гергов (лидер на БСП Пловдив) ще защитава социалната политика на партията? Той се явява работодател и експлоатира по най-безскрупулен начин работниците си.В същият момент е лидер на тези който защитават правата на социалнослабите..
                Гергов имаше фирма която не плащаше осигуровки и която беше фалирана в ущърб на държавният бюджет. Сега е на власт. Сигурно се е поправил и вече плаща даже и в повече от необходимото. Пълни хазната, хвала на такъв бизнесмен.Скоро след идването на власт на БСП хапна голям залък без пари. Получи подарък от държавата автотранспорта на град Първомай. Апколсун маашала, би казал Христо Бисеров.
                Last edited by 4ono; 23.11.2013, 23:52.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                  Ами най-простия отговор е, че просто и в момента имаш мандат и правиш политики. Не си ти този на коготто не му се харесва конюнктурата и трябва задължително да прави предсрочни избори за да не се окаже еднодневка!
                  След предсрочни избори, на който ще си първа политическа сила - ще може да правиш още по-яки политики.

                  Примерно да не хранят Болния както се изрази един друг агитатор на БСП.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                    Ти продължаваш да сънуваш мокри сънища.
                    И БСП изчезва.... И всички заживяват щастливо...
                    Ма тя БСП изчезва, всеки поглед в перспектива го показва. Нищо не може да спре изчезването и, но ние се трудим това да стане по-бързо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                      Кво значение какво е станало после, в онази ситуация за държавата?
                      Нали говорите за прогнози и социолози? Познали ли са или не са?
                      Май ще трябва да пояснявам, че нещо не вдяна.

                      Да, познаха тогава. И последва ход от страна на Виденов към предсрочни избори.

                      Сега обаче няма никакви ходове в посока предсрочни избори, което значи че и ръководството на БСП не вярват на агенциите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Еми те може за това да искат сега оставка - защото схващат че колкото повече БСП стои на власт, толкова по-негативно става мнението към нея и членовете и на разни ръководни позиции. Чисто самосъхранение в дългосрочен план така да се каже.
                        Ти продължаваш да сънуваш мокри сънища.
                        И БСП изчезва.... И всички заживяват щастливо...
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                          Аз не съм ГигИв, ами съм Гигов.
                          От доста десетилетия ... Така ми викат и приятелите. Впрочем ти не си ми приятел, тъй че може и така.

                          И сега БСП не управляват самостоятелно. Трябва да се съобразяват по всички въпроси и с ДПС и с Атака. Защо мислиш че вчера отложиха за сряда гласуването на закон, който е върнат от президента? Защото трябва и Атака да гласува ЗА, за преодоляване на президентското вето.
                          За по-простите да поясня. Трябва да се нахрани Волен Сидеров, та да мине закона.
                          А бре кажи му Партенков да ти е по-лесно. И Каскет става!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                            Аз не го внушавам - логиката е такава.

                            Ако си сигурен на 100% че ще си първа политическа сила - що не го направиш. Хем ще си осигуриш 4 безпроблемни години.
                            Ами най-простия отговор е, че просто и в момента имаш мандат и правиш политики. Не си ти този на коготто не му се харесва конюнктурата и трябва задължително да прави предсрочни избори за да не се окаже еднодневка!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              Аз не съм ГигИв, ами съм Гигов.
                              От доста десетилетия ... Така ми викат и приятелите. Впрочем ти не си ми приятел, тъй че може и така.

                              И сега БСП не управляват самостоятелно. Трябва да се съобразяват по всички въпроси и с ДПС и с Атака. Защо мислиш че вчера отложиха за сряда гласуването на закон, който е върнат от президента? Защото трябва и Атака да гласува ЗА, за преодоляване на президентското вето.
                              За по-простите да поясня. Трябва да се нахрани Волен Сидеров, та да мине закона.
                              Извинявай, грешка неволна в името.

                              Като не иска да храни Атака - да заеме принципна позиция или да си подаде оставката.

                              Щото с това хранене в момента такъв кокал са наврели в устата на ДПС, че на червената крадлива номенклатура дето остана извън управлението им текат лигите та още малко ще се задавят.

                              Коментар


                              • Налитате като мухи на мед ама все се чудя защо още не сте отговорили на въпроса КАК Е ВЪЗМОЖНО НА ЦЕНА ОТ 500000 лв. за ден докарате едва 5000 мангала в София на мижав протест а в същото време да твърдите че 163 дневни протести били платени. Протести на който са се събирали 40000-50000 БЪЛГАРИ.

                                Коментар

                                Working...
                                X