IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Какво се случва, ако обменя 2,5 евро за 5 лева в чейнджа до баничарницата?
    Нищо, пасива на ЕЦБ отива в ченча, а на БНБ в твоя джоб

    Коментар


    • Като заговорихме за монопол, Фетел ако продължава да печели, аз ще спра да гледам Формула

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
        2,5евро са пасив на ЕЦБ, 5лв са пасив на БНБ
        Какво се случва, ако обменя 2,5 евро за 5 лева в чейнджа до баничарницата?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pavlik Morozov Разгледай мнение
          Ей сега ще лъсне колко БСП е европейска левица - само им слушайте коментарите за протестите в Украйна.
          Бат Шорош плаща, изтъркани номерца

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Дай да видим, как ще променим балансовото число на емисионно, като отида и си купя цигари с 2,5 евро, вместо с 5 лева?
            2,5евро са пасив на ЕЦБ, 5лв са пасив на БНБ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pavlik Morozov Разгледай мнение
              Ей сега ще лъсне колко БСП е европейска левица - само им слушайте коментарите за протестите в Украйна.
              Е, те може да крадат, да лъжат и да убиват, но не са прости.

              Очаквам да си мълчат като истински комунисти !!!
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                Ами балансовото число на емисионно, а дали ще падне лихвения процент по кредитите, това е друга бира
                Дай да видим, как ще променим балансовото число на емисионно, като отида и си купя цигари с 2,5 евро, вместо с 5 лева?

                Коментар


                • Маските падат

                  Ей сега ще лъсне колко БСП е европейска левица - само им слушайте коментарите за протестите в Украйна.
                  "Если б захотеть одним словом выразить, что делается в России, то следует сказать: воруют!"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                    Ще натисне цената на привлечения банков ресурс и ще раздвижи конкуренцията и кредитирането и т.н.
                    Европейските регулации са полезни за заспалата ни държавна машина - изключвам тези за кривите краставици
                    Нищо няма да раздвижи а само ще влоши нещата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      Аз пък смятам че на този етап еврото не ни трябва.Борда върши отлична работа
                      Ще натисне цената на привлечения банков ресурс и ще раздвижи конкуренцията и кредитирането и т.н.
                      Европейските регулации са полезни за заспалата ни държавна машина - изключвам тези за кривите краставици
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        Лично аз смятам, че никой няма да ни дърпа ушите, ако въведем еврото, като паралелно платежно средство. Това ще има и стимулиращ ефект. Единствените губещи ще са търговските банки.
                        Ами балансовото число на емисионно, а дали ще падне лихвения процент по кредитите, това е друга бира

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          Лично аз смятам, че никой няма да ни дърпа ушите, ако въведем еврото, като паралелно платежно средство. Това ще има и стимулиращ ефект. Единствените губещи ще са търговските банки.
                          Аз пък смятам че на този етап еврото не ни трябва.Борда върши отлична работа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Или единствените печеливши - тогава всеки трансфер ще е евров трансфер
                            Да де, ама ще трябва да пуснат SEPA

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                              Що, ти да не би да вярваш на Тренчев? Видиш ли синдикалист в БГ, бий му един зад врата!!! Винаги има за какво. Това, че има хора работещи съвестно, не означава че ЕРП-тата не ни цакат по всеки възможен начин. Начинът им на работа в никакъв случай не спомага за по евтин ток.
                              Наивник аз в синдикати никога през живота си не съм членувал ни в партии.Тренчев по скоро ми е смешен и безразличен а като облече бойния костюм и почне да се репчи от телевизора ми става противен.Ти обаче не четеш приказките на равновесния как така чужди инвеститори не работели ми нали са по умни по знаещи и можещи умеят да планират да правят бизнес.Няма така лошо да говориш за чуждите инвеститори до един европейски.Сега с нетърпение чакам американските инвеститори дето нямат ни един построен реактор да им видя цените и условията.И тези в Мариците чакам.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                Въпреки различните политически пристрастия повечето сте в този форум понеже е за инвеститори. Следващия линк касае и политика и инвестиции.
                                http://politiki.bg/?cy=50&lang=1&a0i...nal&a0p_id=120
                                Възможно ли е политиците да предприемат подобен нестандартен ход като "едностранна евроизация" - в сегашната ситуация на цугцванг
                                Разбира се че едностранната евроизация, когато не си подготвен ще доведе до една левовизация на един по-късен етап.... Знаеш че гърците с помощта на една инвестиционна банка влязоха с подправени отчети в Еврозоната... Без ЕЦБ и други институции, които са системни кредитори на закъсали държави ще гледаме драхмизация, със сигурност на курс различаващ се от курса при който влязоха в еврозоната.... Евроизацията е БаронМюнхаузенщина, да се измъкнаш от блатото, като се дърмаш за косата

                                Коментар

                                Working...
                                X