IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
    Винаги му е времето !!!
    Когато си прав, прав си!
    Напомня ми на една мисъл на Марк Аврелий- Бъди прав или човек, който се изправя!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Винаги му е времето !!!
      така е, ако не сега кога да питаме?
      Кога? Кога? КОГА?
      Last edited by Big6ha; 24.11.2013, 21:14.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
        Че кой си пък ти, че да питаш?
        Кой, кОй, коЙ?
        Гигоф свободно момче, когато четеш постовете ми не е нужно да стойш мирно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Big6ha Разгледай мнение
          Абе енергетици след 160 дни не е ли време да попитаме Кой КОЙ Е?
          Винаги му е времето !!!
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Big6ha Разгледай мнение
            Абе енергетици след 160 дни не е ли време да попитаме Кой КОЙ Е?
            Че кой си пък ти, че да питаш?
            Кой, кОй, коЙ?
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Абе енергетици след 160 дни не е ли време да попитаме Кой КОЙ Е?

              Коментар


              • Ирония към Бориславова заля Фейсбук
                24.11.2013 | 19:43 ч.

                borislavova Снимка: bolgari.net

                Вълна от насмешливи коментари се надигна във Фейсбук след участие на Цветелина Бориславова във “Всяка неделя”, което очевидно целеше излъскване на имиджа на банкерката.

                Ето първите, които реагираха в публичните си профили във Фейсбук:

                Политологът д-р Иво Инджов: “Цветелина Бориславова пред Кеворкян: цялата в бяло! Бойко го няма в студиото, но и той е целият е в бяло. “Всяка неделя пере най-добре”, казва Иван Бакалов и е прав.”

                Иван Бакалов, журналист и издател на e-vestnik: ”Цветелина Бориславова повтори пред Кеворкян, че била в светлата част на прехода. И докато говори, още се вижда под дясното й око белегът от взрива на джипа й през 1998 г. Да припомням тук, че е била съдружник с Пашата в онази фирма, която уличиха в нелегално производство на цигари, да припомням за операцията с компенсаторките и т. н., няма смисъл. Разделила се била с Бойко преди да стане премиер. Ама ходеше по предизборни събрания на ГЕРБ, куклата, и цъфна на пресконференцията в НДК щастлива като премиерша. Ама няма кой да я попита. Процедурата по изпиране на образа й е ще постигне частичен успех. “Всяка неделя” пере най-добре. И тази кукла е член на Трилатералната комисия, заедно с президента Петър Стоянов.

                Петър Кичашки от гражданското движение “Модерна България” коментира противоречие в думите на Бориславова по следния начин: “Гледах Бориславова при Кеворкян и ето какво ми се наби в главата – докато Бойко бил на власт тя се била снишила икономически, виждаш ли да не подхранвала слуховете. Две изречения по-късно твърди, че в последните 4 (четири) (!!!) години била инвестирала 76 милиона в Пампорово. Последно? Или за нея 76 милиона инвестиции, докато на власт е “екс” гаджето й, е “снишаване”? Смятай! Пиарите й сега вечерят с шапките си.”

                Журналистката Веселина Томова излива възмущението си в главни букви: „АНГЕЛЪТ НЕБЕСЕН” БОРИСЛАВОВА: НЕ СЪМ ОЧАКВАЛА, ЧЕ ЗА ТАКЪВ НОРМАЛЕН БИЗНЕСМЕН КАТО МЕН ЩЕ ПРАВЯТ ДАНЪЧНА ПРОВЕРКА ЗА ДЕСЕТ ГОДИНИ НАЗАД!”

                Журналистката от Медиапул Полина Паунова: “Ох, Цветелина Бориславова се нагледала на злоупотреба с връзки с хора във властта. Затова и занемарила бизнеса си, жертвала го, видиш ли, заради премиерстването на своя бивш партньор Бойко Борисов. Искам да се прострелям моментално.”

                Карикатуристът Христо Комарницки не споменава Биориславова, но не оставя никакво съмнение, чие мръсно пране има предвид с духовития си коментар: “Агент Димитър изпира най-добре! Леля Мария ряпа да яде.”

                Коментар


                • Тричане!

                  http://www.segabg.com/pic/11315/675860-l.jpg

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Значи, всичко е точно Говоря само и единствено за паралелна валута. Нямам идея дали можем едностранно да зарежем лева. С паралелно разплащане ще имаме и по плавен преход, дори надявам се без сътресения.
                    Добре се знае, че почти всички го правят и сега Но не е много законно.
                    Аз имам по-добра идея, която икономически е обоснована, макар и малко налудничава. Вместо да въвеждаме еврото, да въведем дойче марката вместо лева!
                    Така хем ще възкресим една много мощна и известна валута, хем ще привлечем германски инвеститори-патриоти, хем ще припомним връзките и стария съюз с Германия. Безброй ползи виждам в това да въведем дойче марката като официална валута в бГ. Тя и без това си е на стойност един лев когато беше премахната.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от shareman Разгледай мнение
                      Като са тръгнали да точат вече посягат и на бюджета ....



                      Източват бюджета в полза на БЕХ, БТК и КТБ


                      http://www.capital.bg/politika_i_iko...www.dnevnik.bg

                      САМО ТОЯГАТА НА БУДНИТЕ БЪЛГАРИ ЩЕ ГИ ИЗМЕТЕ!!!

                      ОСТАВКА НА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА СЪРВАЙВЪР-А ОРЕШАРСКИ!!!
                      ВЕДНАГА !!!
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        Като заговорихме за монопол, Фетел ако продължава да печели, аз ще спра да гледам Формула
                        Преди числото 8 няма да се откаже.
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                          Да не се променя количеството на нотите, които са емитерли ЦБ
                          Значи, всичко е точно Говоря само и единствено за паралелна валута. Нямам идея дали можем едностранно да зарежем лева. С паралелно разплащане ще имаме и по плавен преход, дори надявам се без сътресения.
                          Добре се знае, че почти всички го правят и сега Но не е много законно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Значи преди да сменя имаме 2,5 евро пасив на ЕЦБ в джоба ми и 5 лева на БНБ в чейнджа. След като сменя става обратното, но пасивът за ЕЦБ и БНБ не се променят. Нали така
                            Да не се променя количеството на нотите, които са емитерли ЦБ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                              Нищо, пасива на ЕЦБ отива в ченча, а на БНБ в твоя джоб
                              Значи преди да сменя имаме 2,5 евро пасив на ЕЦБ в джоба ми и 5 лева на БНБ в чейнджа. След като сменя става обратното, но пасивът за ЕЦБ и БНБ не се променят. Нали така

                              Коментар


                              • Като са тръгнали да точат вече посягат и на бюджета ....



                                Източват бюджета в полза на БЕХ, БТК и КТБ


                                http://www.capital.bg/politika_i_iko...www.dnevnik.bg

                                САМО ТОЯГАТА НА БУДНИТЕ БЪЛГАРИ ЩЕ ГИ ИЗМЕТЕ!!!

                                ОСТАВКА НА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА СЪРВАЙВЪР-А ОРЕШАРСКИ!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X