IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Не размивай въпроса ми към Гигов

    Питам го простичко - Дубай и Сингапур - за 30-40 години какво постигат?

    От пустиня и камъни без вода?

    П.П. Какво е постигнало БГ за тия 30 години? Да ми го сравни?

    Може ли да го направи тяхното или не може? Ако - не може - да се маха, че само неговите простотии чета тук.
    Въпросът е пряко свързан. Какво се случва с проектиране без вода, когато дойде водата?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Маранди, водата доде в Саудитска Арабия
      Гледал ли си снимките?
      Не размивай въпроса ми към Гигов

      Питам го простичко - Дубай и Сингапур - за 30-40 години какво постигат?

      От пустиня и камъни без вода?

      П.П. Какво е постигнало БГ за тия 30 години? Да ми го сравни?

      Може ли да го направи тяхното или не може? Ако - не може - да се маха, че само неговите простотии чета тук колко сме "цветя и рози, с нови секси пози".

      Едно поколение вече Гиговците го избиха - още колко поколения иска да избие? ( риторично ).
      Last edited by marandi; 25.11.2013, 09:07.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Ония го правят от пустиня, а другите от каманък? Имаш ли идея колко по-трудно им е било при проектирането, за да стане?
        Маранди, водата доде в Саудитска Арабия
        Гледал ли си снимките?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
          Не знам какъв мозък съм, ама не влизам пиян сутринта в темата само за да напсувам десетина пъти, да изсипя куп обиди и заплахи.
          Сигурно защото не съм самовлюбен идиот, който изпитва неистово удоволствие да се прави на неграмотна маймуна.
          Питам къде е Дубай сега и къде е Сингапур?!? ( сложен ли ти е въпроса )

          П.П. Понеже си нямаш идея как се правят анализи - ще ти подскажа.

          Дубай преди 40 години е пълно поле с пясък, а Сингапур е камънак. И двете страни нямат ВОДА!!

          Ще ми ги сравниш ли с БГ в момента - по който показател си избереш? И пак нямат вода?

          Някой ден ще разбереш ли, че щом си смотан е хубаво да млъкнеш - да дадеш шанс на тия, които могат.

          Ония го правят от пустиня, а другите от каманък? Имаш ли идея колко по-трудно им е било при проектирането, за да стане?

          Кефи се, че още не ровиш по кофите - до 5 години половината ти рода ще рови по кофите и ще си говорим пак - да'е промития мозък - махни се, бре?!

          Пусни малко тоя кокъл ... - досега за 25 години попиляхте БГ - или и това не разбра?
          Last edited by marandi; 25.11.2013, 08:55.

          Коментар


          • ..........Проверката на газовата уредба и извиненията й ще бъдат сертифицирани с помощта на технотест. Това се прави от фирми, специално лизензирани за подобни проверки. В момента през тях минават всички автомобили, внесени от Япония, Китай, Русия и други държи извън Европейския съюз. Тестът в такава компания струва между 300 и 400 лева, когато касае цялостен преглед на возилото. Очаква се обаче прегледът на газовата уредба да струва около 50 лева. Още толкова собствениците на автомобили с газ ще трябва да плащат и в КАТ за промяната на данните в големия талон.
            Според експерти в момента у нас се движат над 1 милион автомобили на газ. Ако те не направят промените, отразени в наредбата, ги грози глоба от 2000 до 7000 лева. Засега обаче санкции няма да бъдат налагани, защото тече гратисен период до март 2014 г. ...........



            Тези простотии ще побъркат хората......

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Много рядко я чета тази тема, но колкото пъти вляза в нея ми иде да ви подкарам всичките с точилката. Докога ще се делите като пълни шматки? Докато изчезне БГ предполагам?!?!
              Ако се запазят тези темпове на геноцид и прокуждане на човешкия фактор в странство се страхувам, че след 20 години България ще изглежда като лунен пейзаж, населен с необразовани примати и солидна полиция, която да брани управляващите от “народната” любов. Поне за момента посоката е тази и данните го доказват.
              П.П.П. Демотивиран съм вече и нямам грам желание да помагам - демек еВете си ............. *ките.

              Идиоти - цялата ви нация изчезва като
              Ха, гледайте клошари по цял ден и се кефете - колко сте щастливи да ви плющя - че ще ви подкарам всичките наред - хихи

              Някой ден се опитайте да сте просто ХОРА ( човеци ) - не животни да'е ....
              . Малоумници - питайте ви казах как се прави - ще ви кажа + много българи от цял свят да'е ... - то колкото си по-просто тук - толкоз повече вирееш да'е .... плевелите да'е ....

              Като виден промит мозък Гигов ще ми каже, че Дубай и Сингапур са клошари в момента - па БГ цъфти и върже. А, "прехода" ви е същия като тайминг ...
              Не знам какъв мозък съм, ама не влизам пиян сутринта в темата само за да напсувам десетина пъти, да изсипя куп обиди и заплахи.
              Сигурно защото не съм самовлюбен идиот, който изпитва неистово удоволствие да се прави на неграмотна маймуна.
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Dobri Bozhilov
                Българските "десни" не са десни, а са екстремни комунисти и болшевици, трябва така да ги наричаме, всеки ден се самодоказват...

                Коментар


                • ФАКИ - ТАЗИ ВЕЧЕР ВИГЕНИН ДОВОЛЕН ЛИ Е ОТ ТЕБЕ, А СЕГА ИДИ ПРИ ДОГАН

                  "Ексимбанк" готова да финансира 70% от нов блок на АЕЦ
                  България ще изгради само една нова ядрена мощност на площадката на АЕЦ "Козлодуй". Водихме преговори с "Ексимбанк", която е готова да финансира проекта на 70%. Това заяви министърът на икономката и енергетиката Драгомир Стойнев на брифинг след завръщането си от САЩ.

                  Той се надява, че до края на годината Министерският съвет ще вземе решение за започване на преговорите с американската компания "Уестингхаус" за изграждане на нова ядрена мощност.

                  "Очаквам подкрепа от всички политически сили, защото този проект не е на една партия, а е на българската държава. От него ще се ползват и следващите поколения, заяви Стойнев, цитиран от БГНЕС, добавяйки, че срокът на експлоатация на бъдещия реактор е 60 години, с възможност за удължаване с още 20 години.

                  Министърът отново подчерта, че реакторите AP-1000 са най-модерните в света, затова той е убеден, че не трябва да се прави конкурс за избор на технология. Той посочи, че в момента в САЩ и Китай се изграждат по два реактора AP-1000 и когато ние пристъпим към неговото строителство на българска територия, което се очаква да бъде през 2016 г. най-рано, вече ще имаме изградени готови реактори в Китай и САЩ от този тип, които функционират. Тоест, AP-1000 ще бъдат референтни към този момент.

                  "Аз се надявам, че ние ще имаме най-евтин реактор от това поколение". Така той коментира цената на бъдещата ядрена мощност, която все още е неизвестна.

                  Горивото за бъдещия ядрен блок ще бъде на компанията -производител на ректора – "Уестингхаус". На въпрос дали някой друг може да доставя ядрено гориво, директорът на АЕЦ "Козлодуй" Иван Генов обясни, че освен "Уестингхаус" и "Арева" имат възможност да произвеждат такъв вид гориво. Но практиката е именно производителят на оборудването да доставя и горивото, още повече, че "Уестингхаус" е най-големият производител на ядрено гориво в света, добави Генов. На въпрос дали отработеното ядрено гориво ще се връща обратно в САЩ, каквато практика съществува до момента с отработеното руско ядрено гориво от 5 и 6 блок на АЕЦ "Козлодуй", Генов добави, че такава практика е съществувала само с Русия и ние сме имали ексклузивен договор с нея за връщането обратно на ядрено гориво.

                  Министър Стойнев за пореден път отказа да коментира бъдещето на АЕЦ "Белене" с аргумента, че в момента тече арбитраж.

                  СЕГА ТРОЛОВЕТЕ ДА ПРОТЕСТИРАТ ПРЕД МУТРЕНСКИТЕ МИКРОФОНИ

                  Коментар


                  • 1997 г., в."Капитал" под заглавие "Атентат срещу приближени на СИК" пише: "Адска машина направи на парчета джипа на столична бизнесдама, която е приятелка на висш служител от средите на СИК. Пострадалата Цветанка Карагьозова излиза с бодигарда от охранителна фирма "Ипон" Бойко Борисов, който работи в тясно сътрудничество с акционерите на застрахователна компания СИК и Интергруп Румен Николов-Пашата и Младен Михалев-Маджо. Пострадалата е собственик на фирма за химически продукти, масла и изкуствени торове."
                    Въпросната Цветанка Карагьозова е днешната Цветелина Бориславова. Въпросният "високопоставен служителина СИК" е Бойко Методиев Борисов.
                    Тази вечер мутренската олигархиня за пореден път заяви нагло: "Участвала съм в прехода на страната, но от светлата му страна – тази, в която ти си извършвал всички свои дейности по един законен и прозрачен начин, базиран на професионализъм и с напълно законови методи на работа," заяви тя." Явно това е "новия морал" - СИК и мутрите. (На снимката на Ройтерс: колата на Цветанка (Цветелина) след атентата).

                    Коментар


                    • Много рядко я чета тази тема, но колкото пъти вляза в нея ми иде да ви подкарам всичките с точилката. Докога ще се делите като пълни шматки? Докато изчезне БГ предполагам?!?!

                      ------------------------------------------------------------------
                      23.04.2010 - Сбогом, България?
                      http://marandi.blog.bg/biznes/2010/0...lgariia.533630

                      Цитат:

                      Ако се запазят тези темпове на геноцид и прокуждане на човешкия фактор в странство се страхувам, че след 20 години България ще изглежда като лунен пейзаж, населен с необразовани примати и солидна полиция, която да брани управляващите от “народната” любов. Поне за момента посоката е тази и данните го доказват.
                      ---------------------------------------------------------------------

                      П.П. Гивов, тая прогноза съм ви я давал още с 2010 година накъде отивате - тогава пак ми се хилеха такива като тебека.

                      Ти се хили и на прогнозата ми 2013-2020 год. за БГ.

                      П.П.П. Демотивиран съм вече и нямам грам желание да помагам - демек еВете си ............. *ките.

                      Идиоти - цялата ви нация изчезва като сняг през месец май - аз съм тръгнал да блъскам да ги предупреждавам и да къпя на безсъници докат' ви смятам и да спя по 2-3 часа на ден макс.

                      Ха, гледайте клошари по цял ден и се кефете - колко сте щастливи да ви плющя - че ще ви подкарам всичките наред - хихи

                      Някой ден се опитайте да сте просто ХОРА ( човеци ) - не животни да'е ....

                      Сингапур и Дубай ги вдигнаха за 30 години само - вие за 30 години още копате дъното да се самоунищожите. Малоумници - питайте ви казах как се прави - ще ви кажа + много българи от цял свят да'е ... - то колкото си по-просто тук - толкоз повече вирееш да'е .... плевелите да'е ....

                      Като виден промит мозък Гигов ще ми каже, че Дубай и Сингапур са клошари в момента - па БГ цъфти и върже. А, "прехода" ви е същия като тайминг ...
                      Last edited by marandi; 25.11.2013, 06:48.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kiro
                        Увеличи шрифта
                        Намали шрифта
                        ...
                        КИРЕ ДОБРЕ СЛУЖИШ НА ЧЕРВЕНИТЕ СИ ГОСПОДАРИ

                        Коментар


                        • Шефът на “Антимафия” със скандални разкрития за Цветанов
                          tania+ 24 ноември 2013 1 коментар
                          Вижте какво разкри Григор Здравков

                          Шефът на легия “Антимафия” -Григор Здравков взриви обществото с нова порция скандални разкрития за Цветан Цветанов. Той заяви, че по време на управлението на ГЕРБ, Цветанов е разпоредил незаконно подслушване на няколко известни личности. Единият от тях е Сотир Цацаров, който е бил подслушван още преди заеме поста главен прокурор. Целта е била управляващите да го държат в ръцете си с компромат. Но за тяхно огромно разочарование обвинител номер едно не се издънил.

                          Здравков заяви, че сред подслушваните са били семейство Станишев. Той е категоричен, че подслушваните от Цветанов не са 800 души, както твърдят магистратите, а 1000 души.

                          Сред подслушваните са Касим Дал, Камен Костадинов и десетки бизнесмени от кръга на Орешарски. Шефът на “Антимафия” заяви, че не е изключено да са записани и част от разговорите на настоящия премиер, тъй като по време на предизборната кампания той общувал всеки ден с Орешарски.
                          Цветанов

                          Цветанов е подслушвал и Орешарски

                          Здравков предположи, че по времето на Цветанов е имало и прикрити разработки за контрабандата на цигари. Някои от тях са били прекратени по давност.

                          Той посочи, че от началото на тази година досега са били задържани три камиона с контрабандни цигари, през 2012 година техният брой е 8, а през 201ог. -25, пише Пик.бг.

                          БРАВО ЦУЦИЛАНЕ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Мечо, току що швейцарците ни обясниха защо в БГ не може да има пряка демокрация Не сме дорасли
                            Матриала не достига!!!Само бичмета има!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Big6ha Разгледай мнение
                              .... да стойш мирно.
                              ...За среща отсреща - гаубици на рье-ее--ее...остави!....На рье-ее-ее,,,остави!...На рье-ее-ее...остави!...На рье-ее-еееее-ее...- мък! ...Остави -.... тежки са!
                              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                              Коментар


                              • Мечо, току що швейцарците ни обясниха защо в БГ не може да има пряка демокрация Не сме дорасли

                                Коментар

                                Working...
                                X