IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сирииците са навсякъде, идат Украйнски бежанци. БРАТЯ БЪЛГАРИ СПАСЯВАЙТЕ СЕ.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
      В.ЛЕВСКИ: "Който ни oсвободи--ТОЙ ще ни пороби" РУСИЯ Е ПОИСКАЛА 32ТОНА ЗЛАТО ОТ НАС ЗА ДА НИ ОСВОБОДЯТ ОТ ТУРЦИТЕ За това колко Русия е “безкористна” освободителка говори дълбоко премълчавания факт, че българският народ е принуден да заплати “Освобождението” си. В брой № 2 на Държавен вестник от 10. 01. 1884 г. е публикуван следният Указ № 1144. “ Ний Александър І С Божията милост и народна воля княз на българите Провъзгласяваме: Народното събрание прие, Ний утвърдяваме следующата КОНВЕНЦИЯ за изплащане от България на Русия разноските по окупацията на Княжеството от Руските Импер. Войски, съгласно с определението на Берлинский договор”. В пълния тескт се описват размера и сроковете за заплащането, където “безкористната” помощ е определена на 10680250 книжни рубли и 43 копейки, което по онова време се равнява на 32,5 тона злато. Както добре се вижда заплаща се окупацията а не освобождението, както впрочем си пише и в Манифеста на Николай І от 1877 г. за обявяване войната срещу Османската империя, който документ и до сега официозната ни историческа наука не смее да покаже защото от него става ясно, че на България се отрежда ролята на “Задунайская губерния”.
      От: Xpucmo Petkov
      То ако се гледа " благодарността " на такива като теб трябвало е да ни искат поне в десетократен размер.

      Пък да си информиран , вземи погледни дали Ирак и другите " освободени напоследък " не плащат издръжката на американските воиници на територията си ........
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Приятели, Родолюбци и ВИЕ пенционирани завинаги енергетици напсуваите ме поне бре, БАН ме чака мен.

        Коментар


        • Шапкар Партенков, това че си плащаш тука абонамент
          за да дрискаш по форума без да те банват....
          не те прави и модератор...
          гадна, червена, нагла, сган,
          оди със селтака да си правите жиУтинска оргия
          ...баси пропадналите уроди
          Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
          На село имам един комшия, който гледа много овце. От него си купувам агне, като ми се дояде.

          Ама сега агнета няма. Ако искаш да си купиш една уфцъ? Ща та уредя. Много ш'ти подхожда. Мое да си избереш някоя по-красива, щом обичаш...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
            В.ЛЕВСКИ: "Който ни oсвободи--ТОЙ ще ни пороби" РУСИЯ Е ПОИСКАЛА 32ТОНА ЗЛАТО ОТ НАС ЗА ДА НИ ОСВОБОДЯТ ОТ ТУРЦИТЕ
            Като се има предвид, че във войната са загинали 66 000 руски войници, то са оценили един живот на 500 грама злато.

            Ти на колко оценяваш твоя живот? Много ли ти се струва половин килограм?
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
              На село имам един комшия, който гледа много овце. От него си купувам агне, като ми се дояде.

              Ама сега агнета няма. Ако искаш да си купиш една уфцъ? Ща та уредя. Много ш'ти подхожда. Мое да си избереш някоя по-красива, щом обичаш...
              Благодаря от тебе офцата, от мене пора.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                Споко бе! Сега за компенсация ще те баннат модераторите. Споко.
                Така е прав си.
                Спокоен съм.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Big6ha Разгледай мнение
                  НЕ, не чакам нищо, дано не си изкарва злобата на кучето или кравите. Обожавам животни.
                  На село имам един комшия, който гледа много овце. От него си купувам агне, като ми се дояде.

                  Ама сега агнета няма. Ако искаш да си купиш една уфцъ? Ща та уредя. Много ш'ти подхожда. Мое да си избереш някоя по-красива, щом обичаш...
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                    А!
                    И бат'ти Пешо обожава животни!
                    ...
                    Май по 'оня' начин...
                    Ох усещам че прекаляваме, но ДА и аз подозирам подобно увлечение.

                    Коментар


                    • В.ЛЕВСКИ: "Който ни oсвободи--ТОЙ ще ни пороби" РУСИЯ Е ПОИСКАЛА 32ТОНА ЗЛАТО ОТ НАС ЗА ДА НИ ОСВОБОДЯТ ОТ ТУРЦИТЕ За това колко Русия е “безкористна” освободителка говори дълбоко премълчавания факт, че българският народ е принуден да заплати “Освобождението” си. В брой № 2 на Държавен вестник от 10. 01. 1884 г. е публикуван следният Указ № 1144. “ Ний Александър І С Божията милост и народна воля княз на българите Провъзгласяваме: Народното събрание прие, Ний утвърдяваме следующата КОНВЕНЦИЯ за изплащане от България на Русия разноските по окупацията на Княжеството от Руските Импер. Войски, съгласно с определението на Берлинский договор”. В пълния тескт се описват размера и сроковете за заплащането, където “безкористната” помощ е определена на 10680250 книжни рубли и 43 копейки, което по онова време се равнява на 32,5 тона злато. Както добре се вижда заплаща се окупацията а не освобождението, както впрочем си пише и в Манифеста на Николай І от 1877 г. за обявяване войната срещу Османската империя, който документ и до сега официозната ни историческа наука не смее да покаже защото от него става ясно, че на България се отрежда ролята на “Задунайская губерния”.
                      От: Xpucmo Petkov

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                        Да, факт!
                        Но е странно, че предвид конкурентното предимство на професионално представените идиоти, винаги има ентусиасти, дето твърдят, че и като аматьори не се справят по-зле
                        хахаха

                        +1

                        п.п.
                        Бих предложил Коки премиер. Ще е супер изпълнение в твоя стил.
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Big6ha Разгледай мнение
                          ОТГОВАРЯЙ МАЛОУМНИКО!!!
                          Първоначално изпратено от Big6ha Разгледай мнение
                          ТИ ЛИ МИ СПРЯ ТОКА ДНЕС НЕЩАСТНИК???
                          Споко бе! Сега за компенсация ще те баннат модераторите. Споко.
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                            А, вие с рикшата от коя секта бяхте, че да си позволявате да спамите "смисления" дебат, макар и от един комп, а ?
                            Аз спамя от смартфон от 4 (четири) различни ай-пита. Две от които крадени посрецтвом REAVER. SVETA E KRASIV A TI SHTE SIOMRESHMUNCHO.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vinkel Разгледай мнение
                              Проблема е че и професионалните и непрофесионалните идиоти сервират л....ната обвити в целофан , а овчедушните идиоти изпадат в захлас .
                              Знам, затова са ми толкова забавни някои мнения
                              Лека на гладиаторите, нощна стража и други персонажи в темата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Big6ha Разгледай мнение
                                НЕ, не чакам нищо, дано не си изкарва злобата на кучето или кравите. Обожавам животни.
                                А!
                                И бат'ти Пешо обожава животни!
                                ...
                                Май по 'оня' начин...

                                Коментар

                                Working...
                                X