IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
    Да, факт!
    Но е странно, че предвид конкурентното предимство на професионално представените идиоти, винаги има ентусиасти, дето твърдят, че и като аматьори не се справят по-зле
    Проблема е че и професионалните и непрофесионалните идиоти сервират л....ната обвити в целофан , а овчедушните идиоти изпадат в захлас .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от :-)
      Чакаш смислен отговор от червенодупест малоумник??!!
      А, вие с рикшата от коя секта бяхте, че да си позволявате да спамите "смисления" дебат, макар и от един комп, а ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от :-)
        Чакаш смислен отговор от червенодупест малоумник??!!
        НЕ, не чакам нищо, дано не си изкарва злобата на кучето или кравите. Обожавам животни.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vinkel Разгледай мнение
          И в момента , и преди момента , все идиоти управляват идиоти
          Да, факт!
          Но е странно, че предвид конкурентното предимство на професионално представените идиоти, винаги има ентусиасти, дето твърдят, че и като аматьори не се справят по-зле

          Коментар


          • ОТГОВАРЯЙ МАЛОУМНИКО!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
              Тъпако по добре е да нямаш изобщо ток
              ТИ ЛИ МИ СПРЯ ТОКА ДНЕС НЕЩАСТНИК???

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Big6ha Разгледай мнение
                ПЕДРО ДНЕС 2 ЧАСА НЯМАХ ТОК В ОФИСА. ПОНЕЖЕ СЪМ НАЯСНО ЧЕ ТРЯБВА ДА БЛАГОДАРЯ НА ТАКИВА КАТО ТЕБЕ ЧЕ ИМАМ ТОК, СЕГА ПАК ТЕБЕ ЛИ ТРЯБВА ДА ПСУВАМ БЕ ..?
                Тъпако по добре е да нямаш изобщо ток

                Коментар


                • Първоначално изпратено от :-)
                  Така си е! И в момента в коалиция макар , ви управляват!
                  И в момента , и преди момента , все идиоти управляват идиоти

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    Чудя се на теб дали отвара от корени на дива коприва може ли да ти помогне?
                    ПЕДРО ДНЕС 2 ЧАСА НЯМАХ ТОК В ОФИСА. ПОНЕЖЕ СЪМ НАЯСНО ЧЕ ТРЯБВА ДА БЛАГОДАРЯ НА ТАКИВА КАТО ТЕБЕ ЧЕ ИМАМ ТОК, СЕГА ПАК ТЕБЕ ЛИ ТРЯБВА ДА ПСУВАМ БЕ ..?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vinkel Разгледай мнение
                      Идиотите винаги са мнозинство

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от :-)
                        ...и според много други! И не че е толкова добър ,но просто други за сега няма ! Само сбирщина от лайна и педали!
                        Идиотите винаги са мнозинство

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Ами бате Пешо, и на твоята е червена. Това значи ли че всички станахме червени буклуци под един знаменател, едва ли не
                          Не членувам в партии и не се интересувам от такива.Просто ми прави впечатление че най глупавите и некадърни българи са в РБ и ГЕРБ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                            Дай първо да ги изритаме всички от котилото.Стане ли това факт ,нови лица с морал ще се намерят .
                            Чудя се на теб дали отвара от корени на дива коприва може ли да ти помогне?

                            Коментар


                            • Коки, май несериозно или по-скоро с неодобрение гледаш на братския еврейски народ.
                              Да речем оставка и кой идва, то ясно че бсп и герб, ама чисто хипотетично примерно на власт е оксиморон - „ранобуден студент“, дето нарежда на протокола да не му предлага срещи с Путин, Обама, евреи и прогнилия европейски соц елит.. сложна задача му поставяш за външно политическа дейност, в Северна Корея не им е до срещи в момента...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Кажи ми Коки, кой ще(да) дойде.....?
                                Дай първо да ги изритаме всички от котилото.Стане ли това факт ,нови лица с морал ще се намерят .
                                Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                                Коментар

                                Working...
                                X