IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Естонците направиха открит кода за електронното си гласуване, а ние?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • с пръстов отпечатък е най-добре
    според оная червена РАЗПОРЕТИНА-МАЯ ОБЩАТА

    Коментар


    • gigow

      Поне си наясно че прогреса само може да се забави и отложи, но не може да бъде спрян.То има хора които искат и инфлацията да бъде стопирана и при дефлация да си живуркаме хубаво
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • MZ/X

        Метода за провеждане на избори дори да е сигурен е скъп и не си заслужава да се прилага още дълго време.Тези средства може да се изхарчат за нещо по полезно - например да не се събират във вид на данъци от данъкоплатците и после да се издухват за архаични практики.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • gigow

          Сам го предположи, ако това ги лиши от социални плащания дали ще посмеят да си отстъпят картите.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение
            Я ми обясни как се фалшифицирали резултати, защото аз до сега не съм чул никой нито да се оплаква, ното да е доказал подобно нещо! Всяка партия има свой представител в СИК и всеки представител контролира броенето на бюлетините и получава по един екземпляр от протокола на СИК! Как може някой да фалшифицира изборите след като всяка партия има възможност успоредно да преброи гласовете?

            Единствената реална възможност за опорочаване на сегашната система е чрез купуване на гласове, а онлайн гласуването със сигурност ще улесни този процес. Да не говорим за възможността за гласуване от името на негласували граждани...
            Добре де разбрах. Теб настоящето в България те устройва, смяташ че всичко ни е наред и няма какво да се подобри. Аз не съм на това мнение, но де да знам, може и ти да си прав а мен яко да ме гони параноята.

            Коментар


            • Аз подкрепям платеното гласуване: който ходи да гласува - 20лв ..после кой колкото събере да си ги харчи за телевизии и екскурзии
              I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                Елементарно решение, картата ще има и друго предназначение или предназначения и няма да смеят да я отстъпят на друг човек.
                Що няма да искат?
                Да не им източиш баМковата сметка на мангалите ли?
                Я не ме разсмивай!
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение
                  Ти изобщо разбра ли какво написах? Какво значение има какво се подменя в ЦИК и как изчезват чувалите след като всяка партия има оригиналните протоколи от СИК и на момента могат да засекат ако нещо е променено или манипулирано в ЦИК!
                  Историите с изчезналите и подменените чували за за наивници, които не разбират процедурта!
                  А за пияните историите важат ли!!!?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    Пич истинските се изгарят, а фалшификацията е при броенето в ЦИК. УЖ комисиите носят некви чувал, а те нищо не носят, секциите се подменят изцяло!
                    Ти изобщо разбра ли какво написах? Какво значение има какво се подменя в ЦИК и как изчезват чувалите след като всяка партия има оригиналните протоколи от СИК и на момента могат да засекат ако нещо е променено или манипулирано в ЦИК!
                    Историите с изчезналите и подменените чували за за наивници, които не разбират процедурта!

                    Коментар


                    • gigow

                      Елементарно решение, картата ще има и друго предназначение или предназначения и няма да смеят да я отстъпят на друг човек.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                        Карта за гласуване и като ги събереш що да им ги върнеш, пък като им ги искат после по определен повод - как ще стане номера да се прикрият Дали ще посмеят да се доверят, винаги има малоумници но много лесно ще се дисцирлинират.
                        Нищо не разбрах, така че не споря. Който е разбрал, значи е много прозорлив.
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • gigow

                          Карта за гласуване и като ги събереш що да им ги върнеш, пък като им ги искат после по определен повод - как ще стане номера да се прикрият Дали ще посмеят да се доверят, винаги има малоумници но много лесно ще се дисцирлинират.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение
                            Я ми обясни как се фалшифицирали резултати, защото аз до сега не съм чул никой нито да се оплаква, ното да е доказал подобно нещо! Всяка партия има свой представител в СИК и всеки представител контролира броенето на бюлетините и получава по един екземпляр от протокола на СИК! Как може някой да фалшифицира изборите след като всяка партия има възможност успоредно да преброи гласовете?

                            Единствената реална възможност за опорочаване на сегашната система е чрез купуване на гласове, а онлайн гласуването със сигурност ще улесни този процес. Да не говорим за възможността за гласуване от името на негласували граждани...
                            Пич истинските се изгарят, а фалшификацията е при броенето в ЦИК. УЖ комисиите носят некви чувал, а те нищо не носят, секциите се подменят изцяло!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                              Има как ще се гласува с лична карта а тя ще се проверява.
                              И как точно ще се гласува с личната карта?
                              Та тя няма магнитен носител или нещо подобно.
                              Пък и да има, то компа трябва да има четец. Пък и да има какво пречи да събера личните карти на мангалите срещу 20-30 лева и да гласувам с тях?
                              Според мен НЯМАШ никаква идея за това.
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                Може да се възпрепятства на 100% купуването на гласове при електронното гласуване, сега не може да се направи така но при електронно гласуване може и още как. Да не казвам все пак..излишно е да се обсъжда.
                                Бе що се притеснявате от купуване!!!Щом като има такива дето си продават за жълти стотинки гласа,значи така трябва да живее такава държава!!!С БКП напред!!!Към развитият социализъм!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X