IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Решения за излизане от кризата

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не може да има излизане от политическата криза без ГЕРБ. Глупостите които ги говори вчера Костов , че дясното ще се обедини без ГЕРБ.
    Първо те доказаха че не могат да се обединят.
    Второ дори и да се обединят , ще влезат ли в парламента на нови избори.

    Въпреки че общоприетото мнение е че Бойко е тъп, аз задавам въпроса след като той е тъп а ДСБ са много умни защо той печели изборите а те не могат да минат 4 % ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
      Kaто те гледам как пишеш явно паспорт няма да може да си извадиш.А най доброто решение е София да се огради с бодлива тел и там да останат само себеподобните ти


      Поне мляко, сирене и мръвка ще има за всички....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Martingale Разгледай мнение
        спорет мен най доброто решение е да се въведе жителсто и до софия да нямат достъп селяните. Също така на българите да се въведе спецялна процедура за кандидастване за международен паспорд да не може всеки боклук да ни излага навън. може да се помисли и за въвеждането на латиницата че си счупих пръстите докато се изкажа.
        Kaто те гледам как пишеш явно паспорт няма да може да си извадиш.А най доброто решение е София да се огради с бодлива тел и там да останат само себеподобните ти

        Коментар


        • Според теб как точно "печелиш" потребявайки - например като си купуваш ракия?
          Хората с "големи пари" няма какво да ги учиш - тук говорим за подобряване на финансовото положение на средностатистическият Българин - нали това е идеята?

          Държавата също има пари за инвестиции - щом сега храни 160 000 чиновници, 60 000 ушеви, 1 000 000 цигани и неустановен брой фалшиви инвалиди.

          А това, че някой щял да се "прецака" ако се научи да управлява и инвестира парите си - направо го оставям без коментар - целият ти пост показва ясно, че нещо си объркал форума - който е предназначен за грамотни финансово хора. Щом такива като теб предпочитат да си крият парите в бамката при около 4% лихва, вместо да печелят по 10-12% годишно от инвестиции - това си е тяхна работа - никой не може да бъде накаран насила да просперира чрез финансова грамотност.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Аз мисля - тази тема - незаслужено потъна.

            Ще я кача с линк за новата ми статия, която измислих вчера:

            Реалната икономика като универсално лекарство:

            http://nekov.blog.bg/novini/2013/06/...arstvo.1122884

            С това: "Да се научели хората да инвестират" - направо си избил гълъбето... Смятам, че ако не ги научим - именно тогава те ще печелят, защото ще им остават средства за потребление /ако ги имат изобщо/. Иначе - ако "инвестират" - пак някои ще яхнат вълната на бързите печалби, предвид бумът на фондовата борса.

            Ако ще се учат да инвестират, нека това са хората с големи пари. Анджък де! Ама те пък никога няма да направят това, именно защото имат пари. Това е истината - офшорката, вън от страната - дава чиста печалба. Защо не?
            Ами България?
            За коя България говорим изобщо? За тая, преди демокрацията...., след демокрацията..., или в необозримо бъдеще...? кой човек с пари ще се прецака - за да бъдел научен как да инвестирал и някога - в светлото бъдеще - щял да почне да получава доходност?
            Ами, той-доходността си я има и сега, сравнено с някакви неясни перспективи, когато той щял да спаси България...
            Учете се да "инвестирате", нищо, че вие и семействата ви може да стоят гладни. Бъдете сигурни, че след 20-30, може и 50-100 години - вашите пра-наследници...

            Ама "инвестиционната политика на държавата"..., абе, какво ще инвестира тая държава с празната хазна? Да почешем езици - може да съберем около нас съмишленици...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Благодаря, Пирамидов:
              Мисля, че всички проблеми опират пряко или косвено до сухото... а сухо се прави само с икономика. Това за Глобул е само пример, дето ми хрумна наскоро - пример мисля подходящ и очевиден за всички.
              Изключително си прав. Икономика. А икономиката се прави с инвестиционна култура.

              Коментар


              • Благодаря, Пирамидов:
                Мисля, че всички проблеми опират пряко или косвено до сухото... а сухо се прави само с икономика. Това за Глобул е само пример, дето ми хрумна наскоро - пример мисля подходящ и очевиден за всички.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Martingale Разгледай мнение
                  СспореДт мен, най доброто решение е да се въведе жителство и до Ссофия да нямат достъп селяните. Също така, на българите да се въведе спецИАялна процедура за кандидатстване за международен паспордТ, да не може всеки боклук да ни излага навън. Мможе да се помисли и за въвеждането на латиницата че си счупих пръстите докато се изкажа.
                  А може да се помисли да се научиш да ползваш рождената си азбука. Ей нА, мен изобщо не ме мъчи

                  Коментар


                  • спорет мен най доброто решение е да се въведе жителсто и до софия да нямат достъп селяните. Също така на българите да се въведе спецялна процедура за кандидастване за международен паспорд да не може всеки боклук да ни излага навън. може да се помисли и за въвеждането на латиницата че си счупих пръстите докато се изкажа.
                    Last edited by Martingale; 23.06.2013, 17:13.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Аз мисля - тази тема - незаслужено потъна.

                      Ще я кача с линк за новата ми статия, която измислих вчера:

                      http://nekov.blog.bg/novini/2013/06/...arstvo.1122884

                      Много точно си го рекъл, Импи. Шапка ти свалям за това !

                      Коментар


                      • Аз мисля - тази тема - незаслужено потъна.

                        Ще я кача с линк за новата ми статия, която измислих вчера:

                        Реалната икономика като универсално лекарство:

                        http://nekov.blog.bg/novini/2013/06/...arstvo.1122884

                        Last edited by Императорът; 23.06.2013, 21:52.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Martingale Разгледай мнение
                          да продадем България е най доброто решение и да си купим акции от епъл
                          а що да е епъл. неможе ли айбием или майкрософт

                          Коментар


                          • 1. Премахване на помощите за всички ако :
                            1.1. Нямат поне основно образование / това значи 7 клас ....! /
                            1.2. Децата им не ходят на училище
                            1.3. Поне единият член на семейството трябва да работи
                            1.4. Ако член на семейството изтърпява ефективно присъда
                            2. Всяко шестмесечие атестация на всички държавни служители
                            3. Платеното майчинство трябва да стане максимум 6 месеца / ей тука много ще ме оплюят. Имам 2 деца, та знам какво говоря , а и съпругата е солидарна с това мнение. СТИГА С ЛЕНТЯЙСТВОТО ! / . За сметка на това многократно увеличаване на еднократната помощ и данъчни отстъпки за семейството !
                            4. Задължаване на работодателя за бонусиране на служителите при повишаване на квалификацията / при доказване на същото /.
                            5. Тотално преструктуриране на съдебната система .
                            6. Премахване на партийните квоти в назначаването на държавни служители.
                            7. Премахване на всякакв вид имунитети на държавните служители.

                            поне това, на първо време
                            Last edited by Avalaon; 03.06.2013, 19:23.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Martingale Разгледай мнение
                              да продадем България е най доброто решение и да си купим акции от епъл
                              Имало подобно предложение от онова дебело прасе Фънки (мислещ основно с правото черво) в последния БигБрадър. , не че няма идея в предложението
                              http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                                Да засадим с ГМО рапица пустеещите земи и така за 1 г. ще увеличим стокооборота с 10 милиарда евро.
                                Да засадят в главата на доктора втори чип с по-добър bios, и да свържат двата чипа, през wifi с мрежата, за да схваща какво става.
                                http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                                Коментар

                                Working...
                                X