IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Решения за излизане от кризата

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    1. Данъчен кредит от 2-3% от стойността на документално доказаните разходи за стоки и услуги;
    2. Електронно правителство
    3. Въвеждане на Мълчаливо съгласие от страна на държавни и общински органи
    4. Въвеждане на индивидуални пенсионни сметки, като алтернатива на Допълнителното задължително пенсионно осигуряване
    5. Образование, образование, образование
    http://newsbg.eu/%D0%B3%D1%8A%D1%80%...8%D1%82%D0%B5/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от prague Разгледай мнение
      Какво е МЛМ
      http://www.consumer.ftc.gov/articles...evel-marketing

      Коментар


      • Какво е МЛМ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Anton Ker4ev Разгледай мнение
          А, ако компанията майка си ти, и тя си ти, вие сте едно цяло? Нещо като публична копания в която си съинвеститор, от първите
          Това вече се случва.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
            Е, въпрос на критерии. Може още да не съм станал милионер но, определено, се движа в правилната посока. Някакви данни за обратна връзка има в профила ми, системата досега работи добре, винаги си получавам личните съобщения.
            И, да повторя:
            ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ПОДАВАМ продукти на друга компания-майчица, освен на своята лична. Моля, без опити за /до/навиване. Категоричен съм.
            Да няма недоразумения.
            А, ако компанията майка си ти, и тя си ти, вие сте едно цяло? Нещо като публична копания в която си съинвеститор, от първите
            НЕ СЪМ САМО ПЛОЧКИ, УМА МИ Е НЕОБЯТЕН, ВСЕПРОНИКВАЩ И НЕПОДПВЛАСТЕН НА ИЛЮЗОРНОТО СЪЩЕСТВУВАНЕ!

            Коментар


            • Е, въпрос на критерии. Може още да не съм станал милионер но, определено, се движа в правилната посока. Някакви данни за обратна връзка има в профила ми, системата досега работи добре, винаги си получавам личните съобщения.
              И, да повторя:
              ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ПОДАВАМ продукти на друга компания-майчица, освен на своята лична. Моля, без опити за /до/навиване. Категоричен съм.
              Да няма недоразумения.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                МЛМ може и осигурява НЯКАКВИ доходи. И, сигурно, поне 1000-5000 души си подработват, едно 50-100 човека, може и наистина да имат немски стандарт. Обаче, този бизнес НЕ Е техен. Той е на Компанията-майчица. Също се бях хванал, имам някакъв опит. Без да успях чрез МЛМ да забогатея, признателен съм за обучението и промяната в мисленето, което тези контакти ми донесоха. И, със сигурност, ще се възползвам занапред от някои похвати, дето ги научих там. Но, до тук. Повече трудно ще ме види някой да пробутам чужди продукти, че били лъскави. Вече си имам свои. Може да не блестят но, поне, са напълно функционални
                Благодаря за мнението. Ако не си успял, то най-вече си имал лош учител.
                Ще серадвам да разменим телефони и опитност, защото свестните хора трябва да се подкрепяме активно!
                НЕ СЪМ САМО ПЛОЧКИ, УМА МИ Е НЕОБЯТЕН, ВСЕПРОНИКВАЩ И НЕПОДПВЛАСТЕН НА ИЛЮЗОРНОТО СЪЩЕСТВУВАНЕ!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Антоне - интересно ми е да видя как Мангау Хъхрев се занимава с Мъ-Лъ-Мъ - вместо с "бране на бакър".
                  Една държава не може без действаща икономика, дори и да е нигърска държава... ама ако в Негрия могат целогодишно да ходят с по една препаска и да живеят в колиба, нужна само да ги пази от дъждовете, туканка не е така - най-малкото по климатически причини.

                  Ван - за злочестина така и ще стане може би - но няма да продължи дълго, защото в един момент просто държавата ще спре да функционира. Не може (по признание на управляващите) всичките пари от бюджетът да се "инвестират в социална дейност" и държавата да оцелее... в същото време хората пак ще си крият спестените с мъка стотинчички по бамките за кирлива лихва - кьорави като къртове пред в пъти по-добрите възможности - по-добри и за тях - и за страната.

                  Жалко, защото ако се следват моите идеи, кризата ще бъде преодоляна напълно за 3-4 години, още след година ще има очевидно подобрение, а след 8 години ще се чудим на акъла си как сме търпели перманентна криза 23 години, вместо да сторим очевидното.
                  +10 !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Anton Ker4ev Разгледай мнение
                    МЛМ бизнеса може да осигури доходи на поне 50% от безработните в България и съм сигурен че в момента около 150 000 българина си хранят семействата с МЛМ, а около 5% от тях имат немски стандарт в България.
                    МЛМ може и осигурява НЯКАКВИ доходи. И, сигурно, поне 1000-5000 души си подработват, едно 50-100 човека, може и наистина да имат немски стандарт. Обаче, този бизнес НЕ Е техен. Той е на Компанията-майчица. Също се бях хванал, имам някакъв опит. Без да успях чрез МЛМ да забогатея, признателен съм за обучението и промяната в мисленето, което тези контакти ми донесоха. И, със сигурност, ще се възползвам занапред от някои похвати, дето ги научих там. Но, до тук. Повече трудно ще ме види някой да пробутам чужди продукти, че били лъскави. Вече си имам свои. Може да не блестят но, поне, са напълно функционални

                    Коментар


                    • Антоне - интересно ми е да видя как Мангау Хъхрев се занимава с Мъ-Лъ-Мъ - вместо с "бране на бакър".
                      Една държава не може без действаща икономика, дори и да е нигърска държава... ама ако в Негрия могат целогодишно да ходят с по една препаска и да живеят в колиба, нужна само да ги пази от дъждовете, туканка не е така - най-малкото по климатически причини.

                      Ван - за злочестина така и ще стане може би - но няма да продължи дълго, защото в един момент просто държавата ще спре да функционира. Не може (по признание на управляващите) всичките пари от бюджетът да се "инвестират в социална дейност" и държавата да оцелее... в същото време хората пак ще си крият спестените с мъка стотинчички по бамките за кирлива лихва - кьорави като къртове пред в пъти по-добрите възможности - по-добри и за тях - и за страната.

                      Жалко, защото ако се следват моите идеи, кризата ще бъде преодоляна напълно за 3-4 години, още след година ще има очевидно подобрение, а след 8 години ще се чудим на акъла си как сме търпели перманентна криза 23 години, вместо да сторим очевидното.

                      Сега четем новина:

                      ЕС ще ни дава около 291 КБ евро за боклучена фабрика (същата която циганинът бойкоборисов 10 години лъже, че ще построи):

                      http://www.blitz.bg/news/article/207176

                      Е, какво пречеше тая фабрика да се построи с инвестиции на гражданите, като се има предвид, че боклученият бизнес е вечен и сосно печеливш? 568 килобимберици проблем ли са за народ, който мишешки крие в бамките 38 МБ депозитченца? Със сигурност подобна инвестиция ще носи годишна доходност над 5%... какви то депозитови лихви вече почти не се намират - иначе нямаше в САЩ и Италия боклучавият бизнес да е все в ръцете на мафията !!!
                      Last edited by Императорът; 24.06.2013, 19:44.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • МЛМ бизнеса може да осигури доходи на поне 50% от безработните в България и съм сигурен че в момента около 150 000 българина си хранят семействата с МЛМ, а около 5% от тях имат немски стандарт в България.
                        НЕ СЪМ САМО ПЛОЧКИ, УМА МИ Е НЕОБЯТЕН, ВСЕПРОНИКВАЩ И НЕПОДПВЛАСТЕН НА ИЛЮЗОРНОТО СЪЩЕСТВУВАНЕ!

                        Коментар


                        • Ще бъдем в перманентна криза още дълго време.Четвърт век :23-24 години изкарахме кризисни още толкова ще кретаме и после по гръб.Цяла вечност.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ОПТИМИСТ Разгледай мнение
                            Според теб излиза че всички парламентарно представени партии са "политически трупове" . Моляте кажи според теб кои политици ще влезат в парламента , ако след два месеца има нови избори ?
                            Проблемът е, че именно за сегашните парламентарни партии се намират достатъчно суяци да гласуват - за да ни вкарват отново и отново, с кухо упорство в същият батак.
                            Знаем кои са редовните гласоподаватели - турци (от страх), хъхряци (срещу заплащане), пенсии (от упоритост). Редовният данъкоплатец или не гласува или разбива гласът си по малките партии.

                            И след два месеца - какво: Нови избори - пак на власт ГРОБ-БСП-ДПС-Атака (в различни конфигурации) - пак политически идиотщини - пак протести - и докога тъй?

                            Поне могъща армия да имахме - да разчитаме на военен преврат, щом не ни стига мозъкът да турим на власт не само мислещи, но и решителни хора патриоти... щото то нито СтаниШеф, нито Местанов са глупави - ама са политици - не държавници.



                            Ъх, как ми се ще да съм Дуче.... Българийо, Българийо....
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Защото такъв е мат`риалът. Или поне беше... докато не започна да се пробужда. Дебилът бойкоборисов е политически труп, също както и БСП-ДПС.

                              А за политическата криза не зная, но ГРОБ създаде другата криза - икономическата, социалната, демографската.
                              Според теб излиза че всички парламентарно представени партии са "политически трупове" . Моляте кажи според теб кои политици ще влезат в парламента , ако след два месеца има нови избори ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ОПТИМИСТ Разгледай мнение

                                Въпреки че общоприетото мнение е че Бойко е тъп, аз задавам въпроса след като той е тъп а ДСБ са много умни защо той печели изборите а те не могат да минат 4 % ?


                                Защото такъв е мат`риалът. Или поне беше... докато не започна да се пробужда. Дебилът бойкоборисов е политически труп, също както и БСП-ДПС.

                                А за политическата криза не зная, но ГРОБ създаде другата криза - икономическата, социалната, демографската.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X