IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
    Това тогава е много готино.Защото аз ако съм ти изпратил,ти няма как да излъжеш,че не си ги получил или обратното.

    Коментар


    • Форексов то може Пенчо и да изпрати на Пена биткоин, ама на тебе няма 3 години вече кои да ти даде злато на 2500.Ама нищо де ти може и още много години да чакаш, ама дали ще дочакаш

      Коментар


      • Първоначално изпратено от detonator Разгледай мнение
        Може ли да се предостави доказателство,черно на бяло,че Пенчо е изпратил на Пена 1 Биткойн и Пена го е получила?
        Трябва само Пенчо да има черно на бяло, че Пена му е изпратила точно определен биткойн адрес за този превод! От там насетне съществува най-доброто доказателство съществувало някога в областа на финансите. Казва се блок-верига на биткойн и то е пред очите на целия свят. Всеки един превод става част от тази блок-верига.

        Ето тук например можеш да търсиш и проследяваш всички преводи, до всички асдреси и съответно всичките референтни номера на преводите:
        http://blockchain.info/
        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

        Коментар


        • Може ли да се предостави доказателство,черно на бяло,че Пенчо е изпратил на Пена 1 Биткойн и Пена го е получила?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
            Класическа парабола. Би било нормално да обере луфта до 14.5. Напомня ми златото преди десет години когато на 3-4 месеца имаше корекция и после продължаваше без да има спекулации и роботи
            Съдейки от дълбочината на бидовете над 15,5 и асковете под 17,5 почти е сигурно че падане под 15,5 е много малко вероятно за днес и утре!
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • Класическа парабола. Би било нормално да обере луфта до 14.5. Напомня ми златото преди десет години когато на 3-4 месеца имаше корекция и после продължаваше без да има интервенции и роботи
              Last edited by IvanG; 24.01.2013, 23:37.
              I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

              Коментар


              • 16,50... Екшън при биткойните... Падна с 2 долара за половин час. Навлизат големите пари и започва клатенето на лодката във всички посоки за да се увеличи волатилноста, а от там и печалбите! Тепърва ще гледаме финансовия цирк в чист вид!
                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                Коментар


                • Какво значи заем в БТК. Заема или кредита е продукт на сегашната монетарна система. За да съществува към него са сложили лихвен процент. Реално с такъв заем трябва да измислиш нещо революционно, което да накара останалите собственици на БТК да ги похарчат за твоето изобретение. Нещо което никога няма да стане в среда гъмжаща от патенти, лицензи, регулации и бюрокрация.

                  Междувременно цената мина 19 при рекорден за последните три месеца обем, което е 82% ръст от началото на Ноември. Не знам за какви дивиденти говорите..
                  Last edited by IvanG; 24.01.2013, 18:59.
                  I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от itso78 Разгледай мнение
                    Иначе гаранцията би могла да бъде залог върху влог да речем, но пък ти нямаш доверие в парите
                    Имам доверие разбира се, но то е твърде ограничено. Ако вземеш заем в биткойн трябва да имаш готовност да довнасяш към гаранцията ако заема по курса към момента отиде над 80% от гаранцията. Ако ли не можеш, тогава се прощаваш с гаранцията, защото с нея автоматически се купуват биткойни!
                    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                      От всеки който разполага с биткойни, Ице. Ти с какво можеш да гарантираш заема? Само не ми казвай с акции от бфб-то....
                      Нямам такива "ценни" книжа, а и не виждам смисъл да се залага "въздух", срещу "въздух налягане"
                      Иначе гаранцията би могла да бъде залог върху влог да речем, но пък ти нямаш доверие в парите . Аз пък нямам на биткойните, искам заем за да ги продам веднага и след една година или по-рано ще си купя наново за да ги върна с лихвите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от itso78 Разгледай мнение
                        бихте ли били така добри, да ме насочите откъде може да се изтегли заем в биткойни.
                        От всеки който разполага с биткойни, Ице. Ти с какво можеш да гарантираш заема? Само не ми казвай с акции от бфб-то....
                        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          ФОРЕКСОВ не знам дали сме се ушили, ама само от дивиденти сме много повече на печалба от тебе.
                          Кире, кел файда че получаваш % дивиденти като ти падат цените на акциите с пъти? Колко пъти да ти пояснявам че дивидентите които получаваш мажо ти ги плаща с твоите собствени пари като оставя по-големия пай за себе си естествено!
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • ФОРЕКСОВ не знам дали сме се ушили, ама само от дивиденти сме много повече на печалба от тебе. А ти чакаи от умрял писмо и още да те търкат навсякъде. То може и да ти хареса това, ама с твоите темпове и клошар може да станеш, ама пак мастер нали.Кажи сега тук колко тлъсто чакаш

                            Коментар


                            • Forex Master, IvanG,
                              бихте ли били така добри, да ме насочите откъде може да се изтегли заем в биткойни. Колкото повече, толкова повече , а и по-добре, може би!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Вървят слухове, че Форексов пак зарибява будали и ще си загуби парите
                                Кире, зарибяването е дума която нито съществува в моя речник нито в моята практика. Зарбяването е любима думичка на мушмулите на бфб-то като теб.

                                Я кажи сега, как намалят лошите кредити на банките и се повишават депозитите на населението? Белким някой вземе па ти се върже да си купи нещо, а ти да му пробуташ боклуците в които си се ушил.
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X