IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 18,10... Отново над 18 след като преди 2 дена пробва да слезе под 16, но не се задържа!
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от m0mchil Разгледай мнение
      Здравейте. Изпитвам известни затруднения търгувайки биткоини през localbitcoins.com. До тук имам 10-ина успешни сделки, но за съжаление са само продажби. За да поддържам наличност купувам коини от външни обменни бюра ( например bitcoin-24.com, bitcoin-central.net ), но банковите преводи оскъпяват цената.

      В тази връзка - търся ПРОДАВАЧИ на биткоини. Цената ми е текущата от localbitcoins.com, но може и по договаряне, спрямо условията.

      Ще се радвам да отговоря на каквито и да е въпроси свързани с Bitcoin.
      Можеш да си купиш Биткойни по следния начин:
      Имам близки, които имат клиенти в Солун, Лариса. Сделките са 5000-15000 евра...
      Ако предложа на Купувача да си купи биткойни за разплащането, а Продавача съответно да ги получи със сигурност и двамата ще се държат за главите и ще ме питат дали съм добре...
      Имаш ли колега, който работи като теб в Солун, с когото, да се направи сделка в размер да кажем 10 000 евра? Колко ще струва?
      1. Ти се срещаш с Продавача в София, а твоя колега с Купувача в Солун.
      2. Купувача плаща на твоя колега 10 000 евра + 50%комисион, като твоя колега ти нарижда биткойните .
      3. Ти получаваш наредените биткойни и плащаш на Продавача 10 000 евра - 50% комисион.

      какви други варианти са възможни в този случай

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Но ми стана неприятно, че всеки данАчен мое да погледне транзакция
        Всеки данАчен може да си я гледа колкото ще, ама така и нищо няма да разбере. Ако за всеки превод използваш отделна сметка то не само данАчния но и никой нищо не може разбра, освен плащащата и получаващата страна естестевно... Дет се вика, моите пари са си само и единствено моя работа. Ако аз не желая то никой друг освен мен не може да разбере с колко пари разполагам!

        Разбира се, трябва да си наясно в такъв случай че ако ти нещо объркаш нещата никой не може да ти помогне, защото няма отдел Работа с Клиенти!
        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
          Ха... Наивник... Това да не ти е банкова сметка? Че аз имам стотици такива адреси. Всеки който пожелае може да си произведе автоматично милиарди такива адреси само за него си. Може даже да праща всяко едно отделно плащане на отделен адрес!

          Този адрес който виждаш под черта не е само като сметка за превеждане на пари но и играе ролята на електронен подпис. Употребявам го само за инвесторчето.бг! По другите страници съм с друг адрес/подпис.
          Тва е хубаво. Не знаех. Аз че няма да тръгна да копам - няма. Обаче съм далеч от мисълта, че няма да ги търгувам някога. Просто трябва да почета малко повече. Не се сещам в общи линии за неща, които не съм търгувал. А се заглеждам в борсите има и сериозни разлики в цените. Не знам дали е така наистина Но ми стана неприятно, че всеки данАчен мое да погледне транзакция

          Коментар


          • Първоначално изпратено от detonator Разгледай мнение
            Иначе какво незаконно има в това да притежавам парчета от безмислен криптографски код?
            Работата за данъчните е още по-зле. Биткойн не е нищо повече от мрежа за обмен на съобщения подписани с частни електронни подписи.
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              Седя си и си мисля. Що не прайш транзакции бре мастър? Никакво движение по адреса ти. Чудя се сега, тъй както си си написал адреса моат ли данъчните да се заинтересуват?
              Ха... Наивник... Това да не ти е банкова сметка? Че аз имам стотици такива адреси. Всеки който пожелае може да си произведе автоматично милиарди такива адреси само за него си. Може даже да праща всяко едно отделно плащане на отделен адрес!

              Този адрес който виждаш под черта не е само като сметка за превеждане на пари но и играе ролята на електронен подпис. Употребявам го само за инвесторчето.бг! По другите страници съм с друг адрес/подпис.
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                Седя си и си мисля. Що не прайш транзакции бре мастър? Никакво движение по адреса ти. Чудя се сега, тъй както си си написал адреса моат ли данъчните да се заинтересуват?
                Могат да се заинтересуват ама доколкото знам тези адреси мрежата ги дава на килограм.Плюс това ако данъчните се заинтересуват то това би означавало,че са признали биткойна за валута със стойност.Иначе какво незаконно има в това да притежавам парчета от безмислен криптографски код?

                http://badmin.org/archangel/%D0%B2%D...8%D0%B7%D0%BE/
                Last edited by detonator; 25.01.2013, 15:24.

                Коментар


                • Според мен биткойна има много по-голяма стойност отколкото акциите на компаниите на знайни и незнайни бивши комуноиди,ДС-ари и техните шуробаджанаци до девето коляно.Всички знаем в БГ икономиката как стоят нещата.Добре,че сгрешиха да ни приемат в Европа и от еврофондовете влиза някаква валута и престъпниците идват у нас да си перат парите.Иначе само с туризъм и селско стопанство само вноса на горива и бельото не можем си плати.Може и да има печеливши компании и бизнеси в БГ-не отричам.Но лично аз,ако бях държател на БГ акции,не бих заставал в позиция да се присмивам на Forex Master относно биткойните.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                    Трябва само Пенчо да има черно на бяло, че Пена му е изпратила точно определен биткойн адрес за този превод! От там насетне съществува най-доброто доказателство съществувало някога в областа на финансите. Казва се блок-верига на биткойн и то е пред очите на целия свят. Всеки един превод става част от тази блок-верига.

                    Ето тук например можеш да търсиш и проследяваш всички преводи, до всички асдреси и съответно всичките референтни номера на преводите:
                    http://blockchain.info/
                    Седя си и си мисля. Що не прайш транзакции бре мастър? Никакво движение по адреса ти. Чудя се сега, тъй както си си написал адреса моат ли данъчните да се заинтересуват?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от detonator Разгледай мнение
                      Това тогава е много готино.Защото аз ако съм ти изпратил,ти няма как да излъжеш,че не си ги получил или обратното.
                      Абсолютно! Само след 10-15 минути, независимо от часа и независимо от това дали е делник или празник, се вижда дали си ги платил! За да си 100% сигурен, че няма двойно използване на едни и същи пари трябва да изчакаш още около 50 минути след първото потвърждение - или общо да имаш 6 потвърждения /минали 6 нови блока/!
                      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                        Това тогава е много готино.Защото аз ако съм ти изпратил,ти няма как да излъжеш,че не си ги получил или обратното.

                        Коментар


                        • Форексов то може Пенчо и да изпрати на Пена биткоин, ама на тебе няма 3 години вече кои да ти даде злато на 2500.Ама нищо де ти може и още много години да чакаш, ама дали ще дочакаш

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от detonator Разгледай мнение
                            Може ли да се предостави доказателство,черно на бяло,че Пенчо е изпратил на Пена 1 Биткойн и Пена го е получила?
                            Трябва само Пенчо да има черно на бяло, че Пена му е изпратила точно определен биткойн адрес за този превод! От там насетне съществува най-доброто доказателство съществувало някога в областа на финансите. Казва се блок-верига на биткойн и то е пред очите на целия свят. Всеки един превод става част от тази блок-верига.

                            Ето тук например можеш да търсиш и проследяваш всички преводи, до всички асдреси и съответно всичките референтни номера на преводите:
                            http://blockchain.info/
                            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                            Коментар


                            • Може ли да се предостави доказателство,черно на бяло,че Пенчо е изпратил на Пена 1 Биткойн и Пена го е получила?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                                Класическа парабола. Би било нормално да обере луфта до 14.5. Напомня ми златото преди десет години когато на 3-4 месеца имаше корекция и после продължаваше без да има спекулации и роботи
                                Съдейки от дълбочината на бидовете над 15,5 и асковете под 17,5 почти е сигурно че падане под 15,5 е много малко вероятно за днес и утре!
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X