IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • От април месец.Няма промяна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
      38-40k ли е следващото ниво?
      най-интересното е дали преди халвинга и etf ще имаме нов връх?!
      36к е таргета на това движение.Дали и колко още ще разпънат, рано е да се каже
      Но има задължителни таргети и под 10к.И то няколко

      Коментар


      • Така, така, на мен ми идваха едни пари в края на тази седмица и щях да влизам с още. Сега вече нещата се промениха и някак не мога да се пречупя да си вдигна чак толкова средната цена. До 30к ми беше ок ако взема, ама сега с тая помпа се замислям. Отделно тука всички сте станали супер бичи, а реално нови съществени пари в Биткойн не са влезли, маркеткапа си стои, просто някакви алтове се преляха пак в коня ни. Малко страдам от пожелателно мислене в момента, ама след някой друг ден, вероятно още следващата седмица ще започне плавно слизане надолу. 28 според мен е максималното слизане, а възможното е до 25. Във всички случаи това на Матеев няма да се случи, не знам защо изобщо го пише. Първо ИТФ сега ще има поредно отлагане на решението защото не му е времето и вероятно след нова година вече ще го одобрят. Тези 100к до Нова година...аз съм макси, ама не мисля, че са възможни. В най-булиш варианта ще се качи още малко и ще стои там, сигурно на онзи съпорт от края на предния бул маркет - 40к. Във всички случаи щом всички сте станали алчни, китовете трябва да съберат лонговете на тълпата както събраха и шортовете сега. Разберете, че основното количество койни е в хора, които решават накъде ще ходи, ние само следваме ако държим. Ако търгуваме те ни прибират парите.

        Пак казвам, че може и да бъркам защото искам да купя още, но цената няма да ескалира сега. Пишете, че ще идвали туристи...може, ама над 60к. Преди това забравете на някой да му запука какво е Биткойн. От ритейлът имам предвид. На 20к като им викаха да вземат, те отговаряха мани тая пирамида, сега ще им се струва скъпа пирамидата, а ще и обърнат внимание, че съществува чак като цената иде на нещо голямо за да го видят и от космоса.
        Last edited by Top Gun Maverick; 24.10.2023, 14:17.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
          Съдейки по старите ралита на Bitcoin, след като покаже бесен темп на растеж му трябват още около 2-3 месеца докато стигне до нов връх. Четвъртия месец започва да буксува и после пак корекция. Та и сега - очаквам около Нова Година да стане интересно, а през януари да видим новият връх къде ще се оформи ... Най-вероятно ще видим 100к, а нагоре - каквото Господ даде ...

          Та ако някой иска да продава, най-доброто време ще е около Нова Година и малко след това. Не го пропускайте този период от време да си смените колата с по-нова ...
          Таква лоши съвети с такава увереност да даваш...

          Първо сегашното "рали" ако може така да го наречем е заради ETF-те в които са намесени BlackRock, Grayscale, Fidelity. Очаква се да ги одобрят наведнъж, поради причини които не мога да ти обясня. Това е голямо събитие понеже огромни парични потоци ще се излеят към биткойн, тук вече не говорим за частни инвеститори а например пенсионни фондове. Не знам дали може дори да проумееш с какви потоци оперират тези компании които искат да имат биткойн ЕТФ, но за да добиеш представа - Blackrock, Vanguard(Grayscale), и State Street са най-големите акционери в 88% от компаниите в S&P500. Само да ти подскажа че преди няколко дни заради един фалшив туит че са приели ЕТФ-те и цената се изстреля за 5 минути.

          Второ - халвинга който се очаква Април няма да го усетим поне 2-3 месеца в цената.

          Трето - очаква се огромно изтегляне на долари от икономиките заради лихвите на щатите(понеже влизат в дългова спирала), които следващата година ще са още по-високи и това да доведе до голяма рецесия - това може да забави растежа на биткойна, но отнесено към други активи ще се представи по-добре със сигурност. И тук ситуацията е малко What happens when an unstoppable force meets an immovable object? Аз не мога да дам никакви прогнози за цената от рода на "100к нова година", освен че ще е по-добра от на други активи. Номинално може да си е още 30к.

          Та имаме 2 булиш и 1 мечо събития които ще влият на цената в следващата година.
          Аз лично не мисля да продавам по-рано от месец след халвинга, и все пак зависи най-вече от ЕТФ-те

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Според мен преди да изтече годината ще видим 50к, а ако одобрят етф не ми се мисли кво следва.
            бутай бетерчооо, буутааааиииййй
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
              Съдейки по старите ралита на Bitcoin, след като покаже бесен темп на растеж му трябват още около 2-3 месеца докато стигне до нов връх. Четвъртия месец започва да буксува и после пак корекция. Та и сега - очаквам около Нова Година да стане интересно, а през януари да видим новият връх къде ще се оформи ... Най-вероятно ще видим 100к, а нагоре - каквото Господ даде ...

              Та ако някой иска да продава, най-доброто време ще е около Нова Година и малко след това. Не го пропускайте този период от време да си смените колата с по-нова ...
              Според мен преди да изтече годината ще видим 50к, а ако одобрят етф не ми се мисли кво следва. Следващите месеци ще е интересно, очаквам включване на много " туристи".
              Last edited by better; 24.10.2023, 12:36.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                Охооо взе да става интересно и темата се живна.
                Съдейки по старите ралита на Bitcoin, след като покаже бесен темп на растеж му трябват още около 2-3 месеца докато стигне до нов връх. Четвъртия месец започва да буксува и после пак корекция. Та и сега - очаквам около Нова Година да стане интересно, а през януари да видим новият връх къде ще се оформи ... Най-вероятно ще видим 100к, а нагоре - каквото Господ даде ...

                Та ако някой иска да продава, най-доброто време ще е около Нова Година и малко след това. Не го пропускайте този период от време да си смените колата с по-нова ...
                Last edited by Mateev; 24.10.2023, 11:20.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                  От май месец още
                  Стига да сте внимавали в час
                  38-40k ли е следващото ниво?
                  най-интересното е дали преди халвинга и etf ще имаме нов връх?!

                  Коментар


                  • Охооо взе да става интересно и темата живна.
                    Last edited by better; 24.10.2023, 12:34.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
                      Дано не съм се прецакал днес, че осребрих малко. Ще чакам корекция пак до 24к някъде за да заредя повече бройки.
                      Ти си изцяло объркан както в златото.Кви 24к от 34к и това да е корекция
                      Last edited by petrg5s; 24.10.2023, 09:40.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение


                        Пък и Маттев не е писал , ква корекция.
                        ей тук се посмях.
                        Нищо лично към Матеев, пише наистина задълбочено и когато греши си признава

                        Коментар


                        • Лелеееее, аз купува ли, купупвах. И като се замисля какви хубави апарти има в Младост 4213 за по 300К евракис и се чудя дали не съм се прецакал!
                          Какво мислите, колеги?
                          Last edited by demertsel123; 24.10.2023, 08:02.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
                            Дано не съм се прецакал днес, че осребрих малко. Ще чакам корекция пак до 24к някъде за да заредя повече бройки.
                            Корекция до тези нива няма да има , корекцията ще е от по - високо.Тепърва ще тръгват по - сериозно и алтовете.
                            Вероятно се повтаря сценария от есента на 2020 - пролетта на 2021.

                            Пък и Маттев не е писал , ква корекция.
                            Last edited by Майстора233; 24.10.2023, 07:29.

                            Коментар


                            • Дано не съм се прецакал днес, че осребрих малко. Ще чакам корекция пак до 24к някъде за да заредя повече бройки.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                                От май месец още
                                Стига да сте внимавали в час

                                Коментар

                                Working...
                                X