IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dr.Who Разгледай мнение
    И аз това съм се чудил.
    Гледах ги във форума, група програмистчета си обсъждат къде какво как да се промени в програмата. И това пред очите на всички. Един вид абсолютната демокрация.
    Обаче ако ФБР ги издири един по един и ги закопчае, кво праим ?
    Това биткойна е супер експеримент - абсолютна свобода на пазара, абсолютна демокрация.
    ами какво става когато една друга група в друг форум пак така демократично пред всички обсъжат бъдещата версия и отделно пък една друга група обсъжда в друг форум и т.н.

    Кои решава коя версия ще се пусне ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zal_Negodnik Разгледай мнение
      колко са му били прогнозите на мастера за златото ?
      10 000,100 000 или повече нули ?
      Той да каже. Аз с паметта съм зле - нещо $3000 - $5000 ми се върти.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dr.Who Разгледай мнение
        Ти не беше ли дал и едни прогнози за златото ? Или те бъркам с някой друг ?
        колко са му били прогнозите на мастера за златото ?
        10 000,100 000 или повече нули ?

        Коментар


        • Тука некои хора много ги притеснява, че не могат да пипнат биткойните.
          Красотат е в това, че биткойна много лесно може да премине в реалния свят.

          http://bit.ly/12JOrgp


          Т.е. дори и баба Пена ще може да си пазарува в магазина с биткойни.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
            Е защо да ги блокира бе, дохторе? Искаш хората да се юрнат да купуват злато ли? Ами ако се юрнат на златото то САЩ са фалирали за 1 седмица. Така с биткойните може да бавят "златната топка" с месеци и години па току виж им се разминал златния фалит! Е, ще жертват Уолстрийт ама ония и без това се оляха отвсякъде...

            Така че за сегашната хамериканска администрация е по-добре да паднат жертва на биткойн отколкото на златото. Щото при биткойн се жертва само Уолстрийт, а при златен фалит заедно с Уолстрийт фалира и цялата държава САЩ!
            Еми да забранят и златото.

            Ама не схванах защо ще фалират, нали пазар, вдига се цената и толкова.

            Да не говорим, че златото само до проблеми води - трябва да го съхраняваш, много тежи ....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
              Е защо да ги блокира бе, дохторе? Искаш хората да се юрнат да купуват злато ли? Ами ако се юрнат на златото то САЩ са фалирали за 1 седмица. Така с биткойните може да бавят "златната топка" с месеци и години па току виж им се разминал златния фалит! Е, ще жертват Уолстрийт ама ония и без това се оляха отвсякъде...

              Така че за сегашната хамериканска администрация е по-добре да паднат жертва на биткойн отколкото на златото. Щото при биткойн се жертва само Уолстрийт, а при златен фалит заедно с Уолстрийт фалира и цялата държава САЩ!
              Според теб може ли да бъде избегнат фалита на САЩ? Китай и Русия не държат ли САЩ с чатал на врата по твоята логика?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dr.Who Разгледай мнение
                Ти като по-учен, можеш ли да ми обясниш защо правителството на САЩ не ги забрани биткойните ?
                Е защо да ги блокира бе, дохторе? Искаш хората да се юрнат да купуват злато ли? Ами ако се юрнат на златото то САЩ са фалирали за 1 седмица. Така с биткойните може да бавят "златната топка" с месеци и години па току виж им се разминал златния фалит! Е, ще жертват Уолстрийт ама ония и без това се оляха отвсякъде...

                Така че за сегашната хамериканска администрация е по-добре да паднат жертва на биткойн отколкото на златото. Щото при биткойн се жертва само Уолстрийт, а при златен фалит заедно с Уолстрийт фалира и цялата държава САЩ!
                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dr.Who Разгледай мнение
                  Ти като по-учен, можеш ли да ми обясниш защо правителството на САЩ не ги забрани биткойните ?
                  Биткойн е недосегаем за правителства и финансови институции. В това се крие едно от най-големите му предимства. Правителството на САЩ не може да забрани нищо извън САЩ, а дори в САЩ не може да проследи кой какви биткойни притежава.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                    Това са истински борси. Те са просто посредник между продавачи и купувачи. Ако някой продава 2 биткойна на 250 и това е най-добрия курс продава то на теб ще ти покаже пазарен курс 250. Но ако ти купиш на пазара 5 биткойна ще купиш само 2 на 250 а следващите 3 които купиш може и на 290 да са ако 290 е следващият най-добър курс продава! Така че наистина по-внимателно.

                    Специално в МтГох доста тарикати като купуват или продават слагат привлекателевн курс само за 0,01 биткойна и следващите са на дървен курс. Така лакомника натриса всичко на пазарна цена и изненадан вижда, че всъщност е взел на желаната цена само 0,01 биткойна и останалите са по дървен курс... Но вече ликвидността се е повишила и тези тарикатщини минават доста по-рядко!
                    Мерси!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от verimg Разгледай мнение
                      И аз забелязах, особено при голям марж и застой в тьрговията как някой си 'чопва' по 0.01 от единия край просто за да промени пазарната цена в угодна нему посока, най-често обратната .
                      "Чопването" е робот на самите МтГох ми се струва. Ако направиш контрапазарна на 0,01 ти го блокираш за 10 секунди... Но може вече да са го усъвършенствали?! Тези не си губят времето...
                      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от verimg Разгледай мнение
                        Jay Gould,
                        Ето какво е написал собственикьт на най-голямата копачка на биткойн в момента btcguild.com преди малко. Това е един най-обикновен човек. Не мисля че има някаква конспирация тук. Някакви мосад-и, антихристи и .али го кво
                        точно за тва писах преди ден два ама онея хора с цифрите и нулите ме оплюха

                        двата най големи пула имат 53% да не е и повече ,какво ще стане ако някой ги хакне или хакне само единия ако се разрастне още малко над 51% и промени цялата мрежа и в един слънчев ден в наличност биткойни ми изпише 0 ?
                        и не ми казвайте че не може да се хакне
                        само за 5 дена зададох много въпроси на който няма отговор ,когато става въпрос за 100-1000$ иди-ела ама като става въпрос за милиони няма да стане

                        Коментар


                        • И аз забелязах, особено при голям марж и застой в тьрговията как някой си 'чопва' по 0.01 от единия край просто за да промени пазарната цена в угодна нему посока, най-често обратната .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                            Дал съм и си държа на прогнозата!

                            А ти кой доктор беше, ако не е тайна?!
                            Е как кой - Д-р. Кой.
                            Иначе в реалния свят не съм доктор - спокойно.
                            Направо съм си неук.

                            Ти като по-учен, можеш ли да ми обясниш защо правителството на САЩ не ги забрани биткойните ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zal_Negodnik Разгледай мнение
                              опен сорса е хубаво нещо но пък и няма никаква гаранция от технически срив или голям бъг при който наличноста ти да стане 0

                              друг интересен въпрос ,да речем след месец ъпдеитват до версия 0.8.5 ,кои я пуска тая версия ?
                              опен сорс е да,и да речем 10 човека написват 10 версии 0.8.5 ? кой решава на кой версията да се пусне ?
                              И аз това съм се чудил.
                              Гледах ги във форума, група програмистчета си обсъждат къде какво как да се промени в програмата. И това пред очите на всички. Един вид абсолютната демокрация.
                              Обаче ако ФБР ги издири един по един и ги закопчае, кво праим ?
                              Това биткойна е супер експеримент - абсолютна свобода на пазара, абсолютна демокрация.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dr.Who Разгледай мнение
                                Ти не беше ли дал и едни прогнози за златото ? Или те бъркам с някой друг ?
                                Дал съм и си държа на прогнозата!

                                А ти кой доктор беше, ако не е тайна?!
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X