IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
    С какво зарибявам хората бе? Къде спа досега цели 2 месеца и не се вясна в тази тема, когато биткойн от 25 долара отиде на 250? Къде бля досега?
    Бях в политиката, тъй като загубих интерес в темата за златото. Там цената опря долната граница на рейнджа ми

    Коментар


    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
      Относно биткойна съм спорил с теб не за цената му, а че никога няма да стане масово платежно средство и че само зарибяваш хората.
      С какво зарибявам хората бе? Къде спа досега цели 2 месеца и не се вясна в тази тема, когато биткойн от 25 долара отиде на 250? Къде бля досега?
      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
        Аз пак за маржина аск/бид да питам, че феновете на биткойна нищо не кзват по въпроса. В момента се продават на 77 дойлера, а се продават за 121.20. А не, мерси.... Та тея дето вчера са гледали по екраните $260, сега да гледат $77.
        Много рано си опънал смукача днес... Я провери пак дали котировката не е в евро или в паунди па ти си мислиш, че ти се котира биткойн/долар? А... И колко пъти да ти напомням, че в българския език няма думичка "тея". Има "тези" и "тия"!
        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
          Още преди 3 години ми пишеше как до края на 2011 г. Фед ще вдигне лихвите. Много бързо забрави кви глупости си писал че взе и акъл да ми даваш.
          Може и да съм писал подобни неща преди 3 години, но със сигурност е било преди дълговата криза в Европа.
          Аз, ако можех да предвиждам подобни събития, щях да си пиша с вас от яхтата си за 50 милиона долара.

          Относно биткойна съм спорил с теб не за цената му, а че никога няма да стане масово платежно средство и че само зарибяваш хората. Става само за спекула, поне в обозримо бъдеще. Направете си орден на Биткойна и си търгувайте вътреобщностно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
            Аз пак за маржина аск/бид да питам, че феновете на биткойна нищо не кзват по въпроса. В момента се продават на 77 дойлера, а се продават за 121.20. А не, мерси.... Та тея дето вчера са гледали по екраните $260, сега да гледат $77.
            очаквам в геометрична прогресия търговците който продават стоки и услуги с койни да намалеят лавинообразно
            как ще имаш доверие на нещо което се качва 400% за два дена и после от 260 за 6 часа става 100$
            ми че те докато натиснат копчето да потвърдят покупката курса се е променил с 10%

            Коментар


            • минимум на $ 41
              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

              Коментар


              • Аз пак за маржина аск/бид да питам, че феновете на биткойна нищо не кзват по въпроса. В момента се изкупуват на 77 дойлера, а се продават за 121.20. А не, мерси.... Та тея дето вчера са гледали по екраните $260, сега да гледат $77.
                Last edited by d333; 11.04.2013, 17:39.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                  Ти претендираш, че това ще бъде валута на бъдещето.
                  Той мастера не знае къде се намира в момента
                  вчера на цена 250$ направи една прогноза че цената щяла да бъде 250 000$
                  после цената се срути на 100$ и като мина спада той изпълзя по едно време и каза че "уж" бил продал над върха
                  а иди разбери ква е тая логика,очакваш цена от 250к пък уж продаваш на 250
                  поне имай малко достойнство и недей лъжи като дърт циганин
                  колкото златото стана и 5000$ по неговите прогнози толкова и койна ще иде на 250 000

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                    Подобни неща ти пишех и в темата за златото, когато беше на 1800.
                    Още преди 3 години ми пишеше как до края на 2011 г. Фед ще вдигне лихвите. Много бързо забрави кви глупости си писал че взе и акъл да ми даваш.
                    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                      С каквото я храниш на това ще ти пърди... Ако я храниш с бъркочи и помия щото си ташак умрял от глад, не може да очакваш като пръдне да ти замириша на рози...

                      Много злобария се е събрала у това форумче. Явно зависта към успеха е взела акъла на някои цървули с претенции?
                      Не бъркай реалността със злоба. Поне при мен.
                      Подобни неща ти пишех и в темата за златото, когато беше на 1800.

                      Твоите отговори тогава бяха подобни.

                      П.П. Но пък никога не е късно IvanG да каже добра дума по твой адрес.
                      Last edited by anon6706; 11.04.2013, 17:25.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                        Компрометира се както страхотна мацка да ти пръдне миризливо в леглото.
                        С каквото я храниш на това ще ти пърди... Ако я храниш с бъркочи и помия щото си ташак умрял от глад, не може да очакваш като пръдне да ти замириша на рози...

                        Много злобария се е събрала у това форумче. Явно зависта към успеха е взела акъла на някои цървули с претенции?
                        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                          Отдавна се знае че най-лесно можеш да изкараш пари от балъците. Помниш ли бума на марджин трейда преди 10-15 години? С масовото навлизане на достъпен интернет се нароиха форекс сайтове, и дадоха възможност на широките маси да "търгуват" така да се каже. И обикновенния човек видя колко лесно е да си седиш вкъщи, да си цъкаш по екрана и да правиш кинти. Можеше да станеш милионер за нула време!
                          Е - 99.99% загубиха всичко, както обикновено.
                          На форекса получаваш информация и дезинформация. Т.е. имаш по-голям шанс и малко от малко намаляваш фактора алчност.
                          На биткойн имаш един код и Майстора и въз основа на тях взимаш решения за търговия.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                            И как се компрометира?
                            Компрометира се както страхотна мацка да ти пръдне миризливо в леглото.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                              Нали знаеш кое ходи по хората, а не по гората?

                              Интересно е друго: От опит знам, че такива спуквания на незначителни балони обикновено предшестват по-големи прблеми в други активи.

                              Трябва да се хвърля по едно око на борсите.
                              Отдавна се знае че най-лесно можеш да изкараш пари от балъците. Помниш ли бума на марджин трейда преди 10-15 години? С масовото навлизане на достъпен интернет се нароиха форекс сайтове, и дадоха възможност на широките маси да "търгуват" така да се каже. И обикновенния човек видя колко лесно е да си седиш вкъщи, да си цъкаш по екрана и да правиш кинти. Можеше да станеш милионер за нула време!
                              Е - 99.99% загубиха всичко, както обикновено.
                              Ама тая игра е много стара, още отпреди Понци Ама как да го знае това човек ако не се опари.
                              Сега е същото. Някои ще направят пари, а други ще ги загубят.
                              Абе има едни поговорки -
                              пази боже сляпо да прогледа.
                              лаком г.з кръв .ере
                              да би мирно седело, не би на .ур се наденело.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                                Дори и на 1000 да отиде, биткойн се компрометира пред масовия потребител.
                                И как се компрометира?.. Той масовият потребител трябва да чака почти 2 седмици да му се потвърди сметката в МтГох. Опашката е огромна! Идат на талази... Сега просто е поправителната сесия за двойкаджиите като вас... Някои обаче цял живот ще си останат лузъри..

                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X