IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение

    Coinbase мисля не поддържат USDT TRC20. Само ERC20 през етерум мрежата.
    Така е, само ERC20 имат.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от r22 Разгледай мнение

      Имам регистрация там, мисля да ползвам дебитна та им карта за теглене на банкомат.
      Да не забравиш после 15 те %

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        Явно Койнбейз е само за милиардери, там не им дреме дали ще платят 1$ или 30$ за трансфер
        Сега пак се поотвориха. В началото, когато навлязоха към Европата, бяха още по-консервативни и скъпи.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

          На първо четене, Койнбейз не поддържат Трон. Затова казвам, че наизуст се бърка.
          П.П. Мисля, че картата на Бинанс, е по-евтина.
          Явно Койнбейз е само за милиардери, там не им дреме дали ще платят 1$ или 30$ за трансфер

          P.s Сметките на моите копачи са в Coinbase, странно как за тях има TRC20
          Click image for larger version

Name:	coinbase.jpg
Views:	1
Size:	34.1 КБ
ID:	3802642
          Last edited by better; 11.09.2021, 10:19.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Обръщаш в Тетъри и прехвърляш през TRC20 - такса 1$, време - 10-20 сек
            Coinbase мисля не поддържат USDT TRC20. Само ERC20 през етерум мрежата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Обръщаш в Тетъри и прехвърляш през TRC20 - такса 1$, време - 10-20 сек
              На първо четене, Койнбейз не поддържат Трон. Затова казвам, че наизуст се бърка.
              П.П. Мисля, че картата на Бинанс, е по-евтина.

              Коментар


              • AVALANCHE защо им се кефят толкова?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от r22 Разгледай мнение
                  Дайте идея за бързо и евтино ( може и само евтино) прехвърляне на валута от една борса в друга. С рипъл не става, не се търгува в коинбейз. Имам тетъри, в краен случай може директно тях, но такса та им идва малко в повече за прехвърляне на малки суми. Солана няма в моята борса.
                  Обръщаш в Тетъри и прехвърляш през TRC20 - такса 1$, време - 10-20 сек

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от r22 Разгледай мнение

                    Имам регистрация там, мисля да ползвам дебитна та им карта за теглене на банкомат.
                    Всяка борса, си има различни такси за теглене. Примерно Кучак, средно е 2-5, а при Бинанс последно беше 50, таксата. Отваряш си страницата с таксите, гледаш кои са по-евтини, проверяваш в Коинбейз, и действаш. Така наизуст, се бърка.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                      Само към Койнбейз, ли искаш? Кракен, Бинанс, не стават ли?
                      Имам регистрация там, мисля да ползвам дебитна та им карта за теглене на банкомат.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от r22 Разгледай мнение
                        Дайте идея за бързо и евтино ( може и само евтино) прехвърляне на валута от една борса в друга. С рипъл не става, не се търгува в коинбейз. Имам тетъри, в краен случай може директно тях, но такса та им идва малко в повече за прехвърляне на малки суми. Солана няма в моята борса.
                        Само към Койнбейз, ли искаш? Кракен, Бинанс, не стават ли?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                          Ползвай CHIA. Транзакциите при нея са безплатни, а трансфера се извършва буквално за секунди, и после се чака максимум минута-две за натрупването на няколко потвърждаващи блока.
                          И с chia не става, няма я в моята борса - Poloniex. Малко се усложниха нещата май.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от r22 Разгледай мнение
                            Дайте идея за бързо и евтино ( може и само евтино) прехвърляне на валута от една борса в друга. С рипъл не става, не се търгува в коинбейз. Имам тетъри, в краен случай може директно тях, но такса та им идва малко в повече за прехвърляне на малки суми. Солана няма в моята борса.
                            Ползвай CHIA. Транзакциите при нея са безплатни, а трансфера се извършва буквално за секунди, и после се чака максимум минута-две за натрупването на няколко потвърждаващи блока.

                            Коментар


                            • Дайте идея за бързо и евтино ( може и само евтино) прехвърляне на валута от една борса в друга. С рипъл не става, не се търгува в коинбейз. Имам тетъри, в краен случай може директно тях, но такса та им идва малко в повече за прехвърляне на малки суми. Солана няма в моята борса.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                                Салвадор нищо не може да въведе

                                След като собствена валута не могат да си администрират и са се отказали в полза на долара
                                Напротив

                                Коментар

                                Working...
                                X