IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Смешните "пари" още се търгуват май - едва ли за кой знае колко дълго

    Коментар


    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
      Честно казано, не искам да ти създавам трудности.

      Аз доста потърсих, преди да ти задам въпроса за собствениците и регулацията. Дори в техния сайт не намерих такова инфо.
      Аз също доста потърсих на страниците на Фед, преди да ти задам въпроса. Но това че нищо не намерих не ме разстрои особено...
      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
        Сигурно затова светът е цъфнал и вързал... Съжалявам но твоята оценка за свъшената работа от тези хора, драстично се разминава с оценката на 90% от населението!
        Напротив. Точно свършената от тях работа спасява досега световната икономика или по-точно - кара я да агонизира. Но нали човечеството отрича евтаназията?!
        Същото е и с икономиката, пък и така се точат повече пари от близките на болния (данъкоплатеца).

        Коментар


        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение

          Точно това ми "замириса"...
          доста работи намирисват около тоя койн и масовката по малко все да се усеща вече

          е тва предстой

          Last edited by Zal_Negodnik; 11.04.2013, 20:46.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
            Ще трябва да понауча малко японски преди това. Предполагам нищо друго няма да те успокои освен инфо пряко от японското МФ?
            Честно казано, не искам да ти създавам трудности.

            Аз доста потърсих, преди да ти задам въпроса за собствениците и регулацията. Дори в техния сайт не намерих такова инфо.

            Точно това ми "замириса".... а пък не съм ги хранил с лоша храна.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
              Тези, които управляват Света.

              На тях имам повече доверие.
              Сигурно затова светът е цъфнал и вързал... Съжалявам но твоята оценка за свъшената работа от тези хора, драстично се разминава с оценката на 90% от населението!
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                Би ли ми дал линк, където да прочета това?
                Но да не бъде от сайта на Мт. Гокс.
                Ще трябва да понауча малко японски преди това. Предполагам нищо друго няма да те успокои освен инфо пряко от японското МФ?
                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                  Аз само питам, кои са акционерите?
                  Тези, които управляват Света.

                  На тях имам повече доверие.

                  Коментар


                  • http://borsi.blog.bg/novini/2013/04/...-chasa.1099692
                    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                      Сравнението ти е доста неподходящо, макар и да съм съгласен, че ФЕД е частен.
                      Дори напротив - това трябва да ти е проблем. Силите на частния ФЕД (долара) са неизмерими с тези на Мт. Гокс (биткойн).
                      Аз изобщо не отварям въпрос за сравнение в силите... Аз само питам, кои са акционерите?
                      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                        МтГох е регулирана борса по японските закони.
                        Би ли ми дал линк, където да прочета това?
                        Но да не бъде от сайта на Мт. Гокс.

                        Благодаря предварително.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                          Кажи ми какво става, ако открия сметка с 50 000 долара в Мт. Гокс и те хлопнат кепенците на другия ден?
                          Не мога да разбера нагласата в този форум? Защо хората задават въпроси и чакат да ги обучаваш и да им изнасяш лекции а се държат като олигофрени?!

                          МтГох е регулирана борса по японските закони. Това означава, че доларите ти по сметка при тях са точно толкова защитети както е при всеки друг японски брокер. Трябва обаче да сте наясно, че биткойните не са защитени от нищо освен от добрите практики на самите МтГох. Ето защо откакто пиша в тази тема винаги съм давал съвет да не държите биткойни по сметката си в която и да е борса освен ако нямате намерение за непосредствена продажба!
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                            Също както частното акционерно дружество Federal Reserve Bank с адрес:

                            33 Liberty Street
                            New York, NY 10045
                            (212) 720-5000

                            А, анонимов? Кой стои зад частното акционерно дружество на горния адрес?
                            Сравнението ти е доста неподходящо, макар и да съм съгласен, че ФЕД е частен.
                            Дори напротив - това трябва да ти е проблем. Силите на частния ФЕД (долара) са неизмерими с тези на Мт. Гокс (биткойн).

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                              Това е частно акционерно дружество, анонимов. Кой искаш да стои освен акционерите?
                              И акциите на това ЧАСТНО и НЕРЕГУЛИРАНО за финансови операции дружество се наричат Биткойни.

                              Честито на "печелившите"!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                                Нека Майстора каже кой стои зад долния адрес. Кой е собственикът на Мт.Гокс.
                                на мен също ми е интересно.

                                Mt.Gox AML
                                Round Cross Shibuya 5F
                                11-6 Shibuya 2-Chome, Shibuya-ku
                                Tokyo, Japan
                                150-0002
                                Това е частно акционерно дружество, анонимов. Кой искаш да стои освен акционерите?

                                Също както частното акционерно дружество Federal Reserve Bank с адрес:

                                33 Liberty Street
                                New York, NY 10045
                                (212) 720-5000

                                А, анонимов? Кой стои зад частното акционерно дружество на горния адрес?
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X