IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
    Това е частно акционерно дружество, анонимов. Кой искаш да стои освен акционерите?
    И акциите на това ЧАСТНО и НЕРЕГУЛИРАНО за финансови операции дружество се наричат Биткойни.

    Честито на "печелившите"!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
      Нека Майстора каже кой стои зад долния адрес. Кой е собственикът на Мт.Гокс.
      на мен също ми е интересно.

      Mt.Gox AML
      Round Cross Shibuya 5F
      11-6 Shibuya 2-Chome, Shibuya-ku
      Tokyo, Japan
      150-0002
      Това е частно акционерно дружество, анонимов. Кой искаш да стои освен акционерите?

      Също както частното акционерно дружество Federal Reserve Bank с адрес:

      33 Liberty Street
      New York, NY 10045
      (212) 720-5000

      А, анонимов? Кой стои зад частното акционерно дружество на горния адрес?
      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
        И от кого трябва да са застраховани? От онези които обраха парите на хората в Кипър или от онези които си печатат пари като им потрябват да платят застраховките?
        Кажи ми какво става, ако открия сметка с 50 000 долара в Мт. Гокс и те хлопнат кепенците на другия ден?

        На чий арменски поп трябва да пиша писма?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
          които имат долари на клиенти, които не са застраховани.
          И от кого трябва да са застраховани? От онези които обраха парите на хората в Кипър или от онези които си печатат пари като им потрябват да платят застраховките?
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Аз отново заявявам интерес към търговията. В никакъв случай не се бъзикам с мастъра, нито се заяждам нито нищо. Оня ден го поздравих, но му казах да кешира.
            Не разбираш ли, че това е пирамидална структура, чийто "тухлички" са биткойните?! Но целта е същата: да се съберат повече реални пари на едно място или за първите.
            Едно време бяха писмата, сега са биткойните.....
            Наистина е къса човешката памет.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
              Нека Майстора каже кой стои зад долния адрес. Кой е собственикът на Мт.Гокс.
              на мен също ми е интересно.

              Mt.Gox AML
              Round Cross Shibuya 5F
              11-6 Shibuya 2-Chome, Shibuya-ku
              Tokyo, Japan
              150-0002
              Аз отново заявявам интерес към търговията. В никакъв случай не се бъзикам с мастъра, нито се заяждам нито нищо. Оня ден го поздравих, но му казах да кешира.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                Не е така доколкото разбирам. Борсата е и брокер и банка и клирингова къща
                Нека Майстора каже кой стои зад долния адрес. Кой е собственикът на Мт.Гокс.
                на мен също ми е интересно.

                Mt.Gox AML
                Round Cross Shibuya 5F
                11-6 Shibuya 2-Chome, Shibuya-ku
                Tokyo, Japan
                150-0002

                Коментар


                • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                  Борсата няма нищо. Има брокери, които имат долари на клиенти, които не са застраховани.

                  Веселба ще става, но аз влизам в почивка.

                  П.П. Забравих: има и хора, които имат биткойн номерца и те са си техни, лични. Нещо като паметните плочи на къщите по времето на социализма.
                  Не е така доколкото разбирам. Борсата е и брокер и банка и клирингова къща

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    И кво, в момента борсата си има и кинти и койни. Така ли?
                    Борсата няма нищо. Има брокери, които имат долари на клиенти, които не са застраховани.

                    Веселба ще става, но аз влизам в почивка.

                    П.П. Забравих: има и хора, които имат биткойн номерца и те са си техни, лични. Нещо като паметните плочи на къщите по времето на социализма.

                    Спомням си като пионерче как стоях по 2 часа на една такава.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                      Вземи си почини малко че днес се понапрегна повечко
                      Добре.
                      Благодаря ти за съвета!

                      Успех ти желая утре, каквото и да означава това за теб и твоя биткойн адрес.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                        С кинтите се с.ува точно това което се с.уча с кинтите у всеки бъкет! Заве,ява ти се сметката и може да си ги теглиш
                        Това добре, а кой прави проверка за наличността по сметка в койни или пари? Борсата ли? И кой гарантира за точното изпълнение? Борсата ли? Ей ся разбрах защо борсата крашна То на толкова отговорности И кво, в момента борсата си има и кинти и койни. Така ли?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                          Чакай сега, че нещо се обърках.

                          Продавал си биткойни на цена над 200 долара и какво си получил за тях? Пак ли биткойни?
                          Вземи си почини малко че днес се понапрегна повечко
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Това е добре, ако съм само купувач. Какво се случва с кинтите?
                            С кинтите се с.ува точно това което се с.уча с кинтите у всеки бъкет! Заве,ява ти се сметката и може да си ги теглиш
                            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                              Не, не съм написал такова нещо. Написах, че съм имал продажби над 200 долара, но че никога несъм "кеширал" защото не смятам да падам под определен обем винаги налични биткойни.
                              Чакай сега, че нещо се обърках.

                              Продавал си биткойни на цена над 200 долара и какво си получил за тях? Пак ли биткойни?

                              Според мен, от вчера до днес, салдото ти в книжни пари трябва да се е увеличило, за сметка на салдото ти в биткойни. Което, по моето скромно мнение, означава кеширане. Доколкото книжните пари все още означават кеш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                                Биткойните, които купуваш веднага ти се заверяват по баланса в твоята биткойн сметка в борсата. И още на 2-та секунда можеш да ги изтеглиш и да си ги получиш в собствения портфейл до 10 минути. От това по-голяма гаранция, дет се вика, здраве!
                                Това е добре, ако съм само купувач. Какво се случва с кинтите?

                                Коментар

                                Working...
                                X