IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Чичак, като гледам кендълите https://btc-e.com/, май ти дължа пари Да каже някой по-запознат, падало ли е под 60? В биткойни ли ги сакаш или ще дадеш пейпал?
    И аз гледах тук-там , но те супер различни цени....

    Ще питаме Мастъра, кога и дали са паднали под 60....

    АААА, биткойни не искам...... В бира Загорка - по 2 бр с по едно кебапче...

    Коментар


    • Чичак, като гледам кендълите https://btc-e.com/, май ти дължа пари Да каже някой по-запознат, падало ли е под 60? В биткойни ли ги сакаш или ще дадеш пейпал?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
        а ще се извиниш ли, ако Мастера се окаже прав! ... аз също мисля че хубавите дни пред БТК предстоят, според мен е възможно ниво от 1000 в рамките на година, бих се обзаложил при подходящ коефициант, все пак до 0 движението е под 100, а до 1000 е над 900....... Ще пазарувам БТК може би следващата седмица, но не навсяка цена
        Посмали Манго
        ¥@K$€££¥@K Гарантирано фалит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          половината от тях са пълни гадулки, като мастъра тук. другата половина са престъпници, които основната причина да се интересуват от тази "валута" е защото могат да печелят на тъмно. Никоя от тези групи няма да припари до акции.
          а ще се извиниш ли, ако Мастера се окаже прав! ... аз също мисля че хубавите дни пред БТК предстоят, според мен е възможно ниво от 1000 в рамките на година, бих се обзаложил при подходящ коефициант, все пак до 0 движението е под 100, а до 1000 е над 900....... Ще пазарувам БТК може би следващата седмица, но не навсяка цена

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Аз пак не съм разбрал нещо....
            Къде са доларите от печалбата ти ?
            ААААА, сега разбрах ..Ти си бил демо играч .....
            Що не каза по-рано бе Мастъре. Аз така се радвах, че печелиш ...Поздравявах те !!
            Страдах, че губиш...Съвет ти дадох да продаваш..
            Само съм си губил времето с битнадежди.....Тези битове много бързо изчезнаха в мрежата...
            Чиче, доларите, еврата, брашното, бензина са средство. Няма значение в какво е обърнал биткойните.

            Засега биткойните са инструмент, с покритие, без покритие, няма значение, ако някаква критична маса бизнеси започнат да приемат БТЦ-то като форма на разплащане, ще се превърне в средство. Тогава наистина ще е значимо, ще намери някаква равновесна цена и ще си кюта в корелация със злата, инфлации и парично предлагане по другите валути и вече ще е непоклатимо, дотогава: фараони и балъци за милиони.

            Ако успеят една надежда, каквото е БТЦ-то сега, да го превърнат в нужно средство, евала на създателите.

            Коментар


            • Имаме много интересна ситуация в localbitcoins.com за София - има оферти купува, по-високи от някой оферти продава. Кой каза "Арбитраж на дребно" ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                Не, не съм написал такова нещо. Написах, че съм имал продажби над 200 долара, но че никога несъм "кеширал" защото не смятам да падам под определен обем винаги налични биткойни.
                Аз пак не съм разбрал нещо....
                Къде са доларите от печалбата ти ?
                ААААА, сега разбрах ..Ти си бил демо играч .....
                Що не каза по-рано бе Мастъре. Аз така се радвах, че печелиш ...Поздравявах те !!
                Страдах, че губиш...Съвет ти дадох да продаваш..
                Само съм си губил времето с битнадежди.....Тези битове много бързо изчезнаха в мрежата...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vembata Разгледай мнение
                  Ако е пирамида търговците на койни ще се замислят по-сериозно над пазара на акции
                  половината от тях са пълни гадулки, като мастъра тук. другата половина са престъпници, които основната причина да се интересуват от тази "валута" е защото могат да печелят на тъмно. Никоя от тези групи няма да припари до акции.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Мастъре, сещаш ли се какво ти писах в началото на първата ти тема за биткоини, че това е пирамида, която колкото по-успешна става толкова по-висока вероятност има да се срути и това е заложоне в самия и алгоритъм.

                    За съжаление нямам идея къде е тази тема, че да се самоцитирам
                    Ако е пирамида търговците на койни ще се замислят по-сериозно над пазара на акции

                    Коментар


                    • Мастъре, сещаш ли се какво ти писах в началото на първата ти тема за биткоини, че това е пирамида, която колкото по-успешна става толкова по-висока вероятност има да се срути и това е заложоне в самия и алгоритъм.

                      За съжаление нямам идея къде е тази тема, че да се самоцитирам

                      Коментар


                      • Форексмастъре, първо да ти кажа, че ти пожелавам биткойните да станат 1000 долара. Следя ти постовете още от под 20 и като видях 60-100-140-200 за тебе се сещах с най-добри чувства.

                        Нищо балониращо не е на добре, може би следващия опит за 150, ако има такъв е разумно да се разтовариш. Все пак зад тази валута не седи никакъв актив, освен добрите намерения на даден брой инвеститори.

                        Ти си знаеш , успех.

                        п.с. Аз в този инструмент не мисля да вкарвам 1 ст, същото казах и на 50 цента , когато беше, а можех да съм направил с 1000 лева едни 200к, но уви.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                          Аз също доста потърсих на страниците на Фед, преди да ти задам въпроса. Но това че нищо не намерих не ме разстрои особено...
                          Отговаряш несериозно на сериозен въпрос.

                          За мен е безсмислено да доказвам доверието в долара, но за теб е жизненоважно обратното за биткойна.

                          Коментар


                          • Форекс мастъре, кажи че продаде биткойните, щото изгърмя май балона...
                            Мнението не е препоръка за сделки!

                            Коментар


                            • Смешните "пари" още се търгуват май - едва ли за кой знае колко дълго

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                                Честно казано, не искам да ти създавам трудности.

                                Аз доста потърсих, преди да ти задам въпроса за собствениците и регулацията. Дори в техния сайт не намерих такова инфо.
                                Аз също доста потърсих на страниците на Фед, преди да ти задам въпроса. Но това че нищо не намерих не ме разстрои особено...
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X