IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    Не злорадствай , поизкарал малко пари и сега ги губи..аз му казвам че койните умират но той не иска да чуе и да се изчисти, та да му остане кеш..нека ги набие на някой индианец, що да губи българин.
    +1
    , но като се замисли за 200 и гледа на екрана котировка 60... идва вечният въпрос "ами ако отиде на 200+..ще съм последния балък дето е изпуснал яката схема"


    валутите се опират на доверието като основен опорен стълб.... тук нещата не знам как ще се случат...

    преди време Фори ми обясняваше, че нямало актив дето да падне с 90% и да възстанови... ако от 200 иде на 20...кво пра'им...?

    ПП гледам, че Мт Гох концентрира основния обем от биткой обороцията. Самият Фори ги нарича мошеници ... какво става ако там правят шмекериите ....?
    Last edited by bertram; 16.04.2013, 15:37.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от _PMP_ Разгледай мнение
      дръжте се врабчета, сега се почва...
      Дай боже,да тръгне нанякъде,че от 15 минути тъпче на едно място.А трябва да има движение. Като че ли повечето мечоци надянаха рогата.Но не се знае кога ще се появи следващия пъпчив пубер да изсипе 5-6к койна. Тънка ситуация.
      Last edited by detonator; 16.04.2013, 15:28.

      Коментар


      • дръжте се врабчета, сега се почва...
        Ганя Балканский J.R.

        Коментар


        • Zal_Negodnik

          Не злорадствай , поизкарал малко пари и сега ги губи..аз му казвам че койните умират но той не иска да чуе и да се изчисти, та да му остане кеш..нека ги набие на някой индианец, що да губи българин.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
            На карта е заложено бъдещето на Фед и цялата финансова олигархия на хранилка около това раково образование. Заели са голямо количество биткойни назаем и в момента играят с тях..
            Колкото повече пада цената очаквам и да изперкваш повече

            Коментар


            • Forex Master

              От къде са ги взели в заем ? Като гледам възможностите за заемане са мизерни и единствено възможния вариант е да са продавали койти те и да са ги емитирали, но нали пък са криптирани..май май са ги декриптирали , така изглежда.
              D.Y.F-091066

              Коментар


              • Мастъре аз пък не вярвам в конспирацията.Може и да е имало нещо,но според мен пак масовката свърши цялата работа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                  само да вметна, че приказките, че никой не може да ви вземе златото не е вярна. Питайте хамериканците, на които Рузвелт изземва златото на ниска цена и след това обезценява долари, вдигайки цената на златните си резерви
                  Ще ми го вземе някой ако му го дам... Имам и пушка, и лопата. Златото е неприкосновен резерв на всеки един, който може да си позволи да го притежава.

                  Коментар


                  • Айде и coinbase даде фира
                    Attached Files
                    Don't work hard, work smart!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение

                      Никой не може да ви вземе нито златото, нито среброто, нито биткойните освен ако не се изплашите и не ги преотстъпите доброволно или ако сте на зор.
                      само да вметна, че приказките, че никой не може да ви вземе златото не е вярна. Питайте хамериканците, на които Рузвелт изземва златото на ниска цена и след това обезценява долари, вдигайки цената на златните си резерви

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        това чудо според мен вече не става и за 'мръсни' преводи, защото е прекалено волатилно, а бандитите може да са лоши, но в бизнеса държат на предвидима среда... как точно ще продават наркотици и оръжие с инструмент, който може да си смени цената с 50% за 2 дни...че и повече %... това е абсурд.

                        прането на пари също става трудна работа...ако се срине с 50%...язък , че са пускали пералята.
                        Само пропускаш факта,че мафията "работи" на от 200% до 1000% печалби.Не ги мисли тях.ТЕ вече са го измислили.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
                          Има ли някако апи тоя мтгокс, че точно търся начин за автоматиация? Свирни ако имаш инфо да не откривам топлата вода.
                          Ето тук ти са връзките които ти трябват - https://en.bitcoin.it/wiki/MtGox/API

                          Атаката е срещу всички активи които ти позволяват да излезеш от матрицата, а те са предимно 3 и аз съм ги посочил в подписа. Знаете, че Фед и Ко продадаха злато на късо през последните 2-3 работни дни поне за 24 милиарда долара. Знае се механизма чрез който се прави.

                          Горното бе комбинирано чрез атака и на биткойн. Първо се напомпи а след това се спука - класическо пъмп апд дъмп. Но не е само това. Нямаше да падне под 80 долара ако не бе разработена схема и за марджин търговия. Атакуващите поемат огромен риск, но те нямат друг начин. На карта е заложено бъдещето на Фед и цялата финансова олигархия на хранилка около това раково образование. Заели са голямо количество биткойни назаем и в момента играят с тях. Интересното ще стане когато дойде време да ги връщат с лихвата! Накратко, сключен е облог с невиждана цена и последствия.

                          Никой не може да ви вземе нито златото, нито среброто, нито биткойните освен ако не се изплашите и не ги преотстъпите доброволно или ако сте на зор.
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                            може въпросът да е тъп , но как ще се отрази на цената на койна едно затваряне на мт-гох примерно....

                            като гледам там се концентрирам обороцията...
                            Доколкото ми е ясна цялата концепция, в момнта мт гокс е биткойн. Ако го затворят поне месец два биткойна ще е тотал лудница и срив на цените докато не отвори нова уж стабилна борса от която да могат да се вади кеш.

                            Коментар


                            • може въпросът да е тъп , но как ще се отрази на цената на койна едно затваряне на мт-гох примерно....

                              като гледам там се концентрира обороцията...

                              това чудо според мен вече не става и за 'мръсни' преводи, защото е прекалено волатилно, а бандитите може да са лоши, но в бизнеса държат на предвидима среда... как точно ще продават наркотици и оръжие с инструмент, който може да си смени цената с 50% за 2 дни...че и повече %... това е абсурд.

                              прането на пари също става трудна работа...ако се срине с 50%...язък , че са пускали пералята.

                              реално остава едно самовъзбуждане на системата... един кръг хора имат биткойни, нямат много къде да ги харчат, но ги притежават.. полека се купуват и се балонира цента. В момента, в който някой голям реши, че е време да излезе от виртуалния свят и да си прибере кофтито долари...системата се пропуква и цената се срива... в момента според мен е на глинени крака...не технологично (там е ОК), а стойностно спрямо реалните пари...

                              представете си че играете играта със столовете...държачите на биткойно обикалят в кръг и пеят "цената ще лети цената ще лети"... има по-малко столове отколкото са обикалящите в един момент всички се юрват да седнат....едните остават на земята.

                              нещата започват да приличат на пирамида от нов тип... валутна пирамида....
                              Last edited by bertram; 16.04.2013, 13:12.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                от депозити опит не се трупа.
                                Но трябва да имаш огромен опит за да видиш, че за няколко години тази презряна инвестиция ще е с най-голям доход! Както се и получи от 2007 г. та чак до началото на 2012!
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X