IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Forex Master

    От къде са ги взели в заем ? Като гледам възможностите за заемане са мизерни и единствено възможния вариант е да са продавали койти те и да са ги емитирали, но нали пък са криптирани..май май са ги декриптирали , така изглежда.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Мастъре аз пък не вярвам в конспирацията.Може и да е имало нещо,но според мен пак масовката свърши цялата работа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
        само да вметна, че приказките, че никой не може да ви вземе златото не е вярна. Питайте хамериканците, на които Рузвелт изземва златото на ниска цена и след това обезценява долари, вдигайки цената на златните си резерви
        Ще ми го вземе някой ако му го дам... Имам и пушка, и лопата. Златото е неприкосновен резерв на всеки един, който може да си позволи да го притежава.

        Коментар


        • Айде и coinbase даде фира
          Attached Files
          Don't work hard, work smart!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение

            Никой не може да ви вземе нито златото, нито среброто, нито биткойните освен ако не се изплашите и не ги преотстъпите доброволно или ако сте на зор.
            само да вметна, че приказките, че никой не може да ви вземе златото не е вярна. Питайте хамериканците, на които Рузвелт изземва златото на ниска цена и след това обезценява долари, вдигайки цената на златните си резерви

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              това чудо според мен вече не става и за 'мръсни' преводи, защото е прекалено волатилно, а бандитите може да са лоши, но в бизнеса държат на предвидима среда... как точно ще продават наркотици и оръжие с инструмент, който може да си смени цената с 50% за 2 дни...че и повече %... това е абсурд.

              прането на пари също става трудна работа...ако се срине с 50%...язък , че са пускали пералята.
              Само пропускаш факта,че мафията "работи" на от 200% до 1000% печалби.Не ги мисли тях.ТЕ вече са го измислили.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
                Има ли някако апи тоя мтгокс, че точно търся начин за автоматиация? Свирни ако имаш инфо да не откривам топлата вода.
                Ето тук ти са връзките които ти трябват - https://en.bitcoin.it/wiki/MtGox/API

                Атаката е срещу всички активи които ти позволяват да излезеш от матрицата, а те са предимно 3 и аз съм ги посочил в подписа. Знаете, че Фед и Ко продадаха злато на късо през последните 2-3 работни дни поне за 24 милиарда долара. Знае се механизма чрез който се прави.

                Горното бе комбинирано чрез атака и на биткойн. Първо се напомпи а след това се спука - класическо пъмп апд дъмп. Но не е само това. Нямаше да падне под 80 долара ако не бе разработена схема и за марджин търговия. Атакуващите поемат огромен риск, но те нямат друг начин. На карта е заложено бъдещето на Фед и цялата финансова олигархия на хранилка около това раково образование. Заели са голямо количество биткойни назаем и в момента играят с тях. Интересното ще стане когато дойде време да ги връщат с лихвата! Накратко, сключен е облог с невиждана цена и последствия.

                Никой не може да ви вземе нито златото, нито среброто, нито биткойните освен ако не се изплашите и не ги преотстъпите доброволно или ако сте на зор.
                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                  може въпросът да е тъп , но как ще се отрази на цената на койна едно затваряне на мт-гох примерно....

                  като гледам там се концентрирам обороцията...
                  Доколкото ми е ясна цялата концепция, в момнта мт гокс е биткойн. Ако го затворят поне месец два биткойна ще е тотал лудница и срив на цените докато не отвори нова уж стабилна борса от която да могат да се вади кеш.

                  Коментар


                  • може въпросът да е тъп , но как ще се отрази на цената на койна едно затваряне на мт-гох примерно....

                    като гледам там се концентрира обороцията...

                    това чудо според мен вече не става и за 'мръсни' преводи, защото е прекалено волатилно, а бандитите може да са лоши, но в бизнеса държат на предвидима среда... как точно ще продават наркотици и оръжие с инструмент, който може да си смени цената с 50% за 2 дни...че и повече %... това е абсурд.

                    прането на пари също става трудна работа...ако се срине с 50%...язък , че са пускали пералята.

                    реално остава едно самовъзбуждане на системата... един кръг хора имат биткойни, нямат много къде да ги харчат, но ги притежават.. полека се купуват и се балонира цента. В момента, в който някой голям реши, че е време да излезе от виртуалния свят и да си прибере кофтито долари...системата се пропуква и цената се срива... в момента според мен е на глинени крака...не технологично (там е ОК), а стойностно спрямо реалните пари...

                    представете си че играете играта със столовете...държачите на биткойно обикалят в кръг и пеят "цената ще лети цената ще лети"... има по-малко столове отколкото са обикалящите в един момент всички се юрват да седнат....едните остават на земята.

                    нещата започват да приличат на пирамида от нов тип... валутна пирамида....
                    Last edited by bertram; 16.04.2013, 13:12.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                      от депозити опит не се трупа.
                      Но трябва да имаш огромен опит за да видиш, че за няколко години тази презряна инвестиция ще е с най-голям доход! Както се и получи от 2007 г. та чак до началото на 2012!
                      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                      Коментар


                      • И аз съм готов да ме причислите към биткойн лузърите. Пътува ми превода и до ден два трябва да е в борсата.

                        Мисля да купувам на 8 долара, макс 10, с цел 350% профит.

                        Форексмастър, доста време прекарах да наблюдавам последните дни. Определено има опции за арбитражи евро/долар/биткойн само в 1 борса. Лошото е, че всяко оставане в биткойн тука на високото е сигурно набутване, независимо, че ще се спечелят 0.3-4% от арбитража. Но намери ли някакво равновесие могат да се вадят стинки.

                        Има ли някако апи тоя мтгокс, че точно търся начин за автоматиация? Свирни ако имаш инфо да не откривам топлата вода.

                        едит: Намерих си го апи-то.
                        Last edited by absfresh; 16.04.2013, 13:01.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          но едно да видиш възможността, а съвсем друго е да я отиграеш...тук вече опита е от значение.



                          умната
                          Съгласен.Аз лично като стар форекс люзър пипам много внимателно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                            бертрамков, по никакъв начин не съм обременен, защото съм в позиция не да търся къде да продам а къде да купя. Ти си в позиция да даваш съвети на батко ти за жените...успокой топката! Можеш само да ми завиждаш и да се учиш от опита ми.
                            от депозити опит не се трупа.
                            акции не пипаш... златото и среброто каза къде купи....

                            според мен средната ти цена на биткойна е над или близко до текущата и затова така прибързваш с преводите, защото си убеден, че ще качи и искаш да изградиш позиция с по-ниска средна цена. този мач съм го играл и съм нясно с психологическата нагласа в такива моменти

                            онзи ден купува на около 70-80$ (не помня и не съм се опитвал да запомня)

                            да те питам защо не се накълва когато беше на 10$ и да кешираш на 100$ - 1000% си е мега удар, но едно да видиш възможността, а съвсем друго е да я отиграеш...тук вече опита е от значение.

                            да не говорим за 200+, но там вече си беше лудница...

                            умната

                            ПП от 10$ пееш за биткойна - ако имаше топки да купиш за 1000 за 10000$ и ги беше продал на 200$ сега щеше да имаш 200 000 долара кеш пара и да ни плюеш кви сме аматьори, но според мен в края на гимнастиката ще си на - ако биткойна продължава да имитира умряла в полет лястовичка.
                            Last edited by bertram; 16.04.2013, 12:49.
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от S_G Разгледай мнение
                              появи, дотогава всички ще са на пързалката...
                              Според мен повече от половината народ продава защото мисли после да купи на далавера.
                              Но повечето ще останат с пръст в устата,защото цената ще е двойна.
                              Last edited by detonator; 16.04.2013, 12:43.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                в момента си с двата крака и си психически обременен, защото си в позиция, а това пречи на реалната преценка...
                                бертрамков, по никакъв начин не съм обременен, защото съм в позиция не да търся къде да продам а къде да купя. Ти си в позиция да даваш съвети на батко ти за жените...успокой топката! Можеш само да ми завиждаш и да се учиш от опита ми.
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X