IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • истината е че бая балъци глътнаха вода и вече усетиха че балона се пукна и се оттеглят от арената
    винаги е било така така и ще бъде,докато има балъци /с много нули в главите/ ще има и тарикати ,нищо ново под слънцето
    Last edited by Zal_Negodnik; 16.04.2013, 18:25.

    Коментар


    • obafeme

      Спада на златото се дължи на това, че икономиката на САЩ почва да се възтановява въпреки действията на шефа на ФЕД изразяващи се в пукане на балони. Акциите въстановяват, възтановяват дори цените на жилищата и след известен период, ще са стигнали и те предкризисните нива, преди да се пусне балона и дори ще ги подминат..но тогава тези цени вече няма да са балон. Хората се питат - как така бяха балон, а сега вече не са ? Акциите в момента би трябвало яко да са балонирани пак..но Бернанке си мълчи. Тази криза се дължи на това, че сложиха за шеф на резерва един некадърник. За какво ти е тогава това залато, когато очевидно кризата в САЩ ще отмине скоро.
      - Не стои така обаче въпроса в Европа , където в тези мътни времена егоизма на страните от ядрото ги караше да се увлекат по една игра - "прецакай другарче" и май резултата на тази криза предизвикана от Бернанке се очертава да бъде ликвидацията на ЕС. Но не ти трябва злато, достатъчно е да продадеш еврата за долари и да гледаш от време на време ТВ.
      Last edited by supertrader; 16.04.2013, 17:52.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • bertram

        Помисли как но аз съм 1000% убеден, че поливат пазара на койни с ментарски такива и то много обилно. Не е необходимо в софтуера да има вратичка позволяваща да се декриптира, достатъчно е да бъгва и да си прави вратички.Нека да позная - след като оберат добре реколтата, ще го оставят близо до нулата с надежда един ден пак да даде реколта.Менте е та дрънка.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
          .

          Имам една идея .Обърни си монитора на обратно , така курса ще сочи нагоре и ще спиш спокойно

          Коментар


          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
            Мисля, че го декриптират и има производители на койни вече не по правилата..просто цената си заслужава труда.Някой кешира ментарски койни.
            това все едно да кажеш, че спада на златото тези дни се дължи на това, че тези, които го добиват - кешират добивите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
              Мисля, че го декриптират и има производители на койни вече не по правилата..просто цената си заслужава труда.Някой кешира ментарски койни.
              принципно няма нищо невъзможно, но за човек който поне малко познава технологията, звучи леко конспиративно...поне
              Ганя Балканский J.R.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                На карта е заложено бъдещето на Фед и цялата финансова олигархия на хранилка около това раково образование.
                Според мен е заложено бъдещето на нахакалите се в балоните злато, сребро и биткойн.
                Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                Никой не може да ви вземе нито златото, нито среброто, нито биткойните освен ако не се изплашите и не ги преотстъпите доброволно или ако сте на зор.
                Призрака на зърнени храни броди из главите на апокалиптосите. Идеята да се стискат топките до посиняване някак си не е подходяща.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                  Мисля, че го декриптират и има производители на койни вече не по правилата..просто цената си заслужава труда.Някой кешира ментраски койни.
                  едва ли, но правителствата на развитите държави имат ресурса да го попилеят..ако искат. според мен ще го оставят биткойна да стане жертва на алчността и страха на канарчетата, за да е като обичка на ухото на мераклийте за виртуална икономика..независима ...
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • bertram

                    Мисля, че го декриптират и има производители на койни вече не по правилата..просто цената си заслужава труда.Някой кешира ментарски койни.
                    Last edited by supertrader; 16.04.2013, 15:51.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от detonator Разгледай мнение
                      Дай боже,да тръгне нанякъде,че от 15 минути тъпче на едно място.А трябва да има движение. Като че ли повечето мечоци надянаха рогата.Но не се знае кога ще се появи следващия пъпчив пубер да изсипе 5-6к койна. Тънка ситуация.
                      ...спокойно, дишайте, колко и да им се иска на определени ора. кръгове, орбити и т.н. паникьосаните са вън от играта, остават тия, които стоят зад идеята, и онези които стоят зад технологията...ако нарасне % на допир и припокриване става смешно...ша има яко рев на бюрокрацийката...кеф! взел съм си туршийка и гледам лакомо към едно шуленце 23годишна ракийчица...май май и идва времето...
                      Ганя Балканский J.R.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                        Не злорадствай , поизкарал малко пари и сега ги губи..аз му казвам че койните умират но той не иска да чуе и да се изчисти, та да му остане кеш..нека ги набие на някой индианец, що да губи българин.
                        +1
                        , но като се замисли за 200 и гледа на екрана котировка 60... идва вечният въпрос "ами ако отиде на 200+..ще съм последния балък дето е изпуснал яката схема"


                        валутите се опират на доверието като основен опорен стълб.... тук нещата не знам как ще се случат...

                        преди време Фори ми обясняваше, че нямало актив дето да падне с 90% и да възстанови... ако от 200 иде на 20...кво пра'им...?

                        ПП гледам, че Мт Гох концентрира основния обем от биткой обороцията. Самият Фори ги нарича мошеници ... какво става ако там правят шмекериите ....?
                        Last edited by bertram; 16.04.2013, 15:37.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от _PMP_ Разгледай мнение
                          дръжте се врабчета, сега се почва...
                          Дай боже,да тръгне нанякъде,че от 15 минути тъпче на едно място.А трябва да има движение. Като че ли повечето мечоци надянаха рогата.Но не се знае кога ще се появи следващия пъпчив пубер да изсипе 5-6к койна. Тънка ситуация.
                          Last edited by detonator; 16.04.2013, 15:28.

                          Коментар


                          • дръжте се врабчета, сега се почва...
                            Ганя Балканский J.R.

                            Коментар


                            • Zal_Negodnik

                              Не злорадствай , поизкарал малко пари и сега ги губи..аз му казвам че койните умират но той не иска да чуе и да се изчисти, та да му остане кеш..нека ги набие на някой индианец, що да губи българин.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                                На карта е заложено бъдещето на Фед и цялата финансова олигархия на хранилка около това раково образование. Заели са голямо количество биткойни назаем и в момента играят с тях..
                                Колкото повече пада цената очаквам и да изперкваш повече

                                Коментар

                                Working...
                                X