IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Биткойна няма бъдеще. Нито ще бъде приет за платежно средство някога. Това са само болни мечти на хора, които наивно си мислят, че могат да забогатеят от нищото.
    Добива на единица биткойн е прекалено бавна, тромава, неефективна и скъпа процедура. И изисква неоправдано големи разходи. А крайния продукт няма никаква полезност. Ако ги нямаше измамните обещания за бързо забогатяване, никой не би губил време, усилия и пари за да поддържа биткойн-мрежата.

    Много по-евтино и рентабилно би било, ако се обявят чиповете за ролетка и покер като платежно средство например.
    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
      Абсолютно прав си... Ето какво е написал в тази тема на 12.11.2012 г.
      Тогава 1 биткойн бе 12 долара!

      Аман от мунчовци с проценти и бертрамковци... Злобарите в този форум край нямат...
      И аз точно това казвам, че Бертрам си има мнение и го отстоява!!! Няма никакво значение колко е бил тогава беткойна. Същото го каза и при върха /даже не помня колко бе той/.
      Не познавам Бертрам, нито лично, нито виртуално, а с теб споровете са предрешени, лека вечер.

      П.П. Поста ми имаше за цел по-младите /като мен/ да избират в кого да се вслушват! От теб съм чул няколко идеи: беткойн, депозит, злато и БСП! Мерси.......
      Last edited by 15%; 08.07.2013, 20:23.
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
        Бертрам го направи!
        Абсолютно прав си... Ето какво е написал в тази тема на 12.11.2012 г.

        Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
        Никой нормален човек няма да си трансформира спестяванията/парите за инвестиции в такъв инструмент
        Тогава 1 биткойн бе 12 долара!

        Аман от мунчовци с проценти и бертрамковци... Злобарите в този форум край нямат...
        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sirex Разгледай мнение
          Здравейте,Как от толкова хора с капацитет,възможности и достатъчно информация един не се нае да застане и да направи един прост анализ или да даде едно обикновенно предположение защо,какво и как е довело нещата до тук .Да каже едно мнение ,как според него ще се развият нещата ,да има спор относно темата нали все пак 100 глави са по-умни от една
          Бертрам го направи! Когато беткойните бяха на върха и много хора питаха как да се сдобиват, той каза, че е нереално, ще пада и т.н. Има такива хора, просто човек трябва да знае кого да слуша и защо!
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Здравейте,чета какво пишете в този форум не защото съм заслужил инвеститор експерт в борсовите оперции или компютърен специалист,а просто за да видя и науча нещо от хора като вас, които са експерти и да разбера какви са възможностите .Но и тук нещата са типично по български ,когато нещо преуспее или спре и се върне една крачка назад всички скачат да го плюят-това е силната ни национална черта.Как от толкова хора с капацитет,възможности и достатъчно информация един не се нае да застане и да направи един прост анализ или да даде едно обикновенно предположение защо,какво и как е довело нещата до тук .Да каже едно мнение ,как според него ще се развият нещата ,да има спор относно темата нали все пак 100 глави са по-умни от една.Пък може тогава и Вие да научите нещо от някой,както аз се опитвам да науча нещо от вас.За съжаление в такива ситуации всички страни са лузари .Приятен ден и успех на всички

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
              Н
              А когато стане ще си признаеш ли, че си лузър?
              Форка, като повтаряш през ред, че някой е лузър, това много ли те издига в собствените ти очи, а?

              А, че шиткойна няма да стане 5000 вече даже и на такива заслепени от алчност за лесни печалби от нищото като теб трябва да е станало ясно.
              Но това така или иначе няма никаква връзка с мен, и няма как да съм нито лузър, нито уинър, защото аз нито купувам, нито продавам шиткойни. С глупости не се занимавам!
              Имам си професия и парите си изкарвам от клиентите, които ми се доверяват за професионализма.
              А ти продължавай да трепериш над графиките, гризкай си ноктенцата и се надявай на чудото как шиткойна ще стане 5000 и ти много ще забогатееш


              Форка, я кажи кога ще стане 5000? Даже за начало и за по-лесно ми кажи кога ще стане 500

              Много ги обичам твоите прогнози , както преди няколко месеца се изхвърли тук че имало само няколко дни да се купува евтино под 200 , както се изхвърли и в някои други теми по други въпроси
              Last edited by Jimmy; 08.07.2013, 14:07.
              Don't work hard, work smart!

              Коментар


              • Биткойна потъва бавно

                Да направим малко ъпдейт на ситуацията с бития-койн:

                След като приспаднат разходите за ток излиза, че който копае с карта от среден клас, вече работи на загуба.

                В момента биткойнаджиите са между чука и наковалнята - затова са толкова изнервени. Положението им е такова, че те са принудени или да инвестират четири и пет-цифрени суми за специализирани устройства за копаене, или да продължат да кретат на загуба(или с мизерен доход) с видеокартите. Биткойна все повече започва да ми прилича на измамна схема, създадена и разпространена от производителите на тези устройства.

                Няма нови шарани, които да наливат пари в пирамидата, затова биткойна започна бавно да потъва
                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                  ПП Не коментирай кой бил лузър , защото се сещам за един образ, който купуваше и призоваваше да се купува сребро - почти на върха, злато почти на върха, биткойни 2 дена след достигане на върха... и тн....

                  всеки може да сбърка, но не всеки може да се държи достойно.
                  Една лъжа повторена 100 пъти не винаги става истина, бертрамков... Мдаммм, такива ми ти работи за достойното държане.
                  Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                  Коментар


                  • Нещата при биткойна започват да отиват към нормализация...не на цената, а на емоцията - това го казвам на база обемите, които започнаха да спадат драстично след като хората започнаха да се осъзнават за какво иде реч.


                    Фори - хората губят акъла си на тълпи и идват на себе си един по един... пътя до достигане на адекватно ниво ще е дълъг.


                    ПП Не коментирай кой бил лузър , защото се сещам за един образ, който купуваше и призоваваше да се купува сребро - почти на върха, злато почти на върха, биткойни 2 дена след достигане на върха... и тн....

                    всеки може да сбърка, но не всеки може да се държи достойно.

                    успех в 'инвестициите'
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
                      Омразата, злобата и завистта няма да те направят нито по-богат, нито по-щастлив!
                      Няма да е з.е ако по-често си го повта,яш на умл Жимков!

                      Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
                      Нито напразните илюзии, че биткойна ще стане $5000 ...
                      А когато стане ще си признаеш ли, че си лузър?
                      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                        Не се радвай толкова... И не забравяй: лузър си роден и лузър ще си останеш завинаги!
                        Фори, поеми си дълбоко въздух и се усмихни!
                        Омразата, злобата и завистта няма да те направят нито по-богат, нито по-щастлив!
                        Нито напразните илюзии, че биткойна ще стане $5000 ...
                        Ако искаш удовлетворение , направи като мен -намери нещо в което си способен и тогава с истинска професия (а не с виртуални пирамиди), с умения и труд изкарвай парите си, не разчитай на чудеса. И зарежи форексите, борсите, спекулациите и пирамидите...
                        Успех, Форка!
                        Last edited by Jimmy; 08.07.2013, 07:24.
                        Don't work hard, work smart!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
                          Ко става, шиткойна мина ли 200
                          Не се радвай толкова... И не забравяй: лузър си роден и лузър ще си останеш завинаги!
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение
                            Е, разбира се.
                            Само да добавя, че продължава да си е на над 50% от тогава, две седмици вече.
                            Дано да си прав и успех.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dr.Who Разгледай мнение
                              Когато цената подскачаше , всички ревяхте:
                              "Ама какво е това, много е волатилно. За нищо не може да служи. Никой няма да го използва"

                              Сега от два месеца цената е между $100 и $130:
                              "Ама какво е това, тия манипулират пазара. Виж как цената не мърда. Уууу. Това е измамаа"
                              :-)

                              Да особено стабилна е цената сега - за няма 10 дена , се срина от $110 на $65.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vstoykov Разгледай мнение
                                На логаритмичната графика нещата не изглеждат чак толкова страшно (няма сериозно понижение).
                                Супер си изглежда на логаритмична
                                А па ако сложиш едно обикновено огледалце отгоре - не само че не изглежда като понижение,а направо си приличана повишение!!!


                                Don't work hard, work smart!

                                Коментар

                                Working...
                                X