IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • verimg

    Китай и Индия се усещат че ще глътнат вода с този експеримент и той прицелва тях, затова се опитват да защитят хората си.Нямаш си на идея за колко грамотни хора става въпрос, когато говориш за управляващите там.Запада залязва и се излага с малоумните си политици, а те вървят напред яко.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      [/B]

      Ще ти пиша какво следва.......
      Като се нагушат патките, ще им вземат главите.....
      Стига бе, това случвало ли се е някога?
      Честита Коледа!

      (Тези дни слушах не един разговор по темата на хакерчета-начинаещи инвеститори и истински се забавлявах)
      Но, когато и ваксаджията ти говори за това...
      Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dsx500 Разгледай мнение
        но е ясно какво е в същността си, така че....
        На мен ми е ясно, да. Ти, обаче, не съм сигурен, че разбираш какво точно е. Моля, обясни как го виждаш.

        Първоначално изпратено от dsx500 Разгледай мнение
        Вчера баща ми ме пита какво е това че го видял по новините, правете си изводи какво следва.
        Нямам представа на каква възраст си, но "това" баща ти вероятно никога няма да го използва, точно както няма да използва мобилен интернет, туитър или дори този форум. Няма да го използва както дядо ти не е използвал кредитна карта или банкови услуги като цяло.
        "Там, където глупостта е образец, разумът е безумие."

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dsx500 Разгледай мнение
          Е ме разбирайте погрешно, в момента можеш доста да направиш и да го разменяш за реални услуги и продукти, но е ясно какво е в същността си, така че....

          Вчера баща ми ме пита какво е това че го видял по новините, правете си изводи какво следва.



          Ще ти пиша какво следва.......
          Като се нагушат патките, ще им вземат главите.....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dsx500 Разгледай мнение

            Вчера баща ми ме пита какво е това че го видял по новините, правете си изводи какво следва.
            E какво следва ????

            Първоначално изпратено от dsx500 Разгледай мнение
            но е ясно какво е в същността си, така че....
            И какво е ясно че е ??? цял свят го търгува и използва за какво ли не,компании с милиарди долари оборот !!!!!! почват да го използват ,но виж Бай ти Ганя с 2лв в джоба в някъв си форум казва че това нещо било нищо

            Ако искате да ви взимат хората поне малко по-сериозно , вкарайте малко доводи и се обосновете,от празни приказки файда няма.
            Last edited by kurta007; 25.12.2013, 17:42.

            Коментар


            • Е ме разбирайте погрешно, в момента можеш доста да направиш и да го разменяш за реални услуги и продукти, но е ясно какво е в същността си, така че....

              Вчера баща ми ме пита какво е това че го видял по новините, правете си изводи какво следва.
              Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

              Коментар


              • Носят се слухове, че Лайт-а излиза на Mt Gox ot 1-ви януари...

                Коментар


                • Весела Коледа!

                  С това "нищо" можеш да си купиш/наемеш - домейни, хостинг, клауд услуги, почти всякакъв софтуер, темплейти за готов сайт, компютри и всякаква техника, злато и сребро, хотелски стаи, самолетни билети, както и много други по-незначителни неща. Има хора които продават имоти и автомобили за койни.

                  Можеш да платиш в койни за труд на фрийлансъри - уеб дизайн, приложения за телефон, разработка на какъвто и да е софтуер, дизайн на каквото и да е и т.н.

                  Биткойн все още е само един експеримент, наречете го балон ако щете, така че това е само началото.
                  "Там, където глупостта е образец, разумът е безумие."

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dsx500 Разгледай мнение
                    Не разбрахте ли че обменяте пари за НИЩО
                    Точно в момента на mtgox ми предлагат 701 $ за това нищо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение
                      Централната банка на Индия вчера:
                      [url]/Западния свят/ явно ще яхне койн вълната и ще е иноватор и откривател както е било почти през цялата история на човечеството ..... .Нищо ново.
                      Така изглежда.

                      http://www.coindesk.com/singapore-re...rfere-bitcoin/

                      Сингапур е на обратното мнение. Нищо, че имаше една теория, че Сингапур бил градът на синга(или цинга), ама явно има сигани и сигани


                      Първоначално изпратено от dsx500 Разгледай мнение
                      Това се казва "мъдрост". Източните държави защитават хората си от измами, това е! Не разбрахте ли че обменяте пари за НИЩО и обратното, като много скоро обратното няма да е възможно.
                      Не мисля, че източните държави защитават хората си от измами. Това е безумно твърдение при положение, че на китайския император или председателя на ККП изобщо не им пука за това колко поданици ще загубят живота си за някое безумно дело, което тий си е намислил (Справка - културната революция в Китай). Друго си е примерно една страна като Финладния да речем, в която всеки човек е ценен. А може би и горецитирания Сингапур. Неуредените държави разчитат на тоталитарен контрол и един да 'мисли за всички', а уредените - на всеки индивид. В този смисъл - интересно е към кои ще се причисли родната държава. Предстои да видим през 2014 с някой прес рилиийз на БНБ-то.
                      Last edited by verimg; 25.12.2013, 11:19.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение
                        Затвърждава се тезата че циганина си е циганин .Бялата раса/Западния свят/ явно ще яхне койн вълната и ще е иноватор и откривател както е било почти през цялата история на човечеството докато циганинЪт и негърът ще обират трохите .Нищо ново.
                        Това се казва "мъдрост". Източните държави защитават хората си от измами, това е! Не разбрахте ли че обменяте пари за НИЩО и обратното, като много скоро обратното няма да е възможно.
                        Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

                        Коментар


                        • Централната банка на Индия вчера:
                          http://rbidocs.rbi.org.in/rdocs/Pres...1261VC1213.pdf

                          Предупреждават че търговииката с койни е опасна и проучват въпроса за някаква регулация.Вероятно ще последват Китайските им събратя.Леко негативна новина,но Индия в момента не е голям ,даже никакъв играч на сцената.Режат още в зародиш.

                          Затвърждава се тезата че циганина си е циганин .Бялата раса/Западния свят/ явно ще яхне койн вълната и ще е иноватор и откривател както е било почти през цялата история на човечеството докато циганинЪт и негърът ще обират трохите .Нищо ново.
                          Last edited by kurta007; 25.12.2013, 10:55.

                          Коментар


                          • Max Keiser,тоя който каза че Литкойна ще стигне 50/всъщност го надуха до 47/ има прогноза днес че биткойна през 2014 ще достигне около 4000 $ , което горе-долу е и моята прогноза в песимистичен вариант/с пълен бан на Китайците,и други атаки по коЙнът/

                            Ладброкерс,анлгийски букмеикър има коефицент 10:1 че папата днес ще спомене думата "биткойн" в обръщението си за Коледа хахаха

                            Коментар


                            • Биткоина-хуманно виенско колело!

                              Първоначално изпратено от pastet89 Разгледай мнение
                              Другите криптовалути с фиксиран курс към биткойна ли са?
                              На далечна планета земна експедиция открива живот ."Сивите" играят федербал,фризби и дартс.Хранилка по часовник ги храни.А привечер им пускат Виенското колело.Понякога то се ускорява,докато първия сив излети и се разбие на земята.Създателя така регулирал популацията.Нехуманно е,да! В Земната полулация има много хора-хипопотами.Алчни да захапят света,а гълтат вода,наи често студена.Вижте хуманността на творението на г-н Кобаяши!Лекува алчността по нелетален способ.Обира кеша на пъпчиви геимари и по алчни стари хипопотами.Прави ги по умни за градивен труд,ако не им вземе акъла,де........: "Формула невозможного" СЕРЫЕ СУЩЕСТВА "- Дорогие товарищи! - закричал Новиков, сияя от счастья. - Дорогие
                              друзья! Вы не понимаете нашего языка, но это ничего! Мы обязательно поймем
                              друг друга...
                              Братья по разуму вели себя странно. ...." http://lib.ru/RUFANT/WOJSKUNOWSKIJ/formula.txt ps Академик Каро маи надхитри доста хора тук....
                              Last edited by Minavast; 24.12.2013, 14:15.

                              Коментар


                              • Другите криптовалути с фиксиран курс към биткойна ли са?

                                Коментар

                                Working...
                                X