IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Блгодаря, бъди жив и здрав и Ти.
    П.С Аз и ти един ден няма да ни има...но Биткойн ВИНАГИ ще го има и 1 Биткойн ще струва....(пак ще струва и ВИНАГИ ще струва)..... 1 Биткойн
    На практика ще е безценен... като мощите на Свети Петър. Той няма да има цена и няма да се търгува.
    Ще има само входна такса за поклонение пред него.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

      Виждаш ли защо съм тук.
      Да те разсмея.
      Жив и здрав бъди
      Блгодаря, бъди жив и здрав и Ти.
      П.С Аз и ти един ден няма да ни има...но Биткойн ВИНАГИ ще го има и 1 Биткойн ще струва....(пак ще струва и ВИНАГИ ще струва)..... 1 Биткойн
      Last edited by better; 25.04.2021, 15:09.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        "Балонът" ако се окаже твърде голям и "компресорът" не смогва да го надува и се повреди?
        Виждаш ли защо съм тук.
        Да те разсмея.
        Жив и здрав бъди

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

          Балонът е безценен, сякаш измислен да спаси фиатната система.
          Роден от напълно рационалните страхове за прекомерно печатане на фиатни пари, той естествено акумулира излишната част от тях, смекчавайки риска от инфлация и след като поспихне, унищожавайки ненужната за системата стойност, я връща в стабилното й състояние.
          Предпазен клапан
          "Балонът" ако се окаже твърде голям и "компресорът" не смогва да го надува и се повреди? Ами ако се окаже, че половиния "въздух" на земята е в този "балон"?
          Last edited by better; 25.04.2021, 15:01.

          Коментар


          • Имаше едно изследване, че като се извадят крипто адресите със голямо количество биткойни - например, на криптоборсите и на тези дето нямат голями движения, остават по-малко от 5%, но те съответстват за над 80% от оборота на биткойн пазара.
            За Какъв Реален НЕЗАВИСИМ Пазар Ми Говорите Тогава ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
              Много особен балон е това. Има надигане на ирационалността и социалните мрежи помагат за това. В някои отношения отиваме към едно пост-модерно, технологично средновековие

              better, а ти защо се плашиш? Нека пада койнът, ще си го взимаш подценен
              Балонът е безценен, сякаш измислен да спаси фиатната система.
              Роден от напълно рационалните страхове за прекомерно печатане на фиатни пари, той естествено акумулира излишната част от тях, смекчавайки риска от инфлация и след като поспихне, унищожавайки ненужната за системата стойност, я връща в стабилното й състояние.
              Предпазен клапан

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                Много особен балон е това. Има надигане на ирационалността и социалните мрежи помагат за това. В някои отношения отиваме към едно пост-модерно, технологично средновековие

                better, а ти защо се плашиш? Нека пада койнът, ще си го взимаш подценен
                Мислиш ли, че поредната (през 2-3 месеца) корекция с 20-30% ме е уплашила Само да ти напомня, миналата год. беше към 80%.
                П.С ако някой се плаши от 20-30% че и 80% корекции, моят съвет е да се пробва на друго място.

                Коментар


                • Много особен балон е това. Има надигане на ирационалността и социалните мрежи помагат за това. В някои отношения отиваме към едно пост-модерно, технологично средновековие

                  better, а ти защо се плашиш? Нека пада койнът, ще си го взимаш подценен

                  Коментар


                  • Пак да попитам предните двама. Като е балон, какво търсите в темата за балон? Като е пирамида, какво търсите в тема за пирамида? Ако ние сме глупаци, какво търсите при глупаците?
                    Last edited by better; 25.04.2021, 14:13.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

                      Този процес се е случвал и преди. Разбира се ако някой успее да го опише с една дума, той би бил гений.
                      Мен винаги ме връща към времето, когато християните са имали един друг бог вместо "честните пари" и са организирали четири похода до Светите земи, където едни мъже с поцинковани кофи на главите са спасявали христианските реликви от ръцете на неверниците. Някои са се върнали с парченца от реликви и мощи, другите - по-бедните и слабите, успели да върнат малки камъчета и пръст от светите места (Това ще да са доджкойните и другите ху**йни).
                      Естествено и както си му е реда то било придружено от безскрупулна търговия, измами и фалшификации. Наблюдаваме и раздробяване на по-ценните светини (мисля, че му викате "форк").
                      Няма нужда да ви напомням какво става, когато светините в Светите земи се поизчерпали, а достъпът до Сирия и Палестина ставал все по-труден. По-силно вярващите западни християни неочаквано открили, че техните братя по вяра във Византия са не толкова вярващи и им организирали "Свещена кражба".
                      Така, че вероятно ви интересува, кой ще е вашия Константинопол.
                      НЯма какво да им го олиетворяваш, криптото е най-мощния планетрен балон, който е бил раздут досега. Причина - планетарен балон Другите досега са били регионални

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        И какви са им гледните точки?
                        1. Пирамида
                        2. Понци
                        3. Балон
                        4. Въздух
                        5. Струва 0
                        6. Луковици
                        След тези неща, които казват, защо продължават да пишат в тема наречена Биткойн?
                        За мен това е СПАМ!
                        Този процес се е случвал и преди. Разбира се ако някой успее да го опише с една дума, той би бил гений.
                        Мен винаги ме връща към времето, когато християните са имали един друг бог вместо "честните пари" и са организирали четири похода до Светите земи, където едни мъже с поцинковани кофи на главите са спасявали христианските реликви от ръцете на неверниците. Някои са се върнали с парченца от реликви и мощи, другите - по-бедните и слабите, успели да върнат малки камъчета и пръст от светите места (Това ще да са доджкойните и другите ху**йни).
                        Естествено и както си му е реда то било придружено от безскрупулна търговия, измами и фалшификации. Наблюдаваме и раздробяване на по-ценните светини (мисля, че му викате "форк").
                        Няма нужда да ви напомням какво става, когато светините в Светите земи се поизчерпали, а достъпът до Сирия и Палестина ставал все по-труден. По-силно вярващите западни християни неочаквано открили, че техните братя по вяра във Византия са не толкова вярващи и им организирали "Свещена кражба".
                        Така, че вероятно ви интересува, кой ще е вашия Константинопол.

                        Коментар


                        • Който мисли, че криптото е балон, може спокойно да се насочи към имотния пазар
                          Копирам статия постната в раздел имоти:

                          Рекордни сделки с имоти - като при бума през 2008

                          https://m.24chasa.bg/novini/article/9732972
                          Last edited by better; 25.04.2021, 11:26.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от MuTaK Разгледай мнение

                            Много е добре, че са тук. Добре е да са представени различни гледни точки. Не само за кандидат-инвеститорите, но дори и за тези, пуснали се вече по вълната.

                            Аз лично, макар и никога да не съм писал тук, следя темата от години. Не съм сигурен, но може и да е от самото начало. От началото следя и биткойна, още от когато струваше центове. Но винаги (дори и когато беше центове) цената му винаги ми е изглеждала висока, така и не можах да видя стойността му Не мога да се обърна и сега

                            Успех на всички инвеститори! Но отхвърляйте другите мнения. За всеки е по-добре да вижда различни гледни точки, вместо само едната страна.
                            И какви са им гледните точки?
                            1. Пирамида
                            2. Понци
                            3. Балон
                            4. Въздух
                            5. Струва 0
                            6. Луковици
                            След тези неща, които казват, защо продължават да пишат в тема наречена Биткойн?
                            За мен това е СПАМ!
                            Last edited by better; 25.04.2021, 11:17.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от VP Разгледай мнение
                              Убиецът на криптото е разумната монетарна политика. За щастие с тия дългове скоро няма да видим такава.

                              По същество, след няколко фалшиви новини последната седмица, милиарди автоматично закрити leveraged longs и десетки хиляди койни вкарани на борсите от студени портфейли е направо чудо, че държим 50К.
                              Трендът остава според мен, някой купува прилежно. Не знам каква е стратегията, но продължавам да мисля 100-300К до есента. Ще пробием 60К като обявят първия етф и май месец се види кои големи фирми пазаруват койни, като си пуснат отчетите.
                              Лично мнение, не е съвет.
                              Каква разумна политика при това силно задлъжняване? Ако вдигнат лихвите само с 1-2% половиния свят ще фалира

                              Коментар


                              • Камъните падат...
                                И продължават да падат

                                Коментар

                                Working...
                                X