IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron
    Не го заслужавате, а и е срещу интереса ми, но нали сте ми сънародници, ще го споделя с вас.
    Преди три дни открих това: http://www.bitcoinchef.info/
    Обещава нещо невероятно: пращаш X биткойна, след час - два си ги получаваш обратно плюс 4% лихва. С много недоверие пратих 0,3 BTC, получих 0,312. Пращам вече 2 дни, работи като швейцарски часовник.
    https://blockchain.info/address/1EYk...4Kwjgx6WvG5H3Y

    Поразузнах, днес установих контакт със собственика на сайта, разбрах целта му. Имам му АБСОЛЮТНО доверие. Сега пращам всичките си неангажирани биткойни.
    Действайте


    П.С. След десетина дни целия свят ще разбере защо ...


    -Е, вий се осрахте!
    http://vbox7.com/play:3e8fec63&start=98

    п.п.: Или може би след десетина дни няма да го има вече биткойна, та все тая!
    Last edited by itso78; 15.02.2014, 13:07. Причина: корекция линк

    Коментар


    • Тоя сайт на барбарончо е нагла измама и не струва.

      Аз имам по-добра оферта от неговата. Ако пратите биткойните на наш адрес, след това ги връщаме обратно с 22% лихва. Наистина! Вервайте ни!
      Само че, не работим със суми по-малки от 50 биткойна.

      Всичко е абсолютно сигурно, с нетърпение очакваме биткойните ви.
      Last edited by Frosty; 14.02.2014, 13:53.
      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • Да, технологиите просто ускоряват схемата. На времето имаше едни, наричаха се Ист Уест Интернешънъл АД - даваш им ей така едни пари и те след година ти дават 120 % лихва. Правеха го не чак толкова сложно с крипто валута ами с най-обикновени привилигировани акции.
        Варненските пирамиди също ама абсолютно сигурно изплащаха по Х% на месец, на първите строители на пирамидата...а другите вероятно още споменават "архитектите" ;-)

        Сега вече и в турбо вариант - за 2 ЧАСА и АБОСОЛЮТНО сигурно!
        Last edited by BigBear; 14.02.2014, 13:50.
        Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

        Коментар


        • barbaron

          Малки барбарончета не праща ли или само лихва, страшна схема - просто в един момент няма да изпрати обратно койните които му пращат за "олихвяване". Койна лихва нема и като го пратиш на някой и той не ти го върне просто пиеш една голяма студена не бира а чиста вода.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
            Е как да не е пирамида?
            ...
            Балон бе, а не пирамида. А ти не си чувал за теорията на проф. Каро.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
              Е как да не е пирамида?

              За да вляза в схемата и да започна да печеля някаква сума, първо трябва да дам десетина хиляди евра на незнайни шушумиги от интернет, които ми обещават, че ако им дам тази сума ще ме направят богат.
              Каква е скритата уловка? След три-четири месеца устройството за десет бона, което са ми пробутали вече става неефективно. Ако искам да продължа да печеля или ще трябва да кихна нови десет хиляди евра на шушумигите за ново устройство, или ще изпадна от схемата. Който иска да остане в пирамидата трябва на всеки 4-5 месеца да се отчита с по няколко хилядарки на гурутата(уж за поддръжка на мрежата).

              Да, не е пирамида, а е технологична пирамида с пълен абонамент ха-ха-ха-ха-ха.... айде честито на балъците. Тия мрежи
              не произвеждат нищо само ловят балъци. Когато потока от нови зомбита секне, мрежите ще се разпаднат сами.

              Според мен Мастъра(а и много други зомбита) е вкарал всичките си пари на 1000 и сега е вътре с двата крака. Той ако наистина беше спечелил нещо, щеше да ни проглуши ушите какви сме загубеняци.
              Глупости на търкалета, никой никога не ти е обещавал печалби ако си купиш или продадеш БТК. Няма дори лихва, ако притежаваш БТК. А колко е цената на едно нещо спрямо друго е въпрос на търсене и предлагане. Редно е да си изясним понятията, що е пирамида, какво е борса .... и съвсем отделен и въпросът какво е биткойн. Аз сам доброволно си купувам БТК, не знам някой да ме е "зарибил" за да се включа в "далаверата". Също така доброволно пазарувам акции и злато. Сам си правя сметка колко пари в какво мога да вложа.
              Last edited by MiceM; 14.02.2014, 12:16.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                Е как да не е пирамида?

                За да вляза в схемата и да започна да печеля някаква сума, първо трябва да дам десетина хиляди евра на незнайни шушумиги от интернет, които ми обещават, че ако им дам тази сума ще ме направят богат.
                Каква е скритата уловка? След три-четири месеца устройството за десет бона, което са ми пробутали вече става неефективно. Ако искам да продължа да печеля или ще трябва да кихна нови десет хиляди евра на шушумигите за ново устройство, или ще изпадна от схемата. Който иска да остане в пирамидата трябва на всеки 4-5 месеца да се отчита с по няколко хилядарки на гурутата(уж за поддръжка на мрежата).

                Да, не е пирамида, а е технологична пирамида с пълен абонамент ха-ха-ха-ха-ха.... айде честито на балъците. Тия мрежи
                не произвеждат нищо само ловят балъци. Когато потока от нови зомбита секне, мрежите ще се разпаднат сами.

                Според мен Мастъра(а и много други зомбита) е вкарал всичките си пари на 1000 и сега е вътре с двата крака. Той ако наистина беше спечелил нещо, щеше да ни проглуши ушите какви сме загубеняци.

                +1

                Не съм съгласен само за Мастъра... Той се оказа един високотехнологичен ГУРУ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Xman1
                  Аз лично се учудвам, как е възможно все още огромна част от интелигентните хора да махват лековерно с ръка и да наричат биткойн, пирамида.
                  Е как да не е пирамида?

                  За да вляза в схемата и да започна да печеля някаква сума, първо трябва да дам десетина хиляди евра на незнайни шушумиги от интернет, които ми обещават, че ако им дам тази сума ще ме направят богат.
                  Каква е скритата уловка? След три-четири месеца устройството за десет бона, което са ми пробутали вече става неефективно. Ако искам да продължа да печеля или ще трябва да кихна нови десет хиляди евра на шушумигите за ново устройство, или ще изпадна от схемата. Който иска да остане в пирамидата трябва на всеки 4-5 месеца да се отчита с по няколко хилядарки на гурутата(уж за поддръжка на мрежата).

                  Да, не е пирамида, а е технологична пирамида с пълен абонамент ха-ха-ха-ха-ха.... айде честито на балъците. Тия мрежи
                  не произвеждат нищо само ловят балъци. Когато потока от нови зомбита секне, мрежите ще се разпаднат сами.

                  Според мен Мастъра(както много други зомбита) е вкарал всичките си пари на 1000 и сега е вътре с двата крака. Той ако наистина беше спечелил нещо, щеше да ни проглуши ушите какви сме загубеняци.
                  Last edited by Frosty; 14.02.2014, 12:14.
                  ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Кой те кара да си признаваш , че си в категорията на баламурниците... ?
                    Къде признавам че съм в категорията на баламурниците ?

                    И защо отговаряш на обръщението "г-н Балъков" ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Какво стана със супер защитения код на биткойна......
                      Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Нищо му няма на кода....
                      кво викаш ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение
                        Мен ме е яд за такива баламурници като теб.
                        Кво му има на кода ,може ли да ми обясниш като си толкова запознат с материята г-н Балъков ?
                        Кой те кара да си признаваш , че си в категорията на баламурниците... ?
                        Нищо му няма на кода....
                        Като не могат да ви го разбият отпред , минават хитро отзад.....В комуникациите....
                        На 10 долара ще се включа и аз....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Какво стана със супер защитения код на биткойна......
                          Наивни хора - изпуснали кюлче злато на нивата на информацията и се надяват никой да не се наведе.....
                          Дано Мастера да е осребрил всичко....
                          За другите баламурници , дето се качват на ракети, не ме е жал....
                          Мен ме е яд за такива баламурници като теб.
                          Кво му има на кода ,може ли да ми обясниш като си толкова запознат с материята г-н Балъков ?

                          Коментар


                          • Какво стана със супер защитения код на биткойна......
                            Наивни хора - изпуснали кюлче злато на нивата на информацията и се надяват никой да не се наведе.....
                            Дано Мастера да е осребрил всичко....
                            За другите баламурници , дето се качват на ракети, не ме е жал....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                              Не се притеснявам а просто следя мача..винаги съм бил на мнение че това нещо ще умре, но технологията има голямо бъдеще.
                              Абе кво следене на мача ,аз на 100% да бях на койни пак нямаше да се притеснявам като теб
                              Има нещо гнило тук
                              натоварил си май на 1200$

                              Коментар


                              • биткойните явно се търгуват в широки граници : от 480 до 840 зелени, инфлационни доларчета

                                "the trend is your friend until the end..."

                                Коментар

                                Working...
                                X