IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
    както кубчетата на Рубик преди 25 години

    като сравнително рядка емисия пощенски марки...


    Сравняваш свободна генеративна технология СЪС комерсиален продукт и архаичен държавен механизъм за заплащане на несъществуваща вече услуга?!
    "Там, където глупостта е образец, разумът е безумие."

    Коментар


    • Xman1,

      не го знам този който се преструва. Всъщност официално не е издирван, но ЦРУ не отдавна беше поканило един от кор разработчиците който последно е разговарял с него за 'разговор'
      I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
        Само че печалбата е такава когато се вземе
        +1

        преди 5 години научих най важният си борсов урок - далеч по важно от това да се возиш дълго на правилният влак е да слезнеш на правилната спирка
        "the trend is your friend until the end..."

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
          С тази разлика, че никой не маркетирал БТК-то. Нещо повече - фаундъра му е издирван от Интерпол
          Виж в това не мога да съм напълно сигурен - има едно правило - когато не ти е ясно за какво ти говорят значи става въпрос за твоите пари
          Много пъти се е случвало и продължава да се случва да се прави интернет рекламна кампания примерно за някое ПениСтокс. Става под формата на безплатни анализи , цели сайтове дори се появяват и после изчезват. Темата за Биткойна дори и сега продължава да е интресна на медиите и те я бутат на първа страница. Но в началото може и да не е било така, а после е трябвало много малка част от печалбата на първите копачи за да се поддържа огъня...

          Както и да е дано да спечелите или да се отървете навреме
          Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
            Така е - критиците на биткойна нямаме от тях, но за Сделката Биткойн най-вероятно вече говорим единствено в минало време - някога са били стрували центове и някой е купил или произвел от тях.Тези хора са направили удара на живота си, а останалите сме пропуснали за пореден път. Но тези хора са единици, 99 % от феновете на биткойта са се качили на ракетата когато е била вече излетяла отдавна - при двуцифрени и най - вече при трицифрени стойностти в долари. И са се качили заради потенциалната огромна печалба от бъдещата препродажба отново в инфлационните долари. Само че печалбата е такава когато се вземе, а до тогава притежателите на биткойни или са инвестирали в една крайно волатилна виртуална стока или са я "изкопали" уж безплатно но реално са платили и продължават да плащат сметки за ток и хардуер без да имат приход.
            Това си е просто добре маркетиран маниакален продукт - както кубчетата на Рубик преди 25 години. Всеки искаше да ги има и цената им беше в пъти по-висока от сега.
            Или като сравнително рядка емисия пощенски марки - преди 50 години си е било култово да се събират марки. Сега марките в очите на новото поколение са като хартиените снимки - ненужни...
            Медиите обаче лесно сменят посоката и намират нова интересна тема и какво ще стане когато спре да се говори за бинкойн или се появят 50 други криптовалути - те ще са относително евтините и масови а биткойна скъп - тогава ще се продава биткойн и ще се купува ХХХкойн...
            С тази разлика, че никой не маркетирал БТК-то. Нещо повече - фаундъра му е издирван от Интерпол
            I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

            Коментар


            • Така е - критиците на биткойна нямаме от тях, но за Сделката Биткойн най-вероятно вече говорим единствено в минало време - някога са били стрували центове и някой е купил или произвел от тях.Тези хора са направили удара на живота си, а останалите сме пропуснали за пореден път. Но тези хора са единици, 99 % от феновете на биткойта са се качили на ракетата когато е била вече излетяла отдавна - при двуцифрени и най - вече при трицифрени стойностти в долари. И са се качили заради потенциалната огромна печалба от бъдещата препродажба отново в инфлационните долари. Само че печалбата е такава когато се вземе, а до тогава притежателите на биткойни или са инвестирали в една крайно волатилна виртуална стока или са я "изкопали" уж безплатно но реално са платили и продължават да плащат сметки за ток и хардуер без да имат приход.
              Това си е просто добре маркетиран маниакален продукт - както кубчетата на Рубик преди 25 години. Всеки искаше да ги има и цената им беше в пъти по-висока от сега.
              Или като сравнително рядка емисия пощенски марки - преди 50 години си е било култово да се събират марки. Сега марките в очите на новото поколение са като хартиените снимки - ненужни...
              Медиите обаче лесно сменят посоката и намират нова интересна тема и какво ще стане когато спре да се говори за бинкойн или се появят 50 други криптовалути - те ще са относително евтините и масови а биткойна скъп - тогава ще се продава биткойн и ще се купува ХХХкойн...
              Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                Може, що да не може.

                Правиш си няколко BTC портфейла, слагаш пари на няколко BTC борси и започваш да играеш на арбитраж. Купуваш евтини BTC от едната борса, прехвърляш си ги в портфейла на другата BTC борса и ги продаваш по-скъпо.
                Как не се сетих досега...?
                Имам едно малко съмнение - че на едната борса ще ми гепят койните а на другата доларите.....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение
                  да не стане така овцете да изядат вълците а ?
                  Това на некво клипче у ю тубата ли си го гледАл?...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron
                    Лисици, защо говорите за вкуса на гроздето BTC, преди да сте го опитали?
                    Кажете ми адреса на вашия BTC-портфейл, за да ви пратя малко безплатни, да опитате
                    Засега не продавам BTC. Ползвам ги за покупка на хардуер или виртуални GHS. Чакам курс 1200 USD/BTC

                    Произвеждам BTC от април 2013, сега съм на 384 mBTC на ден
                    А ако стане 1201 каква е стратегията ?
                    I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      Сега, като падне под 100, ще си купя 1/100 койн да съм в парите като стане по 100 000
                      Аз и сега плащам 800 лева за един биткойн. Ако има продавачи, ще ги помоля да ми пишат на лични, за да уточним точната бройка и начин на плащане. Принципно превеждам парите веднага, а ако има по-страхливи, мога да им плащам и в брой.

                      Коментар


                      • Сега, като падне под 100, ще си купя 1/100 койн да съм в парите като стане по 100 000

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                          Много народ държи милиони койни, а някакви смешни десетки хиляди койна го събарят с десетки %.
                          Много викаш - цяяяла дузина - 12 по 1 милион

                          Коментар


                          • Пук!
                            Мнението не е препоръка за сделки!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                              Криптовалутите не са обезпечени с нищо реално или казано по друг начин са обезпечени със 100 % доверие. Като се подрони доверието и цената пада....
                              Като чета оправданията на МтГокс все едно слушам оправданията на времето на Лекс...
                              Само у жълтиот метал е истината. ама ората си мислят, че са пораснали много технически и тва е светия граал ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                                А вълците са отзад....
                                да не стане така овцете да изядат вълците а ?

                                Коментар

                                Working...
                                X