IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някои да ми каже каква роля играят тез мега видео карти и кой и за какво ги ползва?то е като да впрегнем сите радио телескопи в света да предават и с алгоритъм да падат пари
    Вся Власть Советам

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

      Горният сценарий се провали!
      Сега сме на ретест на $2760 ако го пробие отиваме на 4100-4000$!!!
      Коя платформа ползвате за покупки на койни. Аз coinbase ама много високи таксите

      Коментар


      • бай Марин не изкаа становище по алгоритмиката взета от NSA, а бай Марине ? На Сакото Яката да не го е гепил тоя хаш незнам си що си от лъвовете ?! .....
        Уж беха глупости и противоречия ... ама май то кой как и да ги фане тия NSA ги обира кат маче у тараба, кой хакове взел, кой алгоритми за хвойни, нема никви ядове, кат разграден двор са да го ева ....
        Last edited by michaelis12; 05.06.2017, 12:31.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
          Горният сценарий се провали!
          Сега сме на ретест на $2760 ако го пробие отиваме на 4100-4000$!!!
          Не се опитвай да преброиш жителите на мъглявината Андромеда

          Коментар


          • Бай Марине, до края на годината ще ходи ли до 8 - 9 хиляди долара тоя бай хойн, или не?
            Мен ще ме изкефи, ако скочи над 10 000 долара и като почнат едни флуктуации нагоре-надолу с по 2-3 хиляди в минута, тогава спекулантите ще се наиграете.
            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
              !!! Възможен спад до 2100 - 2050 USD/BTC!!!
              Горният сценарий се провали!
              Сега сме на ретест на $2760 ако го пробие отиваме на 4100-4000$!!!
              remember remember the fifth of november

              Коментар


              • Първоначално изпратено от MarginCall Разгледай мнение

                https://youtu.be/q0H84lsdngQ?t=22
                ... самата аз не вярвам в интернета, разбираш ли...
                LOL ....

                Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                +1
                А, той интернета мина 2500$
                А някои правят пари.
                той и Насдака мина 6К ама после ше слезне пак на 3К ей така у бързината .....

                Иначе верно е, а някои праят пари ..... но не са тия у Инвесторо, а тези които трябва ....

                FBI is global stakeholder in cryptocurrency, currently owns largest bitcoin wallet
                https://www.rt.com/usa/fbi-owns-larg...in-wallet-458/
                Last edited by michaelis12; 05.06.2017, 08:56.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от MarginCall Разгледай мнение

                  https://youtu.be/q0H84lsdngQ?t=22
                  ... самата аз не вярвам в интернета, разбираш ли...
                  +1
                  А, той интернета мина 2500$
                  А някои правят пари.
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                    още малко и швепс на клечка ..... , ше си купя биткокйни кат Иванка Тръмп ми извърти една тръба и се размажем на плажа ей тогава ше стана фен на пичкенкойна .....
                    https://youtu.be/q0H84lsdngQ?t=22
                    ... самата аз не вярвам в интернета, разбираш ли...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение

                      Криптовалутата щяла да ни направи космическа цивилизация следва 10 мин смях хахахах човек не е създаден да бъде у космоса щото червата нема му издържат и хилядите извънземни раси също нема го допуснат да колонизира планети и да се развъжда тоз малоумен паразит човека
                      за тва наща слънчева система са я сложили у лево в Млечния път, някъде къде Полски Тръмбеж и Чирпан, нема ни пуснат нас приматите с пичкенкойна у средата при цивилизациите, те тия са къде къде напред горе с багажа в сравнение с наще крито-спецове и чалга звезди ......

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                        Добри Ютро!
                        Когато Фрости, Мрости, Мишето и компания станат Биткоин Фенове и започнат да купуват - това ще е сигурен индикатор за спукването на балона в цената на Биткоина и началото на моите продажби срещу ФИАТ и Злато!
                        още малко и швепс на клечка ..... , ше си купя биткокйни кат Иванка Тръмп ми извърти една тръба и се размажем на плажа ей тогава ше стана фен на пичкенкойна .....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                          Просто Сатоши е използвал най модерният за времето си криптиращ алгоритъм. На теб щеше да ти изглежда още по съмнително, ако Сатоши си беше измислил собствен алгоритъм.

                          Но това какво значение има всъщност?! Ако смяташ че SHA-256 е компрометиран, може да използваш коя да е друга от алт. монетите. Можеш дори да създадеш собствен криптиращ алгоритъм да събереш съмишленици и да копаете собствени монети.

                          Сатоши просто ни е дал технологията, той не е имал за цел да създаде "перфектната криптовалута". Представи си все едно Сатоши е изобретателя на парната машина, едва ли някой може да очаква, че първата парна машина е перфектна и никога нищо по добро няма да бъде измислено. В момента вече има много по добри монети от Биткойн. Просто масовата общественост все още не знае за тях.

                          Благодарени на парната машина, се случва индустриалната революция. Криптореволюцията ще е дори още по голяма, защото ще ни направи космическа цивилизация.




                          Само забелязвам едно общо между всички противници на криптовалутите. Всички сте прекалено арогантни, 50 години трябвало да ми обясняваш за да го разбера, рипорти не четеш, не те интересуват пазарите... предполагам имаш "магическа топка за познаване". Само се чудя ти защо не си милионер или дори милиардер, като имаш някаква такава "уникална" система, за която на обикновения човек ще му трябват 50 години да я разбере. Защо не впрегнеш великият си мозък и не започнеш да печелиш от криптовалути, ти с твоя гениален ум ще направиш поне 100 милиарда, пък може и някоя собствена монета да създадеш, за която да се избием да я купуваме.

                          Хората ги копят в индустриални количества, продават техника за милиони, продават майнинг контракти и тн. печелят стотици милиони от "балъците", защо не се вредиш и ти някъде по веригата в тая система?! До кога ще повтаряш, че е лотария?! Колко държави трябва да я признаят "официално" и колко трябва да стане пазарната каптиализация на криптомонетите, за да ги признаеш?! При един трилион ще ги признаеш ли?!
                          Криптовалутата щяла да ни направи космическа цивилизация следва 10 мин смях хахахах човек не е създаден да бъде у космоса щото червата нема му издържат и хилядите извънземни раси също нема го допуснат да колонизира планети и да се развъжда тоз малоумен паразит човека
                          Вся Власть Советам

                          Коментар


                          • Добри Ютро!
                            Когато Фрости, Мрости, Мишето и компания станат Биткоин Фенове и започнат да купуват - това ще е сигурен индикатор за спукването на балона в цената на Биткоина и началото на моите продажби срещу ФИАТ и Злато!
                            remember remember the fifth of november

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение

                              Само забелязвам едно общо между всички противници на криптовалутите. Всички сте прекалено арогантни, 50 години трябвало да ми обясняваш за да го разбера, рипорти не четеш, не те интересуват пазарите... предполагам имаш "магическа топка за познаване". Само се чудя ти защо не си милионер или дори милиардер, като имаш някаква такава "уникална" система, за която на обикновения човек ще му трябват 50 години да я разбере. Защо не впрегнеш великият си мозък и не започнеш да печелиш от криптовалути, ти с твоя гениален ум ще направиш поне 100 милиарда, пък може и някоя собствена монета да създадеш, за която да се избием да я купуваме.

                              Хората ги копят в индустриални количества, продават техника за милиони, продават майнинг контракти и тн. печелят стотици милиони от "балъците", защо не се вредиш и ти някъде по веригата в тая система?! До кога ще повтаряш, че е лотария?! Колко държави трябва да я признаят "официално" и колко трябва да стане пазарната каптиализация на криптомонетите, за да ги признаеш?! При един трилион ще ги признаеш ли?!
                              ние не сме арогантни, а вие сте безнадеждни. Кога съм казал, че пазарите не ме имтересуват, питам кога ?!? За кво кисна тогава там ?!? Казах, че ваще рипорти не ме интересуват, защото са глупости. Ше стана милионер няма страшно то не става за пет години, но треа яко бачкане, не си барам меча като вас и то само да си "копаете" после с времето от нищото става човек баровец, мда сигурно така ше стане.
                              Няма никви магически системи има яко собствена работа и усилия, нищо не идва даром и от небето, плюс тва да се напрай един два милиона не е крайния успех на човек в живота .....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BobbyD Разгледай мнение
                                Ясно е, че е лотария, но не може да се отрече, че има чар в цялата работа. Иначе много народ е изгорял от "гокс-артроза". Ей, тука има много интересни истории:

                                https://www.reddit.com/r/Bitcoin/com..._did_you_lose/

                                Мен, обаче, едно нещо ме гложди. Защо е избран алгоритъм за хеширане (SHA-256), създаден от NSA? Щеше да е много по-убедително ако бай Сатоши си беше направил собствен coinhash алгоритъм.
                                що, ми щото тоз ник "Сатоши" - (това е цял отдел от хора) бачкат в службите за сигурност. Аз мисля това го бях писал поне 168 пъти, но "крипто майсторите" ми кааха, че съм говорил глупости и измислици, Сатошито бил някква самостоятелна бойна единица и още малко Вълка се оженил за Чеврвената Шапчица на Cacao Beach в Слънчака и на сватбата им пяла Креслава, после всички се нашмъркали до насита ....

                                Забележи обаче обяснението :

                                "Защото е използвал най-модерния алгоритъм по това време"

                                Добре от КОЙ е създаден този най-модерен алгоритъм ?! - NSA .... КОЙ имаше най-големия партфель от койни по едно време - шефа на ЦРУ .......
                                Last edited by michaelis12; 05.06.2017, 06:56.

                                Коментар

                                Working...
                                X