IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

    кат стане 1 млн. парчака, тамън Сашовци ше каат аре обръщаме дълга в пичкокойни и са го нагодили 21 млн. праят 21 трилиона и са готови за нови подвизи ......
    ... И ти пак ще си неподготвен
    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Stone_Kold
      Кретенията продължава с мега темпове милион ше ставала дева вашто вами заухаво дева
      кат стане 1 млн. парчака, тамън Сашовци ше каат аре обръщаме дълга в пичкокойни и са го нагодили 21 млн. праят 21 трилиона и са готови за нови подвизи ......

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

        не е верно я глей ние на наще се смеем, ама тоя съвсем се е нашмъркал .......

        Jim Cramer Goes Batty: "Bitcoin May Hit $1,000,000"; Act Now Before It's Too Late!
        http://www.zerohedge.com/news/2017-0...w-its-too-late

        Хахахах да иде апокалипсиса и да ме молиш за подслон или нещо материялно срещу шиткойни хахахах ше ти бием шута кат стой та зяпай хахахах
        Вся Власть Советам

        Коментар


        • Мише, спокойно, всички сортове грозде са кисели.

          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
            "Смей се, палячо"
            Washington money transmitter laws now apply for virtual currency

            http://www.coindesk.com/virtual-curr...ansmitter-law/
            ми убу стаам прав и ше слушам химна по случая ..... тва не значи, че пичкенкойна ше стане 1 млн. долара ?!? после аз съм палячото ебаси шемета ..... ама да стане ве ко, ако ще и 100 коприльона извъзмени гвинеи да стане ....
            Last edited by michaelis12; 09.06.2017, 13:48.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
              не е верно я глей ние на наще се смеем, ама тоя съвсем се е нашмъркал .......
              "Смей се, палячо"
              Washington money transmitter laws now apply for virtual currency

              http://www.coindesk.com/virtual-curr...ansmitter-law/
              Last edited by barbaron; 09.06.2017, 12:52.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
                Тва е мега шитня освен за спекула за друго не става
                не е верно я глей ние на наще се смеем, ама тоя съвсем се е нашмъркал .......

                Jim Cramer Goes Batty: "Bitcoin May Hit $1,000,000"; Act Now Before It's Too Late!
                http://www.zerohedge.com/news/2017-0...w-its-too-late

                Last edited by michaelis12; 09.06.2017, 12:37.

                Коментар


                • Тва е мега шитня освен за спекула за друго не става
                  Вся Власть Советам

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                    Има много заблуди и неразбиране на Биткоина.
                    ..........
                    Бай Марине ние знаем, че си лъв ама достатъчно го виждаме на яве какво е, какво повече има да му разбираме ?! ..... аз вече съм взел червеното нема повече кво да му мисля и да му знам .....




                    Коментар


                    • Има много заблуди и неразбиране на Биткоина. С уговорката, че съм само един от милионите потребители (около 14.500.000 портфейла има регистрирани до момента https://blockchain.info/charts/my-wallet-n-users ) Ще се опитам да внеса някои разяснения по най-популярните заблуди:
                      1. „Биткоин е анонимен“ Няма такова нещо! Всеки потребител може да бъде локализиран. Анонимен е до момента в който не привлече внимание, както съм давал пример с хакерите, които пуснаха вируса “wanna cry”. Получиха Биткоини като откуп, превлякоха внимание и сега не могат да си изхарчат Коините. Ето един от адресите използвани за откуп https://blockchain.info/address/13AM4VW2dhxYgXeQepoHkHSQuy6NgaEb94https://blockchain.info/address/13AM4VW2dhxYgXeQepoHkHSQuy6NgaEb94 Колкото са получили – толкова е и крайния баланс ....
                      2. „Като ти конфискуват компютъра – ти взимат и Биткоините“ Биткоин портфейла не се намира в компютъра ами във Мрежата! т.е. не се налага да пренасяш нещо си с тебе ако се наложи да се местиш от едно на друго место. Единственото което ти трябва е wallet.dat файла, който няма нужда дори да се носи във Флаш памет ами може да си го скриеш някъде в Интернет или да си го пратиш сам на себе си по е-мейл. Така имайки под ръка този файл можеш да си отвориш Портфейла навсякъде по света и да оперираш със средствата в него.
                      3. „Да купиш директно Биткоин е по-доходно отколкото да копаеш“ Това е и така и не е така! Както всеки Бизнес, така и Копаенето може да бъде печеливш, може да бъде и губещ! Копаенете не е лесна Работа, изисква непрекъснато (почти денонощно) следене на новите алгоритми и „миньорските“ програми защото всеки копач се конкурира с милиони други копачи по целия свят ....
                      Отделно проблемите с хардуера, ъпдейти и т.н. За да добиетете представа, ето една история: https://bitcoinbg.eu/forum/viewtopic.php?f=24&t=4297 може би смешна за някои а за други ежедневие .....
                      Успехи на Всички!
                      remember remember the fifth of november

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                        Хубаво думаше той на времето за койните,ама кой да слуша!!!

                        Виж за златото не позна.
                        ммм не бързай толкоз много за него, това не ти е играчка като тва електронно тамагочи ден за ден +-15% ги прай от раз. От другото зависят човешки съдби и цели държави дали ше ядат или не, а тва е като да въртиш лимоните и портокалите на ротативката. Живот и здраве към 2020/2022 ей в тоя период пак ше си говориме кое къде се намира .....

                        Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                        Даже не е необходимо да им спират тока. Достатъчно е да изгърмят 1-2 борси и край. Бай хойните им ще приключат за отрицателно време.
                        Тоя филм нали го играха първия път.
                        ми може и тва да не е е просто по естествен път някоя голяма риба да си прибере печалбите и да поспадне кат борсите дет се сриват чат пат ...... Златото като беше 2011 всеки златар привиждаха им се и там по 5 по 10 бона изведнъж падна почнаха да им се привиждат по 200 по 300 кинта, така и с измисления койн, всяко чудо за три дена ..... Сега е иху нема спор е после ше е тиху ....

                        P.S. и по темата се забелязва като беше хилка аааа ууу темата винаги най-горе, после го изтресоха на 100 и всичко млъкна, сега на 3 бона аааа уууу ако го изтресат пак на 100 темата ше я позабрайм до следващата простотия която ще дойде след тия койни ....
                        Last edited by michaelis12; 09.06.2017, 11:17.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                          аз не виждам причина да спират тока или интернета, просто ги конфискуват как напрайло ФБРто за нещо си "нелегално" или трес някоя борса уж банкрот кат оная Гокс Mокс или от хакери (задълже треа са руски иначе нема да е пълен филма ) и готоо нема да ги бават много много ....
                          Даже не е необходимо да им спират тока. Достатъчно е да изгърмят 1-2 борси и край. Бай хойните им ще приключат за отрицателно време.
                          Тоя филм нали го играха първия път.
                          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                          Коментар


                          • Фрости, я кажи - в целия свят едновременно ли ще спрат тока и интернета, или поетапно???
                            remember remember the fifth of november

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                              Хубаво думаше той на времето за койните,ама кой да слуша!!!
                              Виж за златото не позна.
                              Ф.Майстора май имаше вземане-даване с гокса.
                              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                                Достатъчно е да им спрат тока или интернета за известно време и койните им ще приключат набързо.
                                аз не виждам причина да спират тока или интернета, просто ги конфискуват как напрайло ФБРто за нещо си "нелегално" или трес някоя борса уж банкрот кат оная Гокс Mокс или от хакери (задълже треа са руски иначе нема да е пълен филма ) и готоо нема да ги бават много много ....

                                Коментар

                                Working...
                                X