IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Абе като ги изкопаят, чакай ти да държат целия тоя хардуер да работи за такси.

    Виж какво става: авейлабъл за приордер - 13 ТХ копач, на цена $2800. Сметни сега, за колко време ше го избиеш. Сметни обаче не единична бройка а масс продакшън. Добави към сегашния капацитет, и сметни за колко време ще си избиеш парите.
    А и не са само тези, колко още производители има, ще паднеш ако разбереш.
    Но ако намериш някъде как е нараствал капацитета на мрежата, ще разбереш какво имам в предвид
    Ти освен да правиш хорските сметки друго можеш ли...щом къртиш мангизи по други начин , свиркай си ...ама надали ! То човек дето прави пари не виси тука нон стоп с по няколко ника !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение



      Е то когато стане невъзможно без Интернет, никой вече няма да си губи времето със земеделие, само машини ще останат там. Макар че в цивилизования свят и в момента е почти невъзможно да се живее без Интернет, дори клошарите на запад имат лаптопи и Интернет. Ако ти можеш без Интернет, не разбирам, защо пишеш в този форум и то точно в тази тема. Намери си тема за земеделие и там си пиши, защо се тормозиш да ни обясняваш каква глупост е това. Аз не ходя в земеделските форуми да им обяснявам за криптовалути и да им казвам колко безмислено е земеделието. Дори не знам дали има такива форуми. Просто като няма какво смислено да кажеш остави тази тема и отиди в темата за Земеделие (ако изобщо има такава тук и тям обяснявай колко декара земя имаш, какъв ти е модела на трактора и тн.)







      Крайната бройка на кое?! От копачи винаги има нужда, дори всички Биткойни да се изкопаят някой ден. Тогава тяхната печалба ще е от таксите върху транзакциите.

      Относно хардуера който отива в кофата, ако миньора си е направил сметката, този хардуер се е изплатил поне няколко пъти.
      Абе като ги изкопаят, чакай ти да държат целия тоя хардуер да работи за такси.

      Виж какво става: авейлабъл за приордер - 13 ТХ копач, на цена $2800. Сметни сега, за колко време ше го избиеш. Сметни обаче не единична бройка а масс продакшън. Добави към сегашния капацитет, и сметни за колко време ще си избиеш парите.
      А и не са само тези, колко още производители има, ще паднеш ако разбереш.
      Но ако намериш някъде как е нараствал капацитета на мрежата, ще разбереш какво имам в предвид
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение



        Е то когато стане невъзможно без Интернет, никой вече няма да си губи времето със земеделие, само машини ще останат там. Макар че в цивилизования свят и в момента е почти невъзможно да се живее без Интернет, дори клошарите на запад имат лаптопи и Интернет. Ако ти можеш без Интернет, не разбирам, защо пишеш в този форум и то точно в тази тема. Намери си тема за земеделие и там си пиши, защо се тормозиш да ни обясняваш каква глупост е това. Аз не ходя в земеделските форуми да им обяснявам за криптовалути и да им казвам колко безмислено е земеделието. Дори не знам дали има такива форуми. Просто като няма какво смислено да кажеш остави тази тема и отиди в темата за Земеделие (ако изобщо има такава тук и тям обяснявай колко декара земя имаш, какъв ти е модела на трактора и тн.)
        Нали съм тъп и тука вие трябва да разясните за какво се борите и защо шитнята е много важна и ще поскъпва занапред?и пак питам с 10 000 мега видео карти какво реално има насреща като продукт и полза?
        Вся Власть Советам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение

          Каквото и да е ша256 оно си остова някъде там в чиповете на комповете и нито се яде нито се пие нито не може без него


          Е то когато стане невъзможно без Интернет, никой вече няма да си губи времето със земеделие, само машини ще останат там. Макар че в цивилизования свят и в момента е почти невъзможно да се живее без Интернет, дори клошарите на запад имат лаптопи и Интернет. Ако ти можеш без Интернет, не разбирам, защо пишеш в този форум и то точно в тази тема. Намери си тема за земеделие и там си пиши, защо се тормозиш да ни обясняваш каква глупост е това. Аз не ходя в земеделските форуми да им обяснявам за криптовалути и да им казвам колко безмислено е земеделието. Дори не знам дали има такива форуми. Просто като няма какво смислено да кажеш остави тази тема и отиди в темата за Земеделие (ако изобщо има такава тук и тям обяснявай колко декара земя имаш, какъв ти е модела на трактора и тн.)





          Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
          Но има нещо друго - има голяма вероятност да поскъпне много. Но ха се сети какво ще се случи като наближат крайната бройка? А след като приключи копането? Всичкия тоя хардуер отива в кофата.
          Крайната бройка на кое?! От копачи винаги има нужда, дори всички Биткойни да се изкопаят някой ден. Тогава тяхната печалба ще е от таксите върху транзакциите.

          Относно хардуера който отива в кофата, ако миньора си е направил сметката, този хардуер се е изплатил поне няколко пъти.
          Last edited by Xman1; 09.06.2017, 21:27.

          Коментар


          • + 4.17%!!! Пазара се подготвя за:
            Important Bitcoin dates coming up:
            16th June - SegWit2x Alpha
            30th June - SegWit2x Beta
            21st July - SegWit2x signalling
            1st August - UASF
            а след това (ако гледаме LTC) за да се промени системата и да има "fork" за Лайткоина са необходими: "To reorg Litecoin far enough to deactivate SegWit & steal outputs would require over 10,823 L3+ ASICs: $14,828,075 + $685,771 of electricity"
            т.е. х 100 за Биткоина = >1.480.000.000 $ Инвестиция + > 66.000.000 за ел. енергия!!!
            remember remember the fifth of november

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

              Оффф,що така първобитно мислите бре хора.
              Ми нали тия дето създадоха гугъл,фейсбук и т.н.виртуални "глупости" за времето си,нямат нищо материално създадено,ама могат не хляба ти,ми целия да те купят.

              Съжденията ви са от типа:Аз Ганьо,не е ли нещо да го пипна не вервам.
              Ми хубаво стайте си в предушния век,лошо няма,трябва д има и такива,кой ще прави ляба иначе.
              Ама що рипате толкоз???
              Оставете го намира тва нещо де не го разбирате.
              че ние да не го пипаме ?! оставяме вас напредничавите да стигнете милион на парче нали така пишеше оня ? ...
              Уж се кланяте на некролози кат Бъфет страшен бил, той да е инвестирал у пичкокойни ?! Ньет човека гледа реалните неща, компании и т.н. дет са реални и произвеждат нещо не някакви виртуални тъпотии ....
              Хемилио кой от виртуалните идиоти е напрайл повече от дъртите кат Бъдет и Рокафелера ?! Ми никой, нема и да напраят първо щот са поставени лица, второ щот реала струва повече от виртуала .....
              Last edited by michaelis12; 09.06.2017, 21:05.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                Бас ловя че даже си нямаш и най-малка представа какво представлява т.нар. от теб "алгоритъм" ша256.
                За другото даже не си стърува да коментирам.

                Ако знаеше, никога нямаше да напишеш подобна глупост.
                добре убу не коментирай

                Коментар


                • Ние отричащите шиткойна си имаме принципи за вас може да сме все още пещерни хора но такива са ни разбиранията...някой от вас ще си продаде ли апаратамента за да го размени срещу акаунт на някои напреднал геймър с много превъртания на дадена игра?
                  Вся Власть Советам

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                    Оффф,що така първобитно мислите бре хора.
                    Ми нали тия дето създадоха гугъл,фейсбук и т.н.виртуални "глупости" за времето си,нямат нищо материално създадено,ама могат не хляба ти,ми целия да те купят.

                    Съжденията ви са от типа:Аз Ганьо,не е ли нещо да го пипна не вервам.
                    Ми хубаво стайте си в предушния век,лошо няма,трябва д има и такива,кой ще прави ляба иначе.
                    Ама що рипате толкоз???
                    Оставете го намира тва нещо де не го разбирате.
                    Тея с клюкарника и останалите глупости не струват да мен ни пени...но ако имаш примерно частна атомна ел централа и я продадеш и купиш дял от фейса примерно ето това за мен е тотално малоумие и връх на глупоста..продаваш реален актив и купуваш виртуални безполезни глупости..ако създам аз виртуални щуротий виж мога да ги заменя за други такива но материялно да продам и купя виртуално нема да е в този живот
                    Вся Власть Советам

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
                      Аз примерно създавам материялни блага а ти виртуални щуротий и сакаш да правим бартер? Хахах ми нема ка да стане просто нема как
                      Оффф,що така първобитно мислите бре хора.
                      Ми нали тия дето създадоха гугъл,фейсбук и т.н.виртуални "глупости" за времето си,нямат нищо материално създадено,ама могат не хляба ти,ми целия да те купят.

                      Съжденията ви са от типа:Аз Ганьо,не е ли нещо да го пипна не вервам.
                      Ми хубаво стайте си в предушния век,лошо няма,трябва д има и такива,кой ще прави ляба иначе.
                      Ама що рипате толкоз???
                      Оставете го намира тва нещо де не го разбирате.
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение

                        Ами обяснете ми де какво точно произвеждат 10 000 мега яки видео карти и компове дето консумират ток за 100 000 евро месечно?я съм тъп и не ми е ясно искам с прости думички?
                        Не произвеждат нищо, никакъв полезен продукт. Енергията се хаби за безмислени изчисления, от които няма никаква полза.
                        Крипто-маниаците ни спестяват информацията, че примерно 1 човек за да спечели 2800 долара от крипто-пирамидата, трябва други 10 човека да загубят по 280 долара, или 100 човека трябва да загубят по 28 долара.
                        Иначе няма откъде да се появят кинтите. Обикновена пирамидална схема. В момента я помпят с масирана реклама навсякъде в интернет.
                        Ако секне притокът на нови зомбита, които да си дават парите, цялата схема ще се разпадне от само себе си.
                        Last edited by Frosty; 09.06.2017, 17:51.
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                          Даже не е необходимо да им спират тока. Достатъчно е да изгърмят 1-2 борси и край. Бай хойните им ще приключат за отрицателно време.
                          Тоя филм нали го играха първия път.
                          Ама с банките е същото бе пич,като изгърмят,ходи да си прибереш парите
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                            Eee, ми това е страхотен бизнес за амд и нвидия,
                            Също за производителите на специализиран хардуер за "копане".
                            Да не забравяме и колко ток плащат копачите.
                            Ся, психозата е голяма. Абе хората обичат лесните пари, и се хвърлят.

                            Но има нещо друго - има голяма вероятност да поскъпне много. Но ха се сети какво ще се случи като наближат крайната бройка? А след като приключи копането? Всичкия тоя хардуер отива в кофата.

                            Може да се измисли нова пирамида и така до без край..лично аз бих купил ако е жълти центове шиткойна но само единственно спекулативно но вече е твърде далеч от жълти центове
                            Вся Власть Советам

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                              Достатъчно е да им спрат тока или интернета за известно време и койните им ще приключат набързо.
                              Що си мислите,че и сега не е подобно положението?
                              На теб като ти спрат тока или интернета,ще си направиш ли интернет банкирането,или ще изтеглиш кеш от банкомат,който също е на ток????
                              Блаженни невежите.
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение

                                Ами обяснете ми де какво точно произвеждат 10 000 мега яки видео карти и компове дето консумират ток за 100 000 евро месечно?я съм тъп и не ми е ясно искам с прости думички?
                                Eee, ми това е страхотен бизнес за амд и нвидия,
                                Също за производителите на специализиран хардуер за "копане".
                                Да не забравяме и колко ток плащат копачите.
                                Ся, психозата е голяма. Абе хората обичат лесните пари, и се хвърлят.

                                Но има нещо друго - има голяма вероятност да поскъпне много. Но ха се сети какво ще се случи като наближат крайната бройка? А след като приключи копането? Всичкия тоя хардуер отива в кофата.


                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X