IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Бай Марине, добре си излязъл, защото биткойн и форекс са малко несъвместими неща Най-малкото защото биткойнът е без аналогия и разните там фибоначите са само игричка за него. Отделно, аз все повече се убеждавам, че това нещо биткойнът си върви по абсолютно собствени правила и баш го брига какво става и какво не става по света - спокойно може да отлети нагоре, спокойно може и да се свлече до двуцифрени стойности, Моето вътрешно убеждение е, че това му беше на койна - очаквам още един опит на 3 000, може дори и да ги пробие, но оттам фейлът е незибежен.

    Не ме питайте дали фибоначи или японските свещи ми го говорят - звездите така ми казват, такова ми е предчувствието, а моите предчувствия много рядко са погрешни. Успех на държащите и на шортещите - има и варианти, в които на всеки му излизат целите
    Много верни интуитивни заключения си изписал, само една грешка има:
    да, класическата борса зависи от това, което става по света, в "бялата" икономика,
    но и койните зависят от това, което става по света - в "сивата" и "черната" икономика и който може и знае - го използва
    Единствено технологията на "blockchain" и "smart contracts" представлява интерес и след усвояването и прилагането им в реалната икономика апокрифните криптокойни ще изчезнат

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
      Bitcoin not where we want it to be! All eyes on $2500-2468 Bitstamp. If this support fails = over, take profit!
      Бай Марине, добре си излязъл, защото биткойн и форекс са малко несъвместими неща Най-малкото защото биткойнът е без аналогия и разните там фибоначите са само игричка за него. Отделно, аз все повече се убеждавам, че това нещо биткойнът си върви по абсолютно собствени правила и баш го брига какво става и какво не става по света - спокойно може да отлети нагоре, спокойно може и да се свлече до двуцифрени стойности, Моето вътрешно убеждение е, че това му беше на койна - очаквам още един опит на 3 000, може дори и да ги пробие, но оттам фейлът е незибежен.

      Не ме питайте дали фибоначи или японските свещи ми го говорят - звездите така ми казват, такова ми е предчувствието, а моите предчувствия много рядко са погрешни. Успех на държащите и на шортещите - има и варианти, в които на всеки му излизат целите
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
        Отоплявах къщата с домашни миньори от 2013 г. до 2015
        Лятото дори и мазето прегряваше Стига толкова
        Ехххх Барби,
        Изтървал си най-добрите години за домашно копане!!! Етерума излезе лятото на 2015 ......
        Няма лошо - важното е че пак си в Играта!
        remember remember the fifth of november

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
          Отоплявах къщата с домашни миньори от 2013 г. до 2015
          Лятото дори и мазето прегряваше Стига толкова
          ГарЦониерата у ЛяскоИц откога стана къща бе...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
            Абсолютно, аз направих елементарна бакалска сметка и нещата излизат много добре. Освен това тези плащат непрекъснато за разлика от другите и дори показват кой блок е изкопан. Също така по всяко време можеш да си продадеш MHS и да си ходиш. Това дори с домашни миньори не е възможно да е толкова гъвкаво.
            Отоплявах къщата с домашни миньори от 2013 г. до 2015
            Лятото дори и мазето прегряваше Стига толкова

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barbaron
              Трябва да имат нещо между ушите, за да ги оценят
              Внимавай, тръгне ли курса на LTC нагоре, разпродавай навреме MHS
              MHS скоро ще тръгне надолу - много се качи за днес

              Абсолютно, аз направих елементарна бакалска сметка и нещата излизат много добре. Освен това тези плащат непрекъснато за разлика от другите и дори показват кой блок е изкопан. Също така по всяко време можеш да си продадеш MHS и да си ходиш. Това дори с домашни миньори не е възможно да е толкова гъвкаво.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение

                Тръгнахме нагоре.


                П.С. Мисля че хората тук подценяват златните съвети които даваш.
                Те съветите на маранди са се "златни" у която и тема да го четеш !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron
                  Пътуваме по вълните, нагоре - надолу
                  Гледай тук https://www.hashnest.com/hash_curren...s/22/histories
                  Тръгнахме нагоре.


                  П.С. Мисля че хората тук подценяват златните съвети които даваш.
                  Last edited by Xman1; 25.06.2017, 19:00.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron
                    Сега цената за AntMinerL3+ е висока, разпродадох всичко и чакам цена 0,301 LTC/MHS.
                    За L3+ плащат в LTC, точно колкото показват калкулаторите, като се извадят разходите $0.0027 за 1 MHS/day.
                    За S9 i S7 плащат в BTC, точно колкото показват калкулаторите, като се извадят разходите $0.19 за 1 THS./day.
                    Добри са цените, особено като се има предвид, че AntMinerL3+ изобщо няма от къде да се купи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron
                      Сега цената за AntMinerL3+ е висока, разпродадох всичко и чакам цена 0,301 LTC/MHS.
                      За L3+ плащат в LTC, точно колкото показват калкулаторите, като се извадят разходите $0.0027 за 1 MHS/day.
                      За S9 i S7 плащат в BTC, точно колкото показват калкулаторите, като се извадят разходите $0.19 за 1 THS./day.
                      Иде края на меСца , кой ше ти плаща тока ?

                      Коментар


                      • Няма значение, утре ще разбера.


                        П.С. Станах като "Многоръкия Шива" хи хи...

                        П.С.2. Благодаря за таблицата, оказа се доста полезна.
                        Last edited by Xman1; 25.06.2017, 18:15.

                        Коментар





                        • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                          А каква е разликата между това и нормалния Cloud Mining ?!
                          Другото което не мога да разбера е какви са им цените на тези, няма никъде нито цена нито нищо. Примерно ако си купиш 50 MH/s Scrypt, колко Лайткойна ще изкопае и дали изобщо си струва.
                          Да, наистина никакви цени не се виждат, ако не си логван.
                          Хубавото е, че си купуваш и продаваш на вътрешната борса GHS (Bitcoins) и MHS (Litecoins). Пак там търгуваш BTC и LTC.
                          Колко ще "изкопаеш" с твоите GHS / MHS можеш да сметнеш с всеки койнов калкулатор. Разходите са $0.0027 за 1 MHS/day и $0.19 за 1 THS.
                          Доходността е около 0,5% - 0,6% на ден. За да печелиш, трябва да правиш постоянно арбитражи, иначе ще си на загуба при растеж на трудността.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


                            Поканих ви да дойдете там, дето се печели, не пожелахте
                            Там се копае BTC и LTC и се търгува MHS, BTC и LTC
                            А каква е разликата между това и нормалния Cloud Mining ?!

                            Другото което не мога да разбера е какви са им цените на тези, няма никъде нито цена нито нищо. Примерно ако си купиш 50 MH/s Scrypt, колко Лайткойна ще изкопае и дали изобщо си струва.

                            Коментар




                            • Поканих ви да дойдете там, дето се печели, не пожелахте
                              Там се копае BTC и LTC и се търгува MHS, BTC и LTC

                              Коментар


                              • Нерви си трябват пичове....
                                Здрави нерви.
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X