IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от DeBeers Разгледай мнение

    Това са глупости, няма как всички да се уговорят. А тръгнат ли да правят нещо такова, ще се съберат няколко по-известни "биткойнъра" и ще си направят собствена банка или ще си купят няколко други. Не забравяй, че зад биткойн стоят много милиардери.
    Нямало как да се уговорят... както сам виждаш, вече са се уговорили!
    Затова всички койнаджии в момента правят някакви безумни врътки, докато си прехвърлят парите от/до криптоборсите.
    Достатъчно е банките да блокират преводите и да блек-листнат всички сметки свързани с крипто-борси, и "великият" биткойн, който уж щеше да громи банковата система, увисва като пран чорап.

    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

    Коментар


    • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
      И аз не разбирам защо цената на етерите е висока. Етер е само технология и нищо друго, няма нищо по което да прилича на пари, на злато или на каквото и да било, даже краен брой няма. Мисля си, че цената на етера върви нагоре само заради големия брой хора, които просто не разбират защо биткоин е важен, а гледат само цената му в пари и съответно да изкарат нещо фиатно. Няма никаква причина етер да е скъп.
      Лошото е, че това ми мнение е такова от много отдавна и съм си оставил един етер само ей така за цвят, демек това, че много го разбирам криптото ми е попречило да спечеля, ама на - живота е шарен
      Чувал съм, че някои си го купуват, защото биткойна бил много скъп, а етера по-евтин. Хора, които си нямат идея, нито какво е биткойн, нито какво е етер. Предполагам, че дори не знаят, че етерите ще са безкраен брой.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lupus Разгледай мнение

        Една директива трябва и Европа я пиши бегАла. Другите 3 са още по-лесни - правят така или иначе каквото им е кеф.
        Тя Европа и без това изостава технологично, само такива директиви трябват. И защо ще трябва да се забранява? Комунизма уж си замина, но някои хора още си мечтаят за забрани и диктатури.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от DeBeers Разгледай мнение

          Това са глупости, няма как всички да се уговорят. А тръгнат ли да правят нещо такова, ще се съберат няколко по-известни "биткойнъра" и ще си направят собствена банка или ще си купят няколко други. Не забравяй, че зад биткойн стоят много милиардери.

          И да допълня новините на Марин. 177 годишан банка в Швейцария, започва да предлага търговия и съхранение на крипто за клиентите си - https://btcmanager.com/switzerland-1...rency-trading/
          Една директива трябва и Европа я пиши бегАла. Другите 3 са още по-лесни - правят така или иначе каквото им е кеф.

          Коментар


          • И аз не разбирам защо цената на етерите е висока. Етер е само технология и нищо друго, няма нищо по което да прилича на пари, на злато или на каквото и да било, даже краен брой няма. Мисля си, че цената на етера върви нагоре само заради големия брой хора, които просто не разбират защо биткоин е важен, а гледат само цената му в пари и съответно да изкарат нещо фиатно. Няма никаква причина етер да е скъп.
            Лошото е, че това ми мнение е такова от много отдавна и съм си оставил един етер само ей така за цвят, демек това, че много го разбирам криптото ми е попречило да спечеля, ама на - живота е шарен

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение


              Както и да е - за мен цената на Етерума е в пъти балонизирана, за разлика от цената на Биткоина, която е в пъти подценена!
              В този случай не е ли логично да обърнеш всичко в ВТС и да утроиш.......... примерно?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                Глупости. Според мен, ако банките се уговорят координирано да блокират всякакъв достъп от, и до крипто-борси, с "великия", "уникален", "невероятен" биткойн, който уж щял да разбие банковото лоби и банковия монопол, е свършено. Финито!
                Това са глупости, няма как всички да се уговорят. А тръгнат ли да правят нещо такова, ще се съберат няколко по-известни "биткойнъра" и ще си направят собствена банка или ще си купят няколко други. Не забравяй, че зад биткойн стоят много милиардери.

                И да допълня новините на Марин. 177 годишан банка в Швейцария, започва да предлага търговия и съхранение на крипто за клиентите си - https://btcmanager.com/switzerland-1...rency-trading/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                  Въпрос на субективна гледна точка. Пулът завчера ми показваше "Estimated Earnings 0.05152ETH Daily" , а в момента "Estimated Earnings 0.03241ETH Daily "........
                  Аз бих казал на Житейска Нагласа а не на гледна точка, пък била тя и субективна. Както съм писал тук и преди - започнах с "копането" далечната 2013 г. с идеята де е нещо като "пенсионен фонд", мислех си - да вкарвам по 5$ на месец в системата все е нещо, пък то сега от 1 карта се изкарват почти толкова, само че за ден!
                  Както и да е - за мен цената на Етерума е в пъти балонизирана, за разлика от цената на Биткоина, която е в пъти подценена!
                  Разпродадох всички изкопани Етеруми почвайки от 1200 Евро/бр. и най високата ми продажба бе на 1656 Евро/бр., остана ми само поръчка за 1/4 Етерум на цена 1700 Евро. Сега се чудя дали пак да събирам изкопаното или да го продавам веднага на текущата цена. Сигурно ще реша второто.
                  Успехи на всички които са се "гмурнали" в света на Криптовалутите! А за другите - те си знаят най-добре, ъкъл не може да се "набие"
                  remember remember the fifth of november

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                    То да се чуди човек защо изобщо си правил ригове, но явно заради експеримента...
                    Е нали трябваше да съм в крак с модата през 2017-та ....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                      Аз пък си разглобих риговете, продадох ги на части и сега си гледам кефа .....
                      То да се чуди човек защо изобщо си правил ригове, но явно заради експеримента...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                        Въпрос на субективна гледна точка. Пулът завчера ми показваше "Estimated Earnings 0.05152ETH Daily" , а в момента "Estimated Earnings 0.03241ETH Daily "........
                        Аз пък си разглобих риговете, продадох ги на части и сега си гледам кефа .....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                          Добива си е ПЕРФЕКТЕН >3$/карта.ден след електричеството! Само преди половин година си мечтаехме за такъв добив
                          Въпрос на субективна гледна точка. Пулът завчера ми показваше "Estimated Earnings 0.05152ETH Daily" , а в момента "Estimated Earnings 0.03241ETH Daily "........

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                            Долар ден, бай Маринец! Как е добива на Етери? За едно денонощие с 40% надолу, а?
                            Добива си е ПЕРФЕКТЕН >3$/карта.ден след електричеството! Само преди половин година си мечтаехме за такъв добив
                            remember remember the fifth of november

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                              Добри Ютро!!!
                              Как са пукачите? Усещат ли подготовката за утрешния рън, който ще продължи и през уикенда?
                              Новина 1 : Wedbush Securities: "Инвестициите на Tesla в биткойни са по-печеливши от продажбите на електромобили за една година" - kaldata.com
                              Новина 2: MicroStrategy Acquires Additional 19,452 Bitcoins for $1.026 Billion
                              Следваща спирка 65.000! Найс а?
                              Долар ден, бай Маринец! Как е добива на Етери? За едно денонощие с 40% надолу, а?

                              Коментар


                              • Добри Ютро!!!
                                Как са пукачите? Усещат ли подготовката за утрешния рън, който ще продължи и през уикенда?
                                Новина 1 : Wedbush Securities: "Инвестициите на Tesla в биткойни са по-печеливши от продажбите на електромобили за една година" - kaldata.com
                                Новина 2: MicroStrategy Acquires Additional 19,452 Bitcoins for $1.026 Billion
                                Следваща спирка 65.000! Найс а?
                                remember remember the fifth of november

                                Коментар

                                Working...
                                X