IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • Someone held up a 'buy bitcoin' sign during Yellen's testimony to Congress

    http://www.cnbc.com/2017/07/12/someo...-congress.html

    http://prikachi.com/images.php?images/558/9146558f.jpg

    Юнака от вчера до сега е получил над 500 транзакции на обща стойност около 5 БТЦ или за ден и половина е станал с над $ 11.000 по-богат
    адреса му:
    1GwtZF9QFKWNqCRHLx1Y9adGcrhQSUnNfY
    Last edited by marin1; 13.07.2017, 18:34.
    remember remember the fifth of november

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Неофициалната позиция на Китайската централна банка:
      Bitcoin can be an asset but not currency – China c.bank adviser
      Че на кой му е притрябвала валута?
      Активи да имаш му е майката
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Не знам дали е за тук, но цената падна и мисля да си купя малко биткойнчета. Някой купувал ли е биткойн през www.xchange.bg? Стават ли, цената им изглежда добра?

        Коментар


        • Неофициалната позиция на Китайската централна банка:
          Bitcoin can be an asset but not currency – China c.bank adviser

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

            Това не е ли къщата му? И кара някаква очукана тойота... може би има пари само за евтино саке и рамен?!

            https://www.google.bg/maps/@36.07710...7i13312!8i6656

            https://www.google.bg/maps/@36.07701...7i13312!8i6656
            Fake news !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение

              Кикимото има около милион биткойна (или поне така се спекулира) и не знам какво саке пие, ама едва ли е евтино.
              Това не е ли къщата му? И кара някаква очукана тойота... може би има пари само за евтино саке и рамен?!

              https://www.google.bg/maps/@36.07710...7i13312!8i6656

              https://www.google.bg/maps/@36.07701...7i13312!8i6656
              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                "Гениалният" Галоши Кикимото защо не си е патентовал/лицензирал технологията?
                Сега вместо пропаднал пияница, наливащ се с евтино саке от сутрин до вечер в кварталните кръчми, можеше да е богат от приходите за патенти и лицензи, които щяха да му плащат всички биткоин зомбита.
                Кикимотото има около милион биткойна (или поне така се спекулира) и не знам какво саке пие, ама едва ли е евтино.

                Коментар


                • Това беше до ноември-декември миналата година. Януари 2017 Китайското БНБ (РBС) спря "далаверата" като въведе много солени такси за всякакви операции с Биткоин. Китай вече не е двигател на повишението на цената!

                  Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                  китайците надуват койна, защото се надяват с него да 'телепортират' мангизите като заобиколят контрола налаган от държавата за износ на капитали.

                  докато им минава номера ще го надуват
                  remember remember the fifth of november

                  Коментар


                  • китайците надуват койна, защото се надяват с него да 'телепортират' мангизите като заобиколят контрола налаган от държавата за износ на капитали.

                    докато им минава номера ще го надуват
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                      "Гениалният" Галоши Кикимото защо не си е патентовал/лицензирал технологията?
                      Сега вместо пропаднал пияница, наливащ се с евтино саке от сутрин до вечер в кварталните кръчми, можеше да е богат от приходите за патенти и лицензи, които щяха да му плащат всички биткоин зомбита.

                      Коментар


                      • "Гениалният" Галоши Кикимото защо не си е патентовал/лицензирал технологията?
                        Сега вместо пропаднал пияница, наливащ се с евтино саке от сутрин до вечер в кварталните кръчми, можеше да е богат от приходите за патенти и лицензи, които щяха да му плащат всички биткоин зомбита.
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Абе хора, той Волен сидеров обясняваше що е то биткойн, вие тука сте тръгнали да ми го бистрите. Пускате си тв Алфа и работата готова

                          Коментар


                          • Мерси, бай марине, хубав уикенд, ще погледна по-сериозно тази монета
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Груйо - почти всяка крипто монета си има "звезден миг" - ако искаш разгледай графиките на някои от по-популярните. Почти при всички има скок 10 пъти и повече за 2-3 дни или 2-3 седмици, но понякога този звездем миг идва след години! Това не значи че няма такива които умират преди да са получили "звездния си миг" аз се сещам поне за 3 които съм копал HeavyCoin (HVC), RonPaulCoin (RPC) и имаше още една сега даже и името и не мога да се сетя, а има и много още други които започват с големи очаквания и накрая умират на цена от 1 сатоши, нулеви обороти и липса на копачи....
                              Но примерно тази сутрин, като си преглеждах нещата и видях че от снощи ChainCoin (CHC) има ръст над 1000% за една нощ ...... Даже и не влезнах в Criptopia да видя дали поръчките ми са се изпълнили.
                              Съвет за коя би била монетата с ръст 10-15 пъти не мога да дам, но примерно би могъл да си купиш 4-5 за по 500 лв. и все някоя от тях в рамките на 1-2 години може да направи този ръст и дори и другите да умрат пак ще си насметка.
                              П.С. аз не бих направил горното, защото не купивам а си ги копая.
                              П.С.2 - все пак вижте ChainCoin (CHC) сега е много скъпа за купуване, но на нива 2000-3000 сатошита може да се влезе


                              Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              ............ 10-15 пъти възвращемост. Той спомена зкеш и етериум, ама май беше по-евтиния, там някакви форкове обясняваше, но аз, като човек, който не е много в час, не го разбрах особено много. Та ще ми е интересно да постенш прогноза за валута, която има потенциал за 10-15 пъти ъп, а след година ще ти напомня прогнозата ти, пък може ид а си закупя някоя бройка. Пиша го не за заяждане, а защото ми е интересно мнението на човек от бранша.

                              На бай марин мнението също би ми било интересно, макар той да е малко по-нерисков и по-скоро разумен (за разлика от мен) играч.
                              П.С. Това не променя мнението ми, че всичко е шашма, но и от най-голямата схема могат да се правят пари, ако влезеш и излезеш навреме, то и с други работи е така за влизането и излизането навреме
                              remember remember the fifth of november

                              Коментар


                              • Благодаря, в случая не споря с теб, само търся мнение, което си споделил. Лек ден и хубава почивка
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X