IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
    за да се превърне в по- масово разпащателно средство и да стане привлекателно за по-масовата публика,задължително ще бъде налазено от политици,банкери и властимащи...Кои сте вие че да притежавате властта над едно световно разплащателно средство?Нова виртуална власт?!?!
    Вече е налазено от споменатите лица, както и от олигарси, перачи на пари и спекуланти, които дирижират цената му в свой интерес, тъй като пазара на тези койни е твърде ограничен, силно подвластен на манипулации, фалшификации и е анонимен. В действителност никой не знае кои и колко са участниците на пазара на тези виртуални койни.
    Борсите на които се търгуват койните съществуват на ръба на закона, според мен е въпрос на време службите в Щатите и Европа да ги погнат за пране на пари и незаконни дейности.
    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

      Трябва да узрее съзнанието на хората,че не сме толкова беззащитни от изброените от теб по горе "институции".
      Сатоши е един Левски в световен мащаб,с мечта за отхвърляне на оковите на световното десподство на власт имащите.

      Май стана много хиперболизирано а?
      Откакто е отсечена първата монета,та до днешни дни,т.е. над две хиляди години - "сеченето" на разплащателни средства винаги е било в ръцете на властимащите...Кое е те кара да мислиш,че това ще се промени в бъдеще...Аз не виждам нито един признак за това...Власт е имало,има и ще има, докато съществува човечеството....Това е в природата на човека...Чувал съм това име Сатоши,но никога не съм чел за неговите мечти...Но след като си мечтае за свят без власт,значи наистина е просто един мечтател...И такива хора трябва да има...

      Коментар


      • Гледам и ти си от Групата на Фрости Няма лошо щом не искате с Моркова - става и с ТОЯГАТА!!!
        21.000.000 е бройката залегнала в ПРОТОКОЛА! И ние сме НИКОЙ за да променим това .....
        Днес беше добър ден за Крипто обществото в България! Жокер - СофтУни
        Ай лека вечер и приятни сънища как Биткоина се занулява и ние "балъците" губим пари .....
        П.С. Фрости - за кога е планирано зануляването???

        Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

        А това,кой го реши?Общо събрание на притежателите на биткойни!?А ако утре се реши да е 42.000.000 БТЦ,какво следва?И кой има правото и властта да го реши?
        remember remember the fifth of november

        Коментар


        • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

          А това,кой го реши?Общо събрание на притежателите на биткойни!?А ако утре се реши да е 42.000.000 БТЦ,какво следва?И кой има правото и властта да го реши?

          П.С.Не ме разбирай погрешно с въпросите,които ти задавам...Пожелавам ти да излезеш от всичко това с огромни печалби!
          Но пък и само с една чиста вяра?!Моето мнение е ,че биткойна ,за да се превърне в по- масово разпащателно средство и да стане привлекателно за по-масовата публика,задължително ще бъде налазено от политици,банкери и властимащи...Кои сте вие че да притежавате властта над едно световно разплащателно средство?Нова виртуална власт?!?!
          Трябва да узрее съзнанието на хората,че не сме толкова беззащитни от изброените от теб по горе "институции".
          Сатоши е един Левски в световен мащаб,с мечта за отхвърляне на оковите на световното десподство на власт имащите.

          Май стана много хиперболизирано а?
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

            имайки предвид че ще има само 21.000.000 БТЦ ....
            А това,кой го реши?Общо събрание на притежателите на биткойни!?А ако утре се реши да е 42.000.000 БТЦ,какво следва?И кой има правото и властта да го реши?

            П.С.Не ме разбирай погрешно с въпросите,които ти задавам...Пожелавам ти да излезеш от всичко това с огромни печалби!
            Но пък и само с една чиста вяра?!Моето мнение е ,че биткойна ,за да се превърне в по- масово разпащателно средство и да стане привлекателно за по-масовата публика,задължително ще бъде налазено от политици,банкери и властимащи...Кои сте вие че да притежавате властта над едно световно разплащателно средство?Нова виртуална власт?!?!
            Last edited by retro_69; 19.07.2017, 22:21.

            Коментар


            • Зад Биткоина седим Хората които му Вярваме!
              Засега сме само 16.000.000 в целия свят и цената е над 2000 $ ......
              remember remember the fifth of november

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                Когато всички почнат да говорят за Биткоин (сега има само 16.000.000 портфейла, т.е. 16.000.000 потребители) всеки ще иска да има поне 1 Биткоин, цената ще скочи до висини които сега не можем и да си ги и помислим и Фрости (и компания) ще им се прииска да имат малко и след това БУМ.
                Ако се интересуваш - влез в bitcointalk.org има достатъчно писано. Повечето от потребителите се стремят да акумулират 21 Биткоина, не случайно имайки предвид че ще има само 21.000.000 БТЦ, т.е. ако си един от 1.000.000 в целия свят - вече се броиш богат ....
                Много ми сложна материята,дори и само за спекула.Признавам си чистосърдечно.
                Трябва много да изчета за да схвана логиката,ако има такава.

                А кой стои зад тоя биткойн?Зад долара - стоят САЩ и ФЕД,зад еврото - ЕС и ЕЦБ,зад рублата - Русия...Защо споменах и рублата?Ами като много добър пример.ЕС и САЩ пляснаха Русия със санкции,рублата отиде надолу - логично...Паунда,след новината за Брекзит и той се обезцени - има логика....А зад биткойна кой стои,какво му влияе?!?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                  А какво ще я предизвика тая корекция,огромно предлагане и ниско търсене,или причините ще са някакви други?
                  Когато всички почнат да говорят за Биткоин (сега има само 16.000.000 портфейла, т.е. 16.000.000 потребители) всеки ще иска да има поне 1 Биткоин, цената ще скочи до висини които сега не можем и да си ги и помислим и Фрости (и компания) ще им се прииска да имат малко и след това БУМ.
                  Ако се интересуваш - влез в bitcointalk.org има достатъчно писано. Повечето от потребителите се стремят да акумулират 21 Биткоина, не случайно имайки предвид че ще има само 21.000.000 БТЦ, т.е. ако си един от 1.000.000 в целия свят - вече се броиш богат ....
                  remember remember the fifth of november

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                    Това е въпрос отговора на който струва поне няколко милиона, но не мисля че на този етап някой може да ти даде отговор с поне +/-50%. Изчакай първо да влезем в тази корекция, която все още е много, много далече - първо Фроси и компания (да не ги изреждам пак всички) трябва да влезнат в Биткоин



                    Със сигурност няма да е с цена 0$, даже, да не казвам голяма дума, но мисля че ако видим цени под 1000$ ще е в рамките на часове
                    А какво ще я предизвика тая корекция,огромно предлагане и ниско търсене,или причините ще са някакви други?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                      Колко яка ще е тая корекция - 50-60-70-90% ?
                      Това е въпрос отговора на който струва поне няколко милиона, но не мисля че на този етап някой може да ти даде отговор с поне +/-50%. Изчакай първо да влезем в тази корекция, която все още е много, много далече - първо Фроси и компания (да не ги изреждам пак всички) трябва да влезнат в Биткоин

                      Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                      и ще тръгне ли след нея пак нагоре тоя актив?
                      Със сигурност няма да е с цена 0$, даже, да не казвам голяма дума, но мисля че ако видим цени под 1000$ ще е в рамките на часове

                      remember remember the fifth of november

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                        При пирамидите тип понци - актива след сриването е равен на 0. Биткоин не е пирамида или понци схема и за кратката си но бурна история го е доказал. От друга страна няма такъв актив който да поскъпва непрекъснато. Най-големите "неверници" ще се набълбукат точно преди най-яката корекция.
                        Достатъчно ясен ли съм?
                        Колко яка ще е тая корекция - 50-60-70-90% и ще тръгне ли след нея пак нагоре тоя актив?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          E, frosty пак се изказа неподготвен - ми има. Има едно плащане на месечна вноска за бързи кредити към кредисимо в биткойни. Сега, защо някой, който има койни, т.е. предполага се, че е стабиУен пич, ще си тегли бърз кредит е въпрос, който няма да задаваме Но за протокола - да, имаме плащане
                          Интересно ми е ти как си ги представяш тези плащания в реалния живот с койни?
                          Примерно продавам си колата. Идва някой пъпчив интернет маниак и настоява да ми плати с койни. Отиваме при нотариус да направим прехвърлянето. В момента, в който ми прехвърли койните казвам, че се отказвам от сделката и си тръгвам. Тоя с койните освен да пие една студена вода не виждам какво друго ще направи.

                          Или друг пример, чинно си плащаш месечната вноска по кредита с койни и на другия месец кредисимо ти запорират имуществото и ти пращат ЧСИ за неплатени вноски. Как ще докажеш в съда или в прокуратурата, че въобще си плащал нещо?

                          От тия койни и чеп за зеле не става извън борсите... ще ми плащали с койни... ела да ми платиш с койни, аз само това чакам.
                          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                          Коментар


                          • При пирамидите тип понци - актива след сриването е равен на 0. Биткоин не е пирамида или понци схема и за кратката си но бурна история го е доказал. От друга страна няма такъв актив който да поскъпва непрекъснато. Най-големите "неверници" ще се набълбукат точно преди най-яката корекция.
                            Достатъчно ясен ли съм?
                            remember remember the fifth of november

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                              Много обичам като се "изцъквате" неподготвени, внимавайте само плочките в банята да не вземат да ви викат татко ....
                              http://btc-club.bg/

                              До преди 2-3 месеца всяко второ мнение в темата бе съвет вместо да се занимаваме с Биткоин да пускаме тото или търкаме картончета. Забелязвам едно "бавно но славно" израстване тук. Както съм писал преди - когато Фрости, Мишето, Груйо и компания влезнат в Биткоин за мен ще е сигурен знак за излизане.
                              С което признаваш,че биткойна си е един вид Понци -схема,пирамида и т.н.,или?!?!

                              Коментар


                              • Много обичам като се "изцъквате" неподготвени, внимавайте само плочките в банята да не вземат да ви викат татко ....
                                http://btc-club.bg/

                                До преди 2-3 месеца всяко второ мнение в темата бе съвет вместо да се занимаваме с Биткоин да пускаме тото или търкаме картончета. Забелязвам едно "бавно но славно" израстване тук. Както съм писал преди - когато Фрости, Мишето, Груйо и компания влезнат в Биткоин за мен ще е сигурен знак за излизане.
                                remember remember the fifth of november

                                Коментар

                                Working...
                                X