IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
    днес на 4150 си беше за селл, но нямам как да пусна едни къси за спорта на това чудо на спекулантската гилдия
    Нямаше ли да го селваш на 3000? Или съм се объркал?

    Коментар


    • bertram- блокчайна съхранява всичката информация, адресите са анонимни но колко да са анонимни - блокчайна знае на кого са със сигурност. Криминалния свят ако мине на койни направо ще бъде заличен - софта ще ги хване и обезпаричи и никакви политически и каквито и да било чадъри няма да им помогнат.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

        Mt-gox ще ви се върти в главите до безкрай ...... И какво от това? Сега BTC-e завлече много повече пари (като USD) ама въобще не се усети!
        А това за парите от наркотици и престъпна дейност са само легенди - представи си само ако 1% от оборота на наркотиците минават през Биткоин за какво иде реч???!!! Ама вярвате само на напразно хвърлени приказки .....
        мт гох го събори миналия път... този път може да е друго идея си нямам и затова не пипам...но разпределените системи винаги са ме кефели...тука обаче ми прилича на лалета и затова не ми се занимава .. ако падне сериозно ще купя...ако не падне ще честитя на купилите в ниското .. едно време форекс мастера много ме дразнеше не толкова с позицията си , а с начина си на изразяване..че си беше почти троп по едно време... както и да е...надявам се да не си е загубил койните и сега да маже филията от двете страни, че и отстрани с масло и мед...

        баш 2012 спорехме с него, че златото не е гот да се зима (той викаше че на 1800 е панацея....) и биткойните че са само нагоре....видя се че във всичко има цикли в крайна сметка.. в момента аз си мисля, че златото е един от малкото читави активи, а койна малко изпревари нещата... дано не ги порежат

        поздрави и успех!
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • И един поздрав от мен за Лека Нощ:
          https://www.youtube.com/watch?v=n4ZPaoxyVHI
          remember remember the fifth of november

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            и тогава ме кефеше койна като технология и сега (макар да има и май доста по-модерни криптовалути като слушам) ... тогава бях убеден, че мт гох са манипуалатори на цените и ще има изненади.... сега се разви и признавам не е концентрирано толкова както едно време... просто си мисля, че една валута не може да скача по 10% на ден е така от нищото или щото била уникален метод за трансфер ...то вече има още 100 аналога къде къде по скромни..

            май хакерите и наркоманите са ракетата носител....смятай цяла европа пазари наркотици с койни онлайн... лудница
            Mt-gox ще ви се върти в главите до безкрай ...... И какво от това? Сега BTC-e завлече много повече пари (като USD) ама въобще не се усети!
            А това за парите от наркотици и престъпна дейност са само легенди - представи си само ако 1% от оборота на наркотиците минават през Биткоин за какво иде реч???!!! Ама вярвате само на напразно хвърлени приказки .....
            remember remember the fifth of november

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

              Бертраме - един от първите ти постове в темата, преди близо 5 години ......
              и тогава ме кефеше койна като технология и сега (макар да има и май доста по-модерни криптовалути като слушам) ... тогава бях убеден, че мт гох са манипуалатори на цените и ще има изненади.... сега се разви и признавам не е концентрирано толкова както едно време... просто си мисля, че една валута не може да скача по 10% на ден е така от нищото или щото била уникален метод за трансфер ...то вече има още 100 аналога къде къде по скромни..

              май хакерите и наркоманите са ракетата носител....смятай цяла европа пазари наркотици с койни онлайн... лудница
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                нали знаеш приказката за една патка дето много мислила мислила па' накрая се удави'ла

                Бертраме - един от първите ти постове в темата, преди близо 5 години ......
                на 365 стр. написано на 20.11.2012, 15:24
                remember remember the fifth of november

                Коментар


                • днес на 4150 си беше за селл, но нямам как да пусна едни къси за спорта на това чудо на спекулантската гилдия
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Xman1 - ако там започне война това означава че севрнокорейците ще влязат и ще приватизират всичко на южнокорейците а американците пехота няма да пуснат защото ще трябва да дадат страхотни жертви.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • bertram - имам малко койни и на 5500 ще ги ликвидирам , на толкова съм му изчислил лобното място.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        да ме прощават за гадния хумор, ама не съм чул биткойна да пази от радиация
                        А долара пази от радиация, а?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                          Трябваше всичките да си ги запазиш за 4150. Сега си вече 2100 долара вътрешно, все едно печатницата ти цяла година е работила напразно.
                          Хубаво, marin1, е вътрешно по 2100$ на биткойн! Ти с колко пропуснати ползи си от да кажем биткойн на 1500$?

                          Не разбирам защо ти и още двама -трима "експерти" правите сметка на чужди печалби и загуби и плачете на чужди гробове?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            да ме прощават за гадния хумор, ама не съм чул биткойна да пази от радиация
                            Просто поредната партенка за манипулация на "регулираната" борса.

                            Явно повечето хора не си дават сметка, че ако там започне ядрена война, целия свят отива по дяволите и няма да има никакво значение нито от борси, нито от нищо... т.е. цената на всичко става моментално 0, защото човечеството изчезва. Конфликта няма как да се ограничи само да Северна и Южна Коря, защото Китай никога няма да позволи там да има прозападна държава на границата си. Разбира се това означава, че там никога няма да има конфликт, освен нещо съвсем ограничено... примерно 5 обикновени бомби.
                            Last edited by Xman1; 13.08.2017, 12:55.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                              Обясни го това на Южно Корейците от където идват над 10% от покупките последните 24 часа и цената в момента отива към 4.400 $ .....
                              да ме прощават за гадния хумор, ама не съм чул биткойна да пази от радиация
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                да ме извинява макс, но не мисля, че е редно да се слага биткойн в раздел сейвхевън активи ... за мене това си е турбо волатилен актив за спекула...
                                Обясни го това на Южно Корейците от където идват над 10% от покупките последните 24 часа и цената в момента отива към 4.400 $ .....
                                remember remember the fifth of november

                                Коментар

                                Working...
                                X