IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron
    Няма да продължи дълго еуфорията около биткойна и криптобуболечките около него
    Един ден някое дете ще извика: "Та той биткойна е гола вода !"
    Вече 5 часа една моя дребна транзакция BTC
    (само за $137, комисионна $3,40) чака валидиране.

    Така не се прави световна валута
    Лайткойна LTC е добър кандидат да замести биткойна BTC.
    това си мислех тези дни, това биткойна една виртуална златна кокошка ...ама ако мрежата се разрастне и залетят едни транзакции как ще ги валидират...нали затова искаха да подкарат този биткой кеш...ама не разбрах там какво стана, че не кандисаха всички..
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Bitcoin Rallies While Traditional Assets Tumble Worldwide

      https://news.bitcoin.com/markets-upd...ble-worldwide/

      В момента 1 БИТКОИН купува почти 3.3 Унции Злато!!!
      П.С. Мислех да го пиша това и в темата за Златото, но се отказах че без друго там ситуацията е доста нервна ....
      Last edited by marin1; 14.08.2017, 14:03.
      remember remember the fifth of november

      Коментар


      • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение

        Аз продължавам да съм на същото мнение и след 5 години - по-лесно, по-просто и по-печалившо е да купиш биткойн, отколкото да инвестираш в майнинг хардуер. 500 BTC за $5000 преди 5 години са $2М в момента. Хардуер за $5000 от преди 5 години пак би минирал на много добра печалба, но няма да е $2М. Освен това рискът и разправията са много по-големи.
        Зависи от момента.
        Аз изтървах 5-те $ за Биткоин и когато се реших беше някъде около 250$ - т.е. с твоя пример сега щях, при инвестирани 5.000$, директно в Биткоин да имам 50 пъти по-малко - около 40.000 $ в Биткоин. В този случай, трябва да те уверя че копаенето с Видеокати е по-печелившо! Но пак казвам - всичко зависи от момента!
        remember remember the fifth of november

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

          Да Да ама НЕ!
          Имаше месеци (и то тази година) когато прихода от "скромната ми печатница" бе 0,5 Биткоина на месец! А да не ти казвам миналата година какви приходи съм имал ....
          П.С. Продавал съм Биткоин и на 400$ - за времето си беше ОТЛИЧНА Сделка!
          Аз продължавам да съм на същото мнение и след 5 години - по-лесно, по-просто и по-печалившо е да купиш биткойн, отколкото да инвестираш в майнинг хардуер. 500 BTC за $5000 преди 5 години са $2М в момента. Хардуер за $5000 от преди 5 години пак би минирал на много добра печалба, но няма да е $2М. Освен това рискът и разправията са много по-големи.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bghighlander Разгледай мнение

            Значи само си плямпаш за да се намираш на приказка, нали?
            биткойна е феномен нормално е да го следим ако не за друго просто да сме информирани за модерните форми на лудост подобна на тази по лалетата...и там определни хора са направили много пари, но повечето са близали рани след края на истерията....

            не плямпам...да речем, че гледам филма и коментирам ... не е за пръв път нито за последен, когато някой си мисли,че е открил топлата вода ... писах ви го и преди easy come easy go - за мен интересното е не дали а по какъв начин ще му изпуснат въздуха в един момент...точно тези , които го надуват в момента.. за мен е голяма грешка да се мисли, че понеже зад койна няма ФЕД няма кой да го манипулира...бих казал е по-лесно даже.

            поздравявам колегите които купиха продадоха или продават

            и аз като колегата Грую ако вляза на късо ще ви информирам...пък и да гръмнат няколко бона...кеф цена няма

            по начина по който пишеш разбирам, че не си участвал в миналото яху, когато куцо и сакато се чудеха как да трансферират пари в мт-гох, че да не изпуснат промоцията ... после никой не написа кой колко му гепи но фактите са си факти.. няма да се учудя ако в момента не гласят подобна схема пак..просто по друг начин... та имайте едно на ум
            Last edited by bertram; 14.08.2017, 10:35.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              и тогава си беше за селл като върна до 2000 не беше малко движение от 33%+ надолу. сега не знам ще го закарат ли на 5000 преди следващото отпускане на въздуха (кеширане от големи риби на добри нива)
              Значи само си плямпаш за да се намираш на приказка, нали?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                мт гох го събори миналия път... този път може да е друго идея си нямам и затова не пипам...но разпределените системи винаги са ме кефели...тука обаче ми прилича на лалета и затова не ми се занимава .. ако падне сериозно ще купя...ако не падне ще честитя на купилите в ниското .. едно време форекс мастера много ме дразнеше не толкова с позицията си , а с начина си на изразяване..че си беше почти троп по едно време... както и да е...надявам се да не си е загубил койните и сега да маже филията от двете страни, че и отстрани с масло и мед...

                баш 2012 спорехме с него, че златото не е гот да се зима (той викаше че на 1800 е панацея....) и биткойните че са само нагоре....видя се че във всичко има цикли в крайна сметка.. в момента аз си мисля, че златото е един от малкото читави активи, а койна малко изпревари нещата... дано не ги порежат

                поздрави и успех!
                Колко да падне? На 3000$? Не си го купил за 20$, сега ще го купуваш на 3000$! Гениална сделка ще е!
                Цикъл, колко да е цикъл? 2012-та колко е бил биткойна? 20$? Сега колко е? Само 200 ПЪТИ по-скъп, но е ЦИКЪЛ!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bghighlander Разгледай мнение

                  Нямаше ли да го селваш на 3000? Или съм се объркал?
                  и тогава си беше за селл като върна до 2000 не беше малко движение от 33%+ надолу. сега не знам ще го закарат ли на 5000 преди следващото отпускане на въздуха (кеширане от големи риби на добри нива)
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                    днес на 4150 си беше за селл, но нямам как да пусна едни къси за спорта на това чудо на спекулантската гилдия
                    Нямаше ли да го селваш на 3000? Или съм се объркал?

                    Коментар


                    • bertram- блокчайна съхранява всичката информация, адресите са анонимни но колко да са анонимни - блокчайна знае на кого са със сигурност. Криминалния свят ако мине на койни направо ще бъде заличен - софта ще ги хване и обезпаричи и никакви политически и каквито и да било чадъри няма да им помогнат.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                        Mt-gox ще ви се върти в главите до безкрай ...... И какво от това? Сега BTC-e завлече много повече пари (като USD) ама въобще не се усети!
                        А това за парите от наркотици и престъпна дейност са само легенди - представи си само ако 1% от оборота на наркотиците минават през Биткоин за какво иде реч???!!! Ама вярвате само на напразно хвърлени приказки .....
                        мт гох го събори миналия път... този път може да е друго идея си нямам и затова не пипам...но разпределените системи винаги са ме кефели...тука обаче ми прилича на лалета и затова не ми се занимава .. ако падне сериозно ще купя...ако не падне ще честитя на купилите в ниското .. едно време форекс мастера много ме дразнеше не толкова с позицията си , а с начина си на изразяване..че си беше почти троп по едно време... както и да е...надявам се да не си е загубил койните и сега да маже филията от двете страни, че и отстрани с масло и мед...

                        баш 2012 спорехме с него, че златото не е гот да се зима (той викаше че на 1800 е панацея....) и биткойните че са само нагоре....видя се че във всичко има цикли в крайна сметка.. в момента аз си мисля, че златото е един от малкото читави активи, а койна малко изпревари нещата... дано не ги порежат

                        поздрави и успех!
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • И един поздрав от мен за Лека Нощ:
                          https://www.youtube.com/watch?v=n4ZPaoxyVHI
                          remember remember the fifth of november

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            и тогава ме кефеше койна като технология и сега (макар да има и май доста по-модерни криптовалути като слушам) ... тогава бях убеден, че мт гох са манипуалатори на цените и ще има изненади.... сега се разви и признавам не е концентрирано толкова както едно време... просто си мисля, че една валута не може да скача по 10% на ден е така от нищото или щото била уникален метод за трансфер ...то вече има още 100 аналога къде къде по скромни..

                            май хакерите и наркоманите са ракетата носител....смятай цяла европа пазари наркотици с койни онлайн... лудница
                            Mt-gox ще ви се върти в главите до безкрай ...... И какво от това? Сега BTC-e завлече много повече пари (като USD) ама въобще не се усети!
                            А това за парите от наркотици и престъпна дейност са само легенди - представи си само ако 1% от оборота на наркотиците минават през Биткоин за какво иде реч???!!! Ама вярвате само на напразно хвърлени приказки .....
                            remember remember the fifth of november

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                              Бертраме - един от първите ти постове в темата, преди близо 5 години ......
                              и тогава ме кефеше койна като технология и сега (макар да има и май доста по-модерни криптовалути като слушам) ... тогава бях убеден, че мт гох са манипуалатори на цените и ще има изненади.... сега се разви и признавам не е концентрирано толкова както едно време... просто си мисля, че една валута не може да скача по 10% на ден е така от нищото или щото била уникален метод за трансфер ...то вече има още 100 аналога къде къде по скромни..

                              май хакерите и наркоманите са ракетата носител....смятай цяла европа пазари наркотици с койни онлайн... лудница
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                нали знаеш приказката за една патка дето много мислила мислила па' накрая се удави'ла

                                Бертраме - един от първите ти постове в темата, преди близо 5 години ......
                                на 365 стр. написано на 20.11.2012, 15:24
                                remember remember the fifth of november

                                Коментар

                                Working...
                                X