IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
    Добри Ютро!
    След Япония и Виетнам планира да легализира Биткоин август 2018!!!
    http://www.zerohedge.com/news/2017-0...e-bitcoin-2018
    близо 100 милиона жители на една от най-бързо развиващие се икономики - Честито!!!
    да разбираме ли, че в останалия свят е нелегално...?
    за мен не е проблемът в това дали нещо е легално или нелегално, а това дали една система се гради, защото няколко големи помпат и през няколко години обират масовия 'инвеститор' ... много малко се говори за това колко койна реално са откраднати по един или друг начин в последните години.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Добри Ютро!
      След Япония и Виетнам планира да легализира Биткоин август 2018!!!
      http://www.zerohedge.com/news/2017-0...e-bitcoin-2018
      близо 100 милиона жители на една от най-бързо развиващие се икономики - Честито!!!
      remember remember the fifth of november

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Защо да пиша?
        Да ви давам материал за хейт?
        +1000




        Last edited by RUBLA; 28.08.2017, 10:55. Причина: Не е по темата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

          И като си ни предупредил какво? Ти що си продаваш билетите за милиони щом ще стигне тая цена. Дръж ги и след 2-3 години ще си един от най-богатите българи. Като ви излизат прогнозите квичите , като падне се криете по миши дупки и 5 дена не може да ви изкараме от там.
          Защо да пиша?
          Да ви давам материал за хейт?
          Или да се хваля?
          Ок-имам три отворени позиции-бит кеш,етер и лайткойн,всичките в двуцифрени количества.
          Двете са на чудесен плюс,другата се върти около цената на която съм я купил.
          Ако затворя сега,мога да си позволя почивка в Европа,ако изчакам,ще отида до Япония!
          Когато падат,не се крия и не пиша ,защото дебна удобен момент за вход.
          Ти може да си хейтваш по всяко време,свободен си ,нямаш ангажименти .
          А не се чака с години,както предлагаш,защото,ходейки нагоре,има и дълбоки корекции,което е чудесно,защото след като разтовариш,пак можеш да се хванеш на хорото,и така цялото движение нагоре се отиграва многократно.
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Хубав е Живота!!!
            Имам 2-цифрена сума Лайткоини от времето когато се копаеха с Видео Карти, преди повече от 3,5 години! Всъщност първата си видеокарта купих точно с тази цел, но "далаверата" умря 3-4 месеца след като я купих.
            После още една двуцифрена сумичка от времето като се копаеше SharkCoin (преди повече от 2 години) и се обменяше на Китайска борса само срещу Лайткоини.
            Оттогава цената скочи 20 пъти - що след още 2-3 години да не скочи още 20 пъти? Или 50 пъти???
            На печелившите ЧЕСТИТО!!!
            remember remember the fifth of november

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
              Добри Ютро!
              Лайткоина е пред ИЗБУХВАНЕ!!!
              Само днес е над 17% нагоре - прогнозите са цена няколко хиляди долара до 2-3 години, което ще е възможно само ако Биткоина е над 10.000 $
              После да не кажете че не съм предупредил ....
              И като си ни предупредил какво? Ти що си продаваш билетите за милиони щом ще стигне тая цена. Дръж ги и след 2-3 години ще си един от най-богатите българи. Като ви излизат прогнозите квичите , като падне се криете по миши дупки и 5 дена не може да ви изкараме от там.

              Коментар


              • Добри Ютро!
                Лайткоина е пред ИЗБУХВАНЕ!!!
                Само днес е над 17% нагоре - прогнозите са цена няколко хиляди долара до 2-3 години, което ще е възможно само ако Биткоина е над 10.000 $
                После да не кажете че не съм предупредил ....
                remember remember the fifth of november

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
                  Биткойн: на прост език – за умни хора

                  Тази статия ме накара много да се смея!
                  Toя дето е писал статията хептен си няма идея какво има в сорса на бай хойн и как точно работи.
                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • Абе, къде изчезнаха всички койнаджии, защо вече не пишат?
                    Откакто дадоха репортажа за кражбите на ток по новините и нещо зачезнаха.
                    Фалираха ли, какво стана?
                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                      Явно този е някакъв наркоман изпущил един голям джойнт преди да изръси тия тъпотии. 500 бона , а нашите играчи кешират на 4500 ........
                      Това ми напомня за едни други играчи, които кешираха на 10, 20, 50 долара ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
                        Биткойн: на прост език – за умни хора

                        Тази статия ме накара много да се смея!
                        Смей се,смей се....
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
                          Биткойн: на прост език – за умни хора

                          Тази статия ме накара много да се смея!
                          Явно този е някакъв наркоман изпущил един голям джойнт преди да изръси тия тъпотии. 500 бона , а нашите играчи кешират на 4500 ........

                          Коментар


                          • "Ясно е:
                            1. Няма сила, която за забрани крипто-индустрията..."



                            Койнаджиите пак са пощурели.
                            Last edited by Frosty; 26.08.2017, 18:26.
                            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                            Коментар


                            • "Индустрията, свързана скриптовалутите е огромна, расте експоненциално и не могат разни Путиновци, Тръмповци и други подобни да я спрат. Даже и НАТО. Даже и Бойко Борисов."

                              Щом и Бойко не може да ги спре, работата е ясна...
                              Last edited by Frosty; 26.08.2017, 18:20.
                              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                              Коментар


                              • Биткойн: на прост език – за умни хора

                                Тази статия ме накара много да се смея!

                                Коментар

                                Working...
                                X