IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
    Биткойн: на прост език – за умни хора

    Тази статия ме накара много да се смея!
    Явно този е някакъв наркоман изпущил един голям джойнт преди да изръси тия тъпотии. 500 бона , а нашите играчи кешират на 4500 ........

    Коментар


    • "Ясно е:
      1. Няма сила, която за забрани крипто-индустрията..."



      Койнаджиите пак са пощурели.
      Last edited by Frosty; 26.08.2017, 18:26.
      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • "Индустрията, свързана скриптовалутите е огромна, расте експоненциално и не могат разни Путиновци, Тръмповци и други подобни да я спрат. Даже и НАТО. Даже и Бойко Борисов."

        Щом и Бойко не може да ги спре, работата е ясна...
        Last edited by Frosty; 26.08.2017, 18:20.
        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

        Коментар


        • Биткойн: на прост език – за умни хора

          Тази статия ме накара много да се смея!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
            От последните новини по сутрешните блокове, разбирам, че тук сте се събрали все крадци на ток...при това на едро, сииганите не могат да ви стъпят на малкия пръст!
            http://dnes.dir.bg/news/zaginali-voltova-daga-26291074

            Коментар


            • https://money.bg/macro/kak-venetsuel...o-bitcoin.html
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • http://dnes.dir.bg/news/tok-chez-krazhbi-26281173?nt=6

                Коментар


                • Еми тия задръстеняци от ЕВН, като не приемат още биткойн да му мислят!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                    От последните новини по сутрешните блокове, разбирам, че тук сте се събрали все крадци на ток...при това на едро, сииганите не могат да ви стъпят на малкия пръст!
                    Ха-ха, и аз го гледах, от енергото спипали печатари на крипто-измишльотини да крадат ток. Крипто-маниаците изколали трап в земята, пуснали техен кабел до разпределителната мрежа и се опитали да го замаскират, да могат да печатат с краден ток. Ей, циганска работа, нямат ли пари да си платят тока?
                    Last edited by Frosty; 24.08.2017, 12:13.
                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                      Не знам бе Груйо,получава ми се нещо, угаждам ги.
                      To да ти кажа, поне личното ми мнение е такова, а и има доста експерименти в тази посока, които го доказват, най-добрите резултати се получават, когато слушаш на 90% вътрешния си глас и гледаш 10% графики. Може да е ненаучно и дори екзорсистки звучащо, но наблюденията ми сочат точно това
                      Давай, докато можеш и следваш тренда на успеха.
                      П.С. Само леко предупреждение от моя страна - една позната, която вечно се бута във фешън глупостите и търси кое е тренди (иначе куха лейка с претенции), вчера започна да ми обяснява що е то биткойн и каква далавера било. Та внимавайте - не сме стигнали нивото на шофьорите и бг мама, но за мен сме близо. естествено, може и да греша. Успех!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • От последните новини по сутрешните блокове, разбирам, че тук сте се събрали все крадци на ток...при това на едро, сииганите не могат да ви стъпят на малкия пръст!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Емиле, га стана койнаджия, га взе съвети да даваш Браво, все така да печелиш
                          Не знам бе Груйо,получава ми се нещо, угаждам ги.
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Да, но има и такъв принцип - "Не може да паднеш от пода" т.е. ако си отново и отново прецакано - от един момент няма накъде повече
                            Абе верно , ама и да свикнеш не е добра идея ...

                            Коментар


                            • Ти внимавай в картинката , че да не се появиш с нов ник "Отново прецаканото"
                              Да, но има и такъв принцип - "Не може да паднеш от пода" т.е. ако си отново и отново прецакано - от един момент няма накъде повече
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                + Bez бойлер съм от вчера, следователно на аванта
                                Ти внимавай в картинката , че да не се появиш с нов ник "Отново прецаканото"

                                Коментар

                                Working...
                                X