IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

    Ако стане 390 Евро - що не?
    Юни продавах на 220 Евро и бях доволен!
    Късите са по-рискови,излизат по-трудно.
    Хванал съм Етер от 320 ,и нема го пусна скоро.
    Държа Лайткойн от 42,и него не го давам.
    Биткеша,се затиши на 600,скоро и той ще изригне!
    Никво късо,до коледа,ще има Големи подаръци
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

      Ако стане 390 Евро - що не?
      Юни продавах на 220 Евро и бях доволен!
      След месец два може да съжалаяваш за това решение

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

        Ще селваш Етер ли?????
        Ако стане 390 Евро - що не?
        Юни продавах на 220 Евро и бях доволен!
        remember remember the fifth of november

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
          Това е едва началото (както и писах преди 2-3 дни) за Лайткоина. Аз под 1000$ няма да продавам.
          За Етера първия ми сел ордер е на 390 Евро!
          Ще селваш Етер ли?????
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Това е едва началото (както и писах преди 2-3 дни) за Лайткоина. Аз под 1000$ няма да продавам.
            За Етера първия ми сел ордер е на 390 Евро!
            remember remember the fifth of november

            Коментар


            • Що мълчите бре,Лайткойна и Етера дават сосно профит ,не ми се затварят пълнят ми душата
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
                Крепостните трябва да си знаят мястото.
                ти предполагам си го знаеш и я ползваш ....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                  ненам, но "масите" нема да я ползват тая "валута" така кат гледам .....
                  Крепостните трябва да си знаят мястото.
                  Don't work hard, work smart!

                  Коментар


                  • ненам, но "масите" нема да я ползват тая "валута" така кат гледам .....

                    Russia Backpedals On Bitcoin - Unveils Plan To Ban Cryptocurrency Sales To "Ordinary People"

                    http://www.zerohedge.com/news/2017-0...rdinary-people

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от stat counter Разгледай мнение

                      +1

                      прекалено волатилна и спекушативна е да се ползва за плащане.
                      То ще е сериозно усилие да се ценообразува във валута, която постоянно си мени стойността.

                      За справка помните ли какъв "кеф" беше да се ползват левове в началото на 97ма...?
                      Това е така сега,защото още много малко народ я ползва,като се ползва от много хора,масата ще е голяма и няма да може да се люшка толкова лесно.
                      Има още много докато узрее,сега е в детството,ще преболедува и ще укрепне.
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение

                        Ако трябва да бъдем обективни, оригиналът на статията подсказва нещо съвсем друго от "леко" манипулативните твърдения на CoinTelegraph.
                        Управляващите във Виетнам очевидно искат да проучат криптовалутите и да разрешат на съгражданите си да се разплащат помежду си с тях, стига да имат желание.

                        Подобно нещо изисква куп регулации да бъдат променени, включително, но не само: закони и правила за безкасови разплащания, счетоводни стандарти и, както изрично посочват в оригиналната статия, данъчното облагане на криптовалутите и предотвратяването и засичането на нарушения (напр.престъпна дейност, укриване на доходи, пране на пари и т.н.), и още десетки сфери, вероятно.

                        С други думи, Виетнам изобщо не възнамерява да направи като Япония (да приема плащания на задължения към държавата с крипто), а иска да подготви икономиката си за евентуална широка употреба на криптовалути при разплащания между контрагенти в страната.

                        Подобни стъпки ще придприемат и други държави, сигурен съм. Но, като изключим wealth effect-а (с покачване на цената, притежателите на койни увеличават потреблението на стоки и услуги, заплащани с койни), кой би плащал мащабно с криптовалута, ако цената й скача ежедневно с 5-10 процента?
                        Много малко хора, според мен. Но желаещи да приемат плащане ще има много. И така докато цената не започне да пада и ще трябва да се прехвърли горещия картоф - дали тогава ще има някой, който да иска да получи плащане във "валута", чиято цена пада с 5-10 процента на ден?

                        Успех с най-яката спекула след дот-ком компаниите! Аз този филм мисля, че съм го гледал.
                        +1

                        прекалено волатилна и спекушативна е да се ползва за плащане.
                        То ще е сериозно усилие да се ценообразува във валута, която постоянно си мени стойността.

                        За справка помните ли какъв "кеф" беше да се ползват левове в началото на 97ма...?

                        Коментар


                        • bertram - те продажбите на покачваща се все повече цена са срещу други криптоси които стрували и те някакви си фиатни пари които никой от тези които продават или купуват никога не е имал..и цената расте..расте - може и до няколко трилиона долара да го докарат.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Max Keiser‏ @maxkeiser 47m47 minutes ago
                            #Bitcoin will probably break $5,000 this week, starting a new media blitz, creating new wave of buyers who'll power price toward $10,000.
                            remember remember the fifth of november

                            Коментар


                            • Тук важи поговорката :

                              " Докато умните се наумуват, лудите се налудуват "

                              пп Честито, успех и късмет на всички койнаджии !

                              Коментар


                              • Направо снимай видеоклип, да видим дали изобщо ще можеш да си откриеш банкова сметка и да си купиш билет за влака с тая глупост.
                                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                                Коментар

                                Working...
                                X