IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

    Не!!! 0.25 Биткоина купени за 90 лв.!!!
    Ти по-добра сделка ли имаш???
    Хиляди пъти по-добра сделка имам, щото разрових сорса на БайХойн.
    Щото не се набутах, не за друго.
    Само и единствено за това, щото мога да чета сорс, иначе вече да бях фалирал.
    Имах спокойствие и време, и професионална компетентност да преценя кво точно е крипто простотията.
    Last edited by IvanTerziev; 25.09.2017, 20:29.
    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
      90 лева ли разпъваш в ефира?
      Не!!! 0.25 Биткоина купени за 90 лв.!!!
      Ти по-добра сделка ли имаш???
      remember remember the fifth of november

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
        Тогава Пазарях за МЕНЕ си:
        ----------------------...
        Сума лева: 88.54
        Такси Epay: 1.08
        Крайна сума в лева: 89.62
        90 лева ли разпъваш в ефира?

        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

        Коментар


        • Тогава Пазарях за МЕНЕ си:
          ----------------------
          Детайли за поръчката:Тип сделка: покупка
          Тип валута: bitcoin
          Обменен курс: 354.173568
          Сума крипто: 0.25
          Сума лева: 88.54
          Такси Epay: 1.08
          Крайна сума в лева: 89.62
          Крипто адрес на получателя: 12rh....................x
          Хеш на изплатената транзакция: 59d3b...........................................6
          Койните са преведени на посочения от Вас адрес
          -------------------
          Други Въпроси???


          Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
          Къде беше да съветваш като падна 3 пъти? От 1200 на ... абе по някои борси се беше изсулил и докъм 300$.
          Лайткойн се срина откъм 40 и нещо $ на под 2 $. Тогава беше втора по сила валута.
          remember remember the fifth of november

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
            Нещо Мишето доста изнервен днес .......
            Няма страшно приятелю - никога не е късно да влезнеш в Биткоин. Това е все едно да не ползваш интернет и да си викаш "късно е няма за кога да се уча"!!!
            Приятелски съвет (без да си ми го искал), колкото по-рано влезнеш в Биткоин - толкова по добре, и ще видиш как трескавата ти нервност ще изчезне.
            Къде беше да съветваш като падна 3 пъти? От 1200 на ... абе по някои борси се беше изсулил и докъм 300$.
            Лайткойн се срина откъм 40 и нещо $ на под 2 $. Тогава беше втора по сила валута.
            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ivancholak Разгледай мнение
              Форекса си е печен, лично на мен ми преведе 1 коин, слушкайте го за златото, 2018 каза че ще фърчиии. А който го послуша за биткойна вече е милионер.
              Ти си беше негов фен, но адмирации за честността!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Aз съм напълно убеден, че форекс мастъра и в момента пише тук, а дали има (имал ли е изобщо) койни, или си е плямпал за спорта, както обикновено обичаше да прави - идея си нямам
                него мисля го баннаха понеже в един момент беше почнал да троли лошо...и аз си мисля, че такъв типаж няма начин да не пише тук под друг ник...или е емигрирал трайно и е забравил родните форуми.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Форекса си е печен, лично на мен ми преведе 1 коин, слушкайте го за златото, 2018 каза че ще фърчиии. А който го послуша за биткойна вече е милионер.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                    Внимавайте с криптоборсите да не изгърмите като форекс мастъра на който му гепиха койните и се покри в дън земя.....
                    Aз съм напълно убеден, че форекс мастъра и в момента пише тук, а дали има (имал ли е изобщо) койни, или си е плямпал за спорта, както обикновено обичаше да прави - идея си нямам
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

                      борсата отвори
                      айде гаааааааз и копане му е майката дет вика бай Марин..... Аз обаче ше си погледна вертикалите на CBOE че ги чакам от майната си

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                        Стой бе! Нали беше тук да "гледаш сеир" ????
                        Тъкмо почна да става интересно. Или на теб ВЕЧЕ не ти е интересно???
                        ей ме бе нали треа си хвана транспорта, не моа ти стоя диван че прас цел ден .... Видех, видех, страшна раота, голема раота си нема спор .... а колкото до шанса за 400К до година незнам, не мога да ти кажа тва треа си сметнеш на всяка една джаджа probability / expectation move и от там ше разребереш дали ше са 400к + или - 45к щот има две посоки на борсата не е само едната ....
                        Last edited by michaelis12; 25.09.2017, 16:56.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                          Стой бе! Нали беше тук да "гледаш сеир" ????
                          Тъкмо почна да става интересно. Или на теб ВЕЧЕ не ти е интересно???
                          борсата отвори

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                            страшен брао ама аз тръгвам щот са неам повече време айде утре пак ....
                            Стой бе! Нали беше тук да "гледаш сеир" ????
                            Тъкмо почна да става интересно. Или на теб ВЕЧЕ не ти е интересно???
                            remember remember the fifth of november

                            Коментар


                            • Внимавайте с криптоборсите да не изгърмите като форекс мастъра на който му гепиха койните и се покри в дън земя.....

                              Коментар


                              • Мише, ти ги разбираш тези неща - "пазарно / борсови принципи", ала-бала ....
                                Та да те питам нещо - мисля си приходи от Биткоина за 2016 г. 4.000 лв.
                                Приходи от същото 2017 г. 41.000 лв. (досега) - та да те питам догодина мога ли да ударя 400.000 лв.???
                                Найс А?
                                remember remember the fifth of november

                                Коментар

                                Working...
                                X