IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Койна се изсипал с 2 000 от 10 000 до 8 000 и само 2 мнения по темата.

    В момента изгодно ли е да се копа в България или не? Щото на 10 000 май беше изгодно и някви копаха.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

      Привет на ФАРАОНИТЕ и оная там последната ФАРАОНКА !!!
      Де ви избяга ПИРАМИДАТА ???

      Знаел ма бил !!!

      Аз ПРЕДУПРЕДИХ ли ???
      Привет КМЕТА, пирамидата не е избягала, тя просто се преобрази, но някои не го разбраха навреме

      https://arbinance.com/?ref=5922

      Коментар


      • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

        Нова ера в междуборсовия арбитраж с криптовалути!
        https://l7.trade/?r=107513020
        Привет на ФАРАОНИТЕ и оная там последната ФАРАОНКА !!!
        Де ви избяга ПИРАМИДАТА ???

        Знаел ма бил !!!

        Аз ПРЕДУПРЕДИХ ли ???
        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
          Техническо ниво от 9000 пробито ситуацията прилича на 2018 и нивото от 6000.
          Очаквано формиране на корективно дъно около 4000 - 6000 . Октомври -ноември
          Напълно възможна ситуация. Криптовалутите остават високо спекулативни и рискови за средностатистческият инвеститор с тези резки движения, като всичко ще продължи, докато не бъдат въведени повече реални приложения на тези инструмени. Блокчейн технологията е интересна, но й предстои много път още, за да стигне до масовият потребител.
          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

          Коментар


          • Техническо ниво от 9000 пробито ситуацията прилича на 2018 и нивото от 6000.
            Очаквано формиране на корективно дъно около 4000 - 6000 . Октомври -ноември

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pavlinaa Разгледай мнение
              Здравейте на всипки, казвам се Павлина . Виждам че доста се пише за L7Trade. Сайта е страхотен, претърпя и хакерска атака преди 2 седмици и на всипки портфейлите ни останаха защитени. Не мисля, че трябва някой да се притеснява относно адекватността на сайта.Накратко пояснение :


              Има само една линия на реферална програма,но това няма значение когато човек си удвоява капитала за 15-20 дена.

              Важно!!!

              При регистрация не ползвайте абв поща,защото на нея не идват важни кодове необходими при верификация и теглене.

              Системата работи с Биткойн и други криптовалути едни от най-известните. На ден се правят около 5 сделки ръчно и/или автоматично.Общата печалба от тези сделки е към 3% - 5% на ден.

              Аз препоръчвам лично Биткойн,също така и LTC. Биткийн,защото е най-известен и скъп и благодарение на големите разлики в курса се реализират най-големи печалби.LTC също се справя много добре и има хубави %.

              ✅ Можете да изтеглите по всяко време вашият депозит, както и генерираната печалба 24/7

              ✅ Реални сделки между 50 крипто борси.

              ✅ Сделките са само на печалба, като тези на минус се анулират от системата автоматично.

              ✅ Удвояване на вашите средства за 15-20 дни.
              По реферална програма мога да ти подаря близнаци за повече нямям сили ама мога да повторя !!!
              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pavlinaa Разгледай мнение
                Здравейте на всипки, казвам се Павлина . Виждам че доста се пише за L7Trade. Сайта е страхотен, претърпя и хакерска атака преди 2 седмици и на всипки портфейлите ни останаха защитени. Не мисля, че трябва някой да се притеснява относно адекватността на сайта.Накратко пояснение :


                Има само една линия на реферална програма,но това няма значение когато човек си удвоява капитала за 15-20 дена.

                Важно!!!

                При регистрация не ползвайте абв поща,защото на нея не идват важни кодове необходими при верификация и теглене.

                Системата работи с Биткойн и други криптовалути едни от най-известните. На ден се правят около 5 сделки ръчно и/или автоматично.Общата печалба от тези сделки е към 3% - 5% на ден.

                Аз препоръчвам лично Биткойн,също така и LTC. Биткийн,защото е най-известен и скъп и благодарение на големите разлики в курса се реализират най-големи печалби.LTC също се справя много добре и има хубави %.

                ✅ Можете да изтеглите по всяко време вашият депозит, както и генерираната печалба 24/7

                ✅ Реални сделки между 50 крипто борси.

                ✅ Сделките са само на печалба, като тези на минус се анулират от системата автоматично.

                ✅ Удвояване на вашите средства за 15-20 дни.
                Много си далеч от някои истини!

                Коментар


                • https://l7trade.company/?r=396092889

                  Коментар


                  • Здравейте на всипки, казвам се Павлина . Виждам че доста се пише за L7Trade. Сайта е страхотен, претърпя и хакерска атака преди 2 седмици и на всипки портфейлите ни останаха защитени. Не мисля, че трябва някой да се притеснява относно адекватността на сайта.Накратко пояснение :


                    Има само една линия на реферална програма,но това няма значение когато човек си удвоява капитала за 15-20 дена.

                    Важно!!!

                    При регистрация не ползвайте абв поща,защото на нея не идват важни кодове необходими при верификация и теглене.

                    Системата работи с Биткойн и други криптовалути едни от най-известните. На ден се правят около 5 сделки ръчно и/или автоматично.Общата печалба от тези сделки е към 3% - 5% на ден.

                    Аз препоръчвам лично Биткойн,също така и LTC. Биткийн,защото е най-известен и скъп и благодарение на големите разлики в курса се реализират най-големи печалби.LTC също се справя много добре и има хубави %.

                    ✅ Можете да изтеглите по всяко време вашият депозит, както и генерираната печалба 24/7

                    ✅ Реални сделки между 50 крипто борси.

                    ✅ Сделките са само на печалба, като тези на минус се анулират от системата автоматично.

                    ✅ Удвояване на вашите средства за 15-20 дни.

                    Коментар


                    • https://medium.com/@hcburger1/bitcoi...h-649d0e9b3c94

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                        Тебе те знаем!
                        С пирамиди не се занимаваме.
                        Предупреден си !!!
                        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                          Те и други и правят реклама а после реват:


                          https://www.youtube.com/watch?v=7Uh09PDr4mE

                          и подобни....

                          Мога и сам да си наредя софрата /арбитража/ без да викам някой да ми изяде десрта.
                          Тебе те знаем!
                          Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение


                          Нито ни интересува, нито ни пука.
                          Нито копаем, нито купуваме.
                          Ние сме тука за апартаментите.... опс . за авантата.
                          Важното е да е FREE............
                          Нова ера в междуборсовия арбитраж с криптовалути!
                          https://l7.trade/?r=107513020
                          Last edited by forexboy; 09.09.2019, 18:34.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение


                            Тази платформа започвам и аз да я рекламирам .
                            Те и други и правят реклама а после реват:


                            https://www.youtube.com/watch?v=7Uh09PDr4mE

                            и подобни....

                            Мога и сам да си наредя софрата /арбитража/ без да викам някой да ми изяде десерта.
                            Last edited by KMETA; 25.09.2019, 08:59.
                            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение




                              Todor Sabev

                              Junior Member
                              27.06.2019, 09:38

                              Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение


                              Явно няма, защото Кескев е изкупил всичко







                              То май се спря на 13870 . Покачването е параболично особено в края и изглежда като формира на временен връх Ако събота и неделя когато се случват доста покупки не почне да катери отново има голям шанс да сме формирали временен връх.
                              [ATTACH=CONFIG]n3494568[/ATTACH]




                              Имам проблем с качването на пълен размер графики , сори Иначе ще се види по - добре точния трейд
                              Тук са добрите печалби от криптоарбитраж
                              https://l7.trade/?r=107513020
                              Средна доходност 3% дневно, като има силни дни с до 4% и слаби с около 2%.
                              Минимална сума около 100 лв., оптимална около 500 лв.
                              Тази платформа започвам и аз да я рекламирам след като забелязах, че има ограничение за максималния обем на поръчките, което възлиза на 2 пъти ВИП изискването за съответната валута.
                              Last edited by forexboy; 22.08.2019, 15:35.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                                На печалба ли?



                                Todor Sabev

                                Junior Member
                                27.06.2019, 09:38

                                Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение


                                Явно няма, защото Кескев е изкупил всичко







                                То май се спря на 13870 . Покачването е параболично особено в края и изглежда като формира на временен връх Ако събота и неделя когато се случват доста покупки не почне да катери отново има голям шанс да сме формирали временен връх.
                                Click image for larger version

Name:	9629234J.jpg
Views:	1
Size:	6.9 КБ
ID:	3494568





                                Имам проблем с качването на пълен размер графики , сори Иначе ще се види по - добре точния трейд
                                Last edited by Todor Sabev; 13.08.2019, 22:19.

                                Коментар

                                Working...
                                X