IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не останаха биткойни... всичко изкопахте https://money.bg/personal-finance/os...UmBEhZFNY3UiVo

    Коментар


    • Първоначално изпратено от LuganoSwiss Разгледай мнение
      Здравейте,
      Интересувам се дали някой би бил така добър да ми продаде биткойн,готов съм да платя малко над пазарната цена,като допълнителен стимул.
      luganoswiss9@gmail.com
      Благодаря.
      Имате ли претенции за начина на сделката ? Чрез посредник или лично предаване ? За 1 биткойн ли става въпрос или част ?

      Коментар


      • Здравейте,
        Интересувам се дали някой би бил така добър да ми продаде биткойн,готов съм да платя малко над пазарната цена,като допълнителен стимул.
        luganoswiss9@gmail.com
        Благодаря.

        Коментар


        • От известно време съм инвестирал малки суми в следните платформи:

          - над 1 година в сайт облачно копаене с реферален линк: https://www.dualmine.com/?ref=25221
          - над 4 месеца в саит за арбитражна търговия с реферален линк: http://app.arbistar.com/signup/I30IRIVM26

          И двата сайта плащат. Към момента съм си получил всичките инвестирани средства и сега само реинвестирам. И на двете места се постига нещо като 240% доходност на година. Стратегията ми е да увеличавам месечния доход с реинвестиции за дълъг период и като достигна по-голям доход (поне 1000 евро на месец) да почна и частично да тегля. Ако се окаже пирамида то поне съм си поиграл виртуално без да съм загубил. Това не ми е основна инвестиция, просто навлизане в света на крипто-валутите.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
            Койна се изсипал с 2 000 от 10 000 до 8 000 и само 2 мнения по темата.
            ...
            Новата парадигма вече се изтърка, търсим още по-нова парадигма за шарани. Бибит-койн държи цена, ама другите ги дават по 2 за левче.
            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

            Коментар


            • Койна се изсипал с 2 000 от 10 000 до 8 000 и само 2 мнения по темата.

              В момента изгодно ли е да се копа в България или не? Щото на 10 000 май беше изгодно и някви копаха.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                Привет на ФАРАОНИТЕ и оная там последната ФАРАОНКА !!!
                Де ви избяга ПИРАМИДАТА ???

                Знаел ма бил !!!

                Аз ПРЕДУПРЕДИХ ли ???
                Привет КМЕТА, пирамидата не е избягала, тя просто се преобрази, но някои не го разбраха навреме

                https://arbinance.com/?ref=5922

                Коментар


                • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                  Нова ера в междуборсовия арбитраж с криптовалути!
                  https://l7.trade/?r=107513020
                  Привет на ФАРАОНИТЕ и оная там последната ФАРАОНКА !!!
                  Де ви избяга ПИРАМИДАТА ???

                  Знаел ма бил !!!

                  Аз ПРЕДУПРЕДИХ ли ???
                  Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                    Техническо ниво от 9000 пробито ситуацията прилича на 2018 и нивото от 6000.
                    Очаквано формиране на корективно дъно около 4000 - 6000 . Октомври -ноември
                    Напълно възможна ситуация. Криптовалутите остават високо спекулативни и рискови за средностатистческият инвеститор с тези резки движения, като всичко ще продължи, докато не бъдат въведени повече реални приложения на тези инструмени. Блокчейн технологията е интересна, но й предстои много път още, за да стигне до масовият потребител.
                    Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                    Коментар


                    • Техническо ниво от 9000 пробито ситуацията прилича на 2018 и нивото от 6000.
                      Очаквано формиране на корективно дъно около 4000 - 6000 . Октомври -ноември

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pavlinaa Разгледай мнение
                        Здравейте на всипки, казвам се Павлина . Виждам че доста се пише за L7Trade. Сайта е страхотен, претърпя и хакерска атака преди 2 седмици и на всипки портфейлите ни останаха защитени. Не мисля, че трябва някой да се притеснява относно адекватността на сайта.Накратко пояснение :


                        Има само една линия на реферална програма,но това няма значение когато човек си удвоява капитала за 15-20 дена.

                        Важно!!!

                        При регистрация не ползвайте абв поща,защото на нея не идват важни кодове необходими при верификация и теглене.

                        Системата работи с Биткойн и други криптовалути едни от най-известните. На ден се правят около 5 сделки ръчно и/или автоматично.Общата печалба от тези сделки е към 3% - 5% на ден.

                        Аз препоръчвам лично Биткойн,също така и LTC. Биткийн,защото е най-известен и скъп и благодарение на големите разлики в курса се реализират най-големи печалби.LTC също се справя много добре и има хубави %.

                        ✅ Можете да изтеглите по всяко време вашият депозит, както и генерираната печалба 24/7

                        ✅ Реални сделки между 50 крипто борси.

                        ✅ Сделките са само на печалба, като тези на минус се анулират от системата автоматично.

                        ✅ Удвояване на вашите средства за 15-20 дни.
                        По реферална програма мога да ти подаря близнаци за повече нямям сили ама мога да повторя !!!
                        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pavlinaa Разгледай мнение
                          Здравейте на всипки, казвам се Павлина . Виждам че доста се пише за L7Trade. Сайта е страхотен, претърпя и хакерска атака преди 2 седмици и на всипки портфейлите ни останаха защитени. Не мисля, че трябва някой да се притеснява относно адекватността на сайта.Накратко пояснение :


                          Има само една линия на реферална програма,но това няма значение когато човек си удвоява капитала за 15-20 дена.

                          Важно!!!

                          При регистрация не ползвайте абв поща,защото на нея не идват важни кодове необходими при верификация и теглене.

                          Системата работи с Биткойн и други криптовалути едни от най-известните. На ден се правят около 5 сделки ръчно и/или автоматично.Общата печалба от тези сделки е към 3% - 5% на ден.

                          Аз препоръчвам лично Биткойн,също така и LTC. Биткийн,защото е най-известен и скъп и благодарение на големите разлики в курса се реализират най-големи печалби.LTC също се справя много добре и има хубави %.

                          ✅ Можете да изтеглите по всяко време вашият депозит, както и генерираната печалба 24/7

                          ✅ Реални сделки между 50 крипто борси.

                          ✅ Сделките са само на печалба, като тези на минус се анулират от системата автоматично.

                          ✅ Удвояване на вашите средства за 15-20 дни.
                          Много си далеч от някои истини!

                          Коментар


                          • https://l7trade.company/?r=396092889

                            Коментар


                            • Здравейте на всипки, казвам се Павлина . Виждам че доста се пише за L7Trade. Сайта е страхотен, претърпя и хакерска атака преди 2 седмици и на всипки портфейлите ни останаха защитени. Не мисля, че трябва някой да се притеснява относно адекватността на сайта.Накратко пояснение :


                              Има само една линия на реферална програма,но това няма значение когато човек си удвоява капитала за 15-20 дена.

                              Важно!!!

                              При регистрация не ползвайте абв поща,защото на нея не идват важни кодове необходими при верификация и теглене.

                              Системата работи с Биткойн и други криптовалути едни от най-известните. На ден се правят около 5 сделки ръчно и/или автоматично.Общата печалба от тези сделки е към 3% - 5% на ден.

                              Аз препоръчвам лично Биткойн,също така и LTC. Биткийн,защото е най-известен и скъп и благодарение на големите разлики в курса се реализират най-големи печалби.LTC също се справя много добре и има хубави %.

                              ✅ Можете да изтеглите по всяко време вашият депозит, както и генерираната печалба 24/7

                              ✅ Реални сделки между 50 крипто борси.

                              ✅ Сделките са само на печалба, като тези на минус се анулират от системата автоматично.

                              ✅ Удвояване на вашите средства за 15-20 дни.

                              Коментар


                              • https://medium.com/@hcburger1/bitcoi...h-649d0e9b3c94

                                Коментар

                                Working...
                                X