IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

    Е и? Зад парите стоят реални икономики и реален продукт с полезност. Койните са една празна бутафория, с тях и без тях все тая.Преди да си вложите парите в тази бутафория, изгледайте това видео да видите как действат и каква е психологическата уловка при понци-схемите и ще разберете защо койните са подобие на класическа понци-схема. Рано или късно ще изгърмят в това съм абсолютно убеден. Колкоко повече им нараства цената, толкова по-рано. Уловката на всички такива схеми, които не произвеждат реален продукт е да накарат инвеститорите да си мислят, че влагат парите си в изключително печелившо и доходоносно начинание. Докато цената върви нагоре всичко е ОК, нови и нови рибоци си влагат парите, и всичко е цветя и рози. Въпросът е какво ще стане, когато инвеститорите решат да си кешират койните и да си вземат предполагаемата печалба? Щото койните не стават нито за ядене, нито за пиене, нито за шмъркане.

    Някога така говореха и за Интернет, че нямал реална стойност и дори скоро ще му "мине модата", сега същите тия хора не отлепят физиономията си от Фейсбук и сайтовете за пазаруване.

    Стойноста на криптовалутите всъщност е неизвестна, защото ние не знаем пълните им възможности. Само умните договори да вземем и стойноста е в трилиони. Евтините транзакции също биха спестили трилиони, говорим за липса на касови апарати изобщо в магазините и където и да било. Просто влизаш в магазина взимаш си каквото ти трябва и си излизаш... ако нямаш пари в акаунта, на излизане може да има един охранител който да те спре (но с времето и той ще отпадне). Магазините също може да изчезнат с времето, просто всичко което му трябва на човек, ще пристига на мястото на което му трябва и за точно определеното време... включително хранителни продукти. Блокверигата е добра за проследяване на пратки и дори в момента има проекти за такъв тип практическо приложение. Но всичко това е само началото, от днешна гледна точка е трудно да се види какво ще стане например след 20 години, защото не се знае как ще се развият другите технологии. Например едва ли някой преди 20 години (през 1997-а) е можел да си представи до къде ще стигне Интернет... и че Интернет пазаруването ще измеси моловете.

    Знам че в България манията по моловете в момента е все още много силна, защото моловете са относително нови за нас, но в САЩ, моловете са започнали да изчезват. (междувременно Амазон неможе да насмогне със строителството на разпредлителни центрове и складове)
    Last edited by Xman1; 04.11.2017, 11:20.

    Коментар


    • В допълнение към долния ми пост - Биткоин не съм купувал от 2014 г., тогава го направих само за проба, да видя как стават нещата.
      Както писах и по-долу, няма нужда да се наливат свежи пари, сега има хиляди начини да си осигурите приходи на Биткоини без да се наливат "свежи" пари, но за целта на първо место е необходимо ЖЕЛАНИЕ и търпение, т.е. не трябва да очаквате бързо забогатяване и да сте алчни.
      remember remember the fifth of november

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
        Добри Ютро!!!
        Прави ми впечатление, че противниците на Биткоин, не само отричат очевидни факти ами и въобще не искат да се "учат" и четат!!! Един вид Чукча Писател ..... В допълнение непрекъснато пишат очевидни неистини с надеждата да се сбъднат, малко като цигането дето чакало Черно Море да се подкваси!
        И докато крякат: Балон, Понци, кески и Пирамида и т.н., годинките си минават а те губят все повече ...... А 1 година в света на Криптовалутите е много време! Пример - последната година, точно преди 1 година цената на Биткоина бе около 700$, сега е над 7.000!!! Колкото и да са зле с математиката (противниците на Биткоина) мисля 1-2 клас имат завършен! После когато цената стана 1 Биткоин = 1 Унция Злато имаше писания от типа "ама как може така???!!!"
        Тя (цената) взе че отиде на 5+ Тройунции ...... В интерес на истината, сега имам сметка цената да пада и примерно да се върне пак на 1 Унция Злато, но едва ли ще стане .....
        Айде Успех и да се замислят малко, ако могат, сривлювците - дали не бъркат някъде???
        П.С. Никога не е късно да започнете да се занимавате с Криптовалути! Никой не ви кара да наливате свежи пари, които можете да загубите (временно) в една по-сериозна корекция на цената, но за целта се иска ЖЕЛАНИЕ, иначе възможностите са почти безкрайни .... Welcome to New World!!!
        Ти бай Марине като се правиш на толкоз отворен, имаш ли смелостта да си купиш 10 биткойна по 7000 долара? Айде бе, койнаджиите купувайте сега да ви видим колко сте отворени. Като станете милионери, после ще ми благодарите. Ама не ви стиска, щото и вас ви е страх да не ви изгърмят парите в тая бутафорна схема. Тръгнали акъл да дават.
        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

        Коментар


        • Добри Ютро!!!
          Прави ми впечатление, че противниците на Биткоин, не само отричат очевидни факти ами и въобще не искат да се "учат" и четат!!! Един вид Чукча Писател ..... В допълнение непрекъснато пишат очевидни неистини с надеждата да се сбъднат, малко като цигането дето чакало Черно Море да се подкваси!
          И докато крякат: Балон, Понци, кески и Пирамида и т.н., годинките си минават а те губят все повече ...... А 1 година в света на Криптовалутите е много време! Пример - последната година, точно преди 1 година цената на Биткоина бе около 700$, сега е над 7.000!!! Колкото и да са зле с математиката (противниците на Биткоина) мисля 1-2 клас имат завършен! После когато цената стана 1 Биткоин = 1 Унция Злато имаше писания от типа "ама как може така???!!!"
          Тя (цената) взе че отиде на 5+ Тройунции ...... В интерес на истината, сега имам сметка цената да пада и примерно да се върне пак на 1 Унция Злато, но едва ли ще стане .....
          Айде Успех и да се замислят малко, ако могат, сривлювците - дали не бъркат някъде???
          П.С. Никога не е късно да започнете да се занимавате с Криптовалути! Никой не ви кара да наливате свежи пари, които можете да загубите (временно) в една по-сериозна корекция на цената, но за целта се иска ЖЕЛАНИЕ, иначе възможностите са почти безкрайни .... Welcome to New World!!!
          remember remember the fifth of november

          Коментар


          • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение

            Фрости,

            Редно е сега да събереш всички банкови сметки от последните 100 години, включително и закрити, и да установиш, че 0,000001% от "хората" държат 99.99999% от "парите".
            Е и? Зад парите стоят реални икономики и реален продукт с полезност. Койните са една празна бутафория, с тях и без тях все тая.Преди да си вложите парите в тази бутафория, изгледайте това видео да видите как действат и каква е психологическата уловка при понци-схемите и ще разберете защо койните са подобие на класическа понци-схема. Рано или късно ще изгърмят в това съм абсолютно убеден. Колкоко повече им нараства цената, толкова по-рано. Уловката на всички такива схеми, които не произвеждат реален продукт е да накарат инвеститорите да си мислят, че влагат парите си в изключително печелившо и доходоносно начинание. Докато цената върви нагоре всичко е ОК, нови и нови рибоци си влагат парите, и всичко е цветя и рози. Въпросът е какво ще стане, когато инвеститорите решат да си кешират койните и да си вземат предполагаемата печалба? Щото койните не стават нито за ядене, нито за пиене, нито за шмъркане.


            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение

              Всеки може да има всякакви портфейли, просто този с най многото монети вътре е собственост на Bitfinex. Най вероятно и другите борси имат такива портфейли, но не всички ги обявяват. Ако отвориш Bitcoin Cash ще видиш че там Bitfinex имат портфейл с повече монети от този. (но по-малък по стойност в $)

              Цялата ти конспиративна теория просто няма никакъв смисъл. Има други показатели които показват нарастване броя на инвеститорите като цяло... и не са няколко човека а стотици хиляди... милиони от началото на годината. Според теб не е ли нормално при 5 милиона нови инвеститора, цената да се качи?!

              Сигурно покачването на трафика към борсите и coinmarketcap... също го правят хора с "трибуквени означения и маски на лицето". А какво да кажем за покачването броя на траназкциите в самата Биткойн мрежа. (макар, че част от тях може и да са умишлен спам)
              Съгласих се вече с теб, Xman1. Още одеве.
              Само не виждам още логиката за тегленето на кръгли суми от cold wallet на bitfinex (93% са в кръгли хилядарки, 98% - в кръгли стотици) постоянно. Още повече при цените на биткойна от януари насам.
              За какво са ти кръгли суми от виртуална валута? Тва да не са банкнотите от по €500, дето били най-подходящи за подкуп? То затва банкнотите от по €200 и €500 ги изтеглят от 2-3 години насам и ще изчезнат постепенно.


              Във втория най-богат на койни адрес (109 203 BTC - може и той да е на няква борса) вноските/тегленията пък са само в кръгли суми. Вярно, транзакциите са много по-малко от bitfinex-а, ама пак.... какъв е смисъла?
              Все едно гледам дневника за движение на паричните наличности в трезор на банков клон...
              То даже и там ще са по-криви сумите, отколкото тия в извлечението за движенията по споменатите биткойн-адреси...

              Третия портфейл (89 348 BTC) - същата работа....
              Четвъртия - и той (81 000 BTC).

              От №5 до №11, както отбелязах вече, никво движение от около 3 години вече

              Въобще интересно - или масово се размятат кръгли хилядарки койни или нищо...
              Ще се радвам, ако ме просветлите, каква роля играят транзакции с цели суми в хилядарки койни, когато едно Ферари за $1 000 000 да решиш да си вземеш с койни, ти трябват едни 138.67413660 BTC (към момента).


              Бях писал нещо, ама нищо не казвате с индианеца за това, че на сайта на bitfinex няма грам дума за хората, които менажират това предприятие, липса на какъвто и да е адрес (поне фронт-офис могат да си отворят, никой не ще да им знае дейта-центъра къде е, да не говорим за трезора с колд уолета), единственото което намерих отдругаде е кой е СЕО и че са някъде в Хонг-Конг (ама това не е 100% сигурно сега, според мен).
              За security breach-а миналата година нищо не казахте....

              Просто е хубаво да се казва, че не всичко е цветя и рози....поне засега.
              Всеки има глава на раменете си да мисли - един така, друг - иначе.
              Ако всички мислят еднакво, значи никой не мисли.
              Искам да съм обективен, не се заяждам.
              Last edited by Kildirim_Bei; 04.11.2017, 12:17.
              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

              Коментар


              • Топлофикациите как ще минат на нови технологии и ще си плащате парното в койни.
                https://www.youtube.com/watch?v=E-F8CDTHRwM
                Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                  Наясно съм с cold и hot wallets.
                  Има логика в това, което пишеш. Но едно физ. лице, или който и да е, също може да има cold wallet, ако желае.
                  Гаранцията е по-голяма в колд уолета, естествено, но той все пак е под контрола на борсата (и хората, които работят в нея).
                  Всеки може да има всякакви портфейли, просто този с най многото монети вътре е собственост на Bitfinex. Най вероятно и другите борси имат такива портфейли, но не всички ги обявяват. Ако отвориш Bitcoin Cash ще видиш че там Bitfinex имат портфейл с повече монети от този. (но по-малък по стойност в $)

                  Цялата ти конспиративна теория просто няма никакъв смисъл. Има други показатели които показват нарастване броя на инвеститорите като цяло... и не са няколко човека а стотици хиляди... милиони от началото на годината. Според теб не е ли нормално при 5 милиона нови инвеститора, цената да се качи?!


                  Сигурно покачването на трафика към борсите и coinmarketcap... също го правят хора с "трибуквени означения и маски на лицето". А какво да кажем за покачването броя на траназкциите в самата Биткойн мрежа. (макар, че част от тях може и да са умишлен спам)


                  Погледнато чисто на теория, ако в Биткойн и криптовалутите се включат достатъчно обикновени хора, няма да има значение тия с голямата власт и портфейли какво правят. Те така или иначе дължат всичко това на всички останали и ако хората предадат тази власт и доверие на блокверигата, изведнъж тези "силни" хора ще се окажат едно нищо... и ще имат власт колкото наследниците на Императора на "Свещената Римска Империя" в днешно време...
                  Last edited by Xman1; 04.11.2017, 10:10.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                    Хубава картинка. И аз предполагам, че 99% от койните се намират в ръцете на 4-5 хиляди души в Китай, Щатите и Русия, а останалият 1% е разпределен при масовката. Преди време с видеокарта се правеха по стотици койни на месец, но онези на върха на пирамидата, които режисрат сценария тогава направиха един по-рязък срив, почти до 0, копачите се паникьосаха, разпродадоха всичко и онези им придобиха койните на безценица.
                    През годините няколко пъти се повтаря същия сценарий..
                    Фрости,

                    Редно е сега да събереш всички банкови сметки от последните 100 години, включително и закрити, и да установиш, че 0,000001% от "хората" държат 99.99999% от "парите".

                    Коментар


                    • Благодаря ти за отделеното време за коментар, Xman1

                      Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение

                      Явно не разбираш смисъла на това което съм написал. Това е "студения портфейл" (виж в Гуглето: cold wallet) на една от най големите борси в света Bitfinex. Студения портфейл на Bitfinex можеш да си го представиш като тия големите банкови трезори, които имат врата по 10 тона. Защо се опитваш да анализираш транзакциите?! Просто борсата директно "казва" на клиентите си "имаме студен портфейл" с 1 милиард $.... "не сме отркаднали парите, да ходиме на Хаваите". Когато някой клиент внесе или иска да изтегли някоя по голяма сума, само тогава се използват тия "студени портфейли", които най вероятно се намират криптирани някъде в истински трезор. Също така борсата може да си има правила, кога и при какви условия се теглят/внасят монети в този портфейл.

                      Наясно съм с cold и hot wallets.
                      Има логика в това, което пишеш. Но едно физ. лице, или който и да е, също може да има cold wallet, ако желае.
                      Гаранцията е по-голяма в колд уолета, естествено, но той все пак е под контрола на борсата (и хората, които работят в нея)

                      Иначе си е голяма рекламка това, държа да отбележа

                      Защото е "студен портфейл. Вкарват криви суми, когато надминат определен максимален лимит на "топлия портфейл" (може и автоматично да е това), но тегленето на суми се прави от човек когато се мине някакъв минимален лимит и той му е по удобно да въведе кръгла сума а не примерно 2487.

                      Не виждам още логиката тук за тегленето на кръгли суми (93% са в кръгли хилядарки) постоянно. Още повече при цените на биткойна от януари насам.
                      За какво са ти кръгли суми от виртуална валута? Тва да не са банкнотите от по €500, дето били най-подходящи за подкуп? То затва банкнотите от по €200 и €500 ги изтеглят от 2-3 години насам и ще изчезнат постепенно.


                      Целия ти анализ е безмислен, това на 1-ви Август което са го направили е заради "вилицата" и по точно за да разделят монетите, после са ги върнали обратно на същият адрес т.е. извадили са ги на 1-ви Август да ги делнат на BTC и BCH, после на 2-ри пак са ги "буфнали" в трезора.
                      Това не са покупки и продажби а вътрешни трансфери на Bitfinex.

                      Съгласен съм с теб за това.

                      Какво толкова чудно има в това?! Тази борса прави по $1 милиард оборот на ден... защо да няма портфейл с $1 милиард вътре?!

                      Да не мислиш че този който държи борсата може просто да ги "открадне". Тези които са ограбили MtGox още не са си изхарчили монетите, нищо че струват милиарди. В момента в който някой открадне такава сума няма как да се скрие...

                      Never say never
                      Мнението ми не е препоръка за нищо.
                      Last edited by Kildirim_Bei; 04.11.2017, 10:07.
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                        Интересно се оказва разпределението на биткойните - 3% от адресите притежават 96.5% от биткойните: [ATTACH=CONFIG]n3259732[/ATTACH]

                        Най-богатият симпатяга (https://bitinfocharts.com/bitcoin/ad...DHYoqkyNVsFk9r) има 36 320 повече койни (и 267 049 355 долари съответно) от всичките 19 679 267 човечета, които имат на адресите си по-малко от 0.1 койна (което си е 710$ в момента).
                        Става дума за cold wallet на борса, Бейски. Но това не ти е попречило да изградиш една цяла конспиративна теория, безполезна при това.





                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                          Интересно се оказва разпределението на биткойните - 3% от адресите притежават 96.5% от биткойните: [ATTACH=CONFIG]n3259732[/ATTACH]

                          източник:https://bitinfocharts.com/top-100-ri...addresses.html

                          Най-богатият симпатяга (https://bitinfocharts.com/bitcoin/ad...DHYoqkyNVsFk9r) има 36 320 повече койни (и 267 049 355 долари съответно) от всичките 19 679 267 човечета, които имат на адресите си по-малко от 0.1 койна (което си е 710$ в момента).

                          А най-интересното при този най-богат симпатяга (153 038.74435855 BTC = $1 099 403 769.43 в момента) е, че той е почнал от нулата да купува койни точно на 05 януари тази година и набива яко постоянно. Е, тук-там продава - сигурно да събере тайфата на един самолет за уикенда и да ги закара някъде на екзотичен остров да разпуснат малко
                          Като че ли е знаел, че биткойна ще скочи близо 10 пъти от януари.

                          Верно, че бая пари е налял, амо то пари бол има днес навсякъде... то бива, бива късмет, ама чак пък толкова...
                          Близо 800% досега... за 10 месеца.... Уорън Бъфет вафли да яде...
                          Уважавам го човека, ама такива доходности никога не е правил...

                          Мнението ми не е препоръка за сделки с каквото и да е.
                          Хубава картинка. И аз предполагам, че 99% от койните се намират в ръцете на 4-5 хиляди души в Китай, Щатите и Русия, а останалият 1% е разпределен при масовката. Преди време с видеокарта се правеха по стотици койни на месец, но онези на върха на пирамидата, които режисрат сценария тогава направиха един по-рязък срив, почти до 0, копачите се паникьосаха, разпродадоха всичко и онези им придобиха койните на безценица.
                          През годините няколко пъти се повтаря същия сценарий..
                          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                            Цитирах се пак, да не ви връщам надолу за това интересно биткойн-адресче
                            Опитах се да направя лек анализ на дейността на този индивид/или група от 05.01.2017 до сега.
                            Явно не разбираш смисъла на това което съм написал. Това е "студения портфейл" (виж в Гуглето: cold wallet) на една от най големите борси в света Bitfinex. Студения портфейл на Bitfinex можеш да си го представиш като тия големите банкови трезори, които имат врата по 10 тона. Защо се опитваш да анализираш транзакциите?! Просто борсата директно "казва" на клиентите си "имаме студен портфейл" с 1 милиард $.... "не сме отркаднали парите, да ходиме на Хаваите". Когато някой клиент внесе или иска да изтегли някоя по голяма сума, само тогава се използват тия "студени портфейли", които най вероятно се намират криптирани някъде в истински трезор. Също така борсата може да си има правила, кога и при какви условия се теглят/внасят монети в този портфейл.


                            Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                            Е как тая борса (ако е борса) ги уцелва така тия работи?
                            Или там всичко е регулирано и си има лотове?!?
                            Защото е "студен портфейл. Вкарват криви суми, когато надминат определен максимален лимит на "топлия портфейл" (може и автоматично да е това), но тегленето на суми се прави от човек когато се мине някакъв минимален лимит и той му е по удобно да въведе кръгла сума а не примерно 2487.


                            Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                            Най-голямата покупка е направена на 02.08.2017 и е за 62 077.14 BTC на стойност $169 250 218.35 (1 BTC = $2 726.45), а още по-интересно е, че на същата дата има и още една сделка за покупка на 50 000.5 BTC за $136 323 863.23.
                            Най-голямата продажба е направена на 01.08.2017 и e за 30 000.10123 BTC на стойност $83 650 782.27 (1 BTC = $2 788.35). На същата дата в няколко сделки са продадени общо 120 358.4695 BTC на обща стойност $335 166 754.20.
                            Ясно ви е за какво иде реч на тези дати - няма какво да говоря... действа се с размах тука.
                            Целия ти анализ е безмислен, това на 1-ви Август което са го направили е заради "вилицата" и по точно за да разделят монетите, после са ги върнали обратно на същият адрес т.е. извадили са ги на 1-ви Август да ги делнат на BTC и BCH, после на 2-ри пак са ги "буфнали" в трезора.


                            Това не са покупки и продажби а вътрешни трансфери на Bitfinex.



                            Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                            И в тва нещо мирно и кротко да си седят $1 100 000 000?!? Де да знам, явно доверието в сплотените койн-общности е на качествено ново ниво, до което някои простосмъртни още не сме достигнали

                            Какво толкова чудно има в това?! Тази борса прави по $1 милиард оборот на ден... защо да няма портфейл с $1 милиард вътре?!

                            Да не мислиш че този който държи борсата може просто да ги "открадне". Тези които са ограбили MtGox още не са си изхарчили монетите, нищо че струват милиарди. В момента в който някой открадне такава сума няма как да се скрие...
                            Last edited by Xman1; 04.11.2017, 09:28.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                              Ами направи и ти някаква пачка.
                              Само рендосвате форума с нищо правене.
                              И пречите на другите.
                              Айде само не казвай, че нищо не правим...
                              Само се надъхвате тука....
                              Направих ви малко сметки, щото от копане и гледане по разните борси, нямате време да се огледате....

                              Както и да е...
                              На теб какво да ти кажа да се зарадваш? Че утре койна ще е $10 000?
                              Ами, казвам ти го

                              Айде наслука днес на копачи и зяпачи, и да няма мноо флуктуации в кой с квито стинки се е назобил

                              Мнението ми не е препоръка за сделки с каквото и да е.
                              Last edited by Kildirim_Bei; 04.11.2017, 07:53.
                              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                                Цитирах се пак, да не ви връщам надолу за това интересно биткойн-адресче

                                Опитах се да направя лек анализ на дейността на този индивид/или група от 05.01.2017 до сега.
                                Каква е картинката?

                                От 05.01.2017 до 03.11.2017 са извършени 3 050 транзакции.
                                Това прави средно по около 10 транзакции всеки Божи ден.

                                Направени са 2 582 покупки на общо 1 103 400.539 BTC (на стойност $3 084 331 877.08),
                                и 468 продажби на общо 950 361.7949 BTC (на стойност $2 786 262 729.67).

                                Средна стойност на покупка: 427.34 BTC на стойност $1 194 551.46.
                                Средна стойност на продажба: 2 030.69 BTC на стойност $5 953 552.84

                                Най-голямата покупка е направена на 02.08.2017 и е за 62 077.14 BTC на стойност $169 250 218.35 (1 BTC = $2 726.45), а още по-интересно е, че на същата дата има и още една сделка за покупка на 50 000.5 BTC за $136 323 863.23.
                                Най-голямата продажба е направена на 01.08.2017 и e за 30 000.10123 BTC на стойност $83 650 782.27 (1 BTC = $2 788.35). На същата дата в няколко сделки са продадени общо 120 358.4695 BTC на обща стойност $335 166 754.20.
                                Ясно ви е за какво иде реч на тези дати - няма какво да говоря... действа се с размах тука.

                                Ако симпатягата не е харчил парите от продажбите, това значи, че е използвал за цялата операция само $ 298 069 147.41, което е нищо в сравнение със сегашната стойност на койните - $1 099 403 769.43.

                                Bottom Line или да теглим чертата, както се казва:
                                Доходност от операцията 268.84% за 302 дни!

                                0.433% средна доходност всеки Божи ден....
                                Като го капитализирате всекидневно стават тия 269%.


                                P.S. На вниманието на Xman1:
                                За bitfinex мернах, че е създадена през 2012 г. Викаш ей-така, на Нова година са си отворили още един адрес за койни.... лошо няма.
                                Това, което изглежда леко странно е, че покупките/входящите трансфери/ на биткойни са някакви криви числа (явно каквото дойде), но продажбите/изходящите трансфери/ са си едни кръгли сумички, обикновено 1000, 2000, 3000, 5000 BTC и т.н.
                                Е как тая борса (ако е борса) ги уцелва така тия работи?
                                Или там всичко е регулирано и си има лотове?!?


                                P.P.S. А най-богатите на биткойн адреси с номера от 5 до 11 не са правили нищо през последните 3 години... странно, едно койнче да купиш бижу на жената не са продали Тва да не са част от адресчетата на Сатошито, дето не ги бара, разправят?

                                Мнението ми не е препоръка за нищо.
                                Ами направи и ти някаква пачка.
                                Само рендосвате форума с нищо правене.
                                И пречите на другите.
                                Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X