IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ново дънце скоро.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin
      Ти по спомен от миналата година сложи доста пари в коини- е еееееееее според приказките ти де. Сега с това изречение искаш да кажеш че или си лъгал, или си на тотална загуба и от яд говориш така
      Очевидно имаш Alzheimer в напреднала степен
      Вложих 2000 USD на 30/12/2017, изтеглих 40 000 USD между 17/12/2017 и 12/1/2018
      Понастоящем се въртят още някакви си 4 000 USD ето тук:
      https://www.hashnest.com/

      И винаги съм ви предупреждавал, че койните до две години ще изчезнат,
      но BlockChain технологията ще започне да се използва в много области.
      Last edited by barbaron; 03.06.2018, 11:36.

      Коментар


      • Е така се прави конференция.

        https://www.cnbc.com/2018/05/14/thos...promotion.html


        На конференцията за биткоин в Ню Йорк близо до нея били паркирани няколко Ламборджинита с идеята да стимулира участниците. Собственика на фирмата с Ламборджинита си признал че често ги наемат да ги паркира и до местата където се превеждат и други конференции.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение



          Според мен най-сериозните кандидати за 1-вото място са Етер и Биткойн Кеш.


          Оригиналния Биткойн няма да може да се развива с малките 1МБ блокове и ще се превърне в незначителна монета до няколко години.

          Просто в момента в който повечето хора осъзнаят, че 1МБ лимита не никакъв технологичен лимит, а чисто политически, ще се оттеглят от Биткойн и ще се прехвърлят към другите монети (всъщност това вече се случва от известно време).
          Не мисля че Етерума има шанс да измести Биткоин след като досега не го е направил, същото се отнася и за Даш, както и за ЗетКеша. За Биткоин Кеш - незнам дали ще успее да се пребори с негативната нагласа че е само "един клонинг", макар че в момента е много по-добър и удобен от първообраза си, а отделно предстоят още доста нововъведения.
          ЛайтКоина има изключително силна общност и с подходяш/добър маркетинг може да привлече много кеш - затова залагам на него.
          И тъй като мнението ми нищо не значи - поддържам наличности както и от двата твои Фаворита за Кралската Корона, така и Лайткоини + XMR, ETC, ZEC, DOGE, MAX, XPM, CHC, ETN, LCC, BTG и още някакви прашинки по борсите, че с толкова много портфейли не ми останаха компютри на които да ги инсталирам .....
          remember remember the fifth of november

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
            А сега по-сериозно - скромното ми мнение е че Крипто света е в търсене на нов Крал!!! Един от възможните кандидати е Лайткоин!!! Може да е за много кратко (2-3 дни) а може и за години .....


            Според мен най-сериозните кандидати за 1-вото място са Етер и Биткойн Кеш.


            Оригиналния Биткойн няма да може да се развива с малките 1МБ блокове и ще се превърне в незначителна монета до няколко години.

            Просто в момента в който повечето хора осъзнаят, че 1МБ лимита не никакъв технологичен лимит, а чисто политически, ще се оттеглят от Биткойн и ще се прехвърлят към другите монети (всъщност това вече се случва от известно време).
            Last edited by Xman1; 21.05.2018, 03:09.

            Коментар


            • Добри Ютро!!!
              #Bitcoin’ers prefer Lambos because Ferrari is owned by Fiat.
              https://twitter.com/maxkeiser/status/997925114405638145

              А сега по-сериозно - скромното ми мнение е че Крипто света е в търсене на нов Крал!!! Един от възможните кандидати е Лайткоин!!! Може да е за много кратко (2-3 дни) а може и за години .....
              remember remember the fifth of november

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Winter

                Пада цената на добитото . За нея питах , дали ще расте
                Да му мислят търгашите, при криптото имая саморегулиране и миньорите винаги са по-добре.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Winter
                  Дали ще започне да расте скоро .
                  Че той добивът си расте, какво му е?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                    Вярно, че некоректно се изказах. Половин цена спрямо какво...
                    По Коледа беше почти невъзможно да си купиш копачка. Сега е много по-ларж.
                    Кеска, пак си се изцепил в мрака. Невъзможно беше след средата на януари, когато и писах, че търся 1080-ки TI на нормална цена и веднага нЕкои `ора от форОма решиха, че съм ги купил на върха.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                      Вярно, че некоректно се изказах. Половин цена спрямо какво...
                      По Коледа беше почти невъзможно да си купиш копачка. Сега е много по-ларж.
                      Баш по Коледа търговията най-много вървеше

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                        Вярно, че некоректно се изказах. Половин цена спрямо какво...
                        По Коледа беше почти невъзможно да си купиш копачка. Сега е много по-ларж.
                        Продавам копачка марка "PRAVA" маркирана Ti щото е с по така RAMo, ко и плащаш 20 кинта ама можеш да изкопаш гърне с жълтици.
                        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          И аз искам да купя риг на полвин цена, ама няма.
                          Много е смешно хора като теб с нула опит в материята как коментирате на ангро
                          Вярно, че некоректно се изказах. Половин цена спрямо какво...
                          По Коледа беше почти невъзможно да си купиш копачка. Сега е много по-ларж.

                          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                            Да попитам феновети/не копачите,за тях е ясно-те използват момента и правят $/ на криптовалутите-как преценявате в коя криптовалута да инвестирате?
                            Всеки човек с елементарна финансова култура ще каже-предпочитам долар,евро,лев...франк...защото.
                            Да видим тук как е?
                            Идеалният сценарий - копаеш на +, без голямо значение на колко си отгоре спрямо разхода за ток, хеджираш риска от понижение на цената с фючърс.
                            Реалният - хаос пълен с мании за прогнозиране.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                              Завиждам разбира се, не всеки може да купи на връх по Коледа. Сега пазарът е наводнен с хардуер за копане, всички вкупом са решили да си продават кокошката дето снася златни яйца. Де да можех да си купя риг на половин цена...
                              Нека трие модераторът, може само мненията за новата парадигма да оставя, и за 90%-овите прогнози на блокчейна. Да стане като на партийно събрание на БКП.
                              И аз искам да купя риг на полвин цена, ама няма.
                              Много е смешно хора като теб с нула опит в материята как коментирате на ангро

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Оня проспа 20 години инвестиране в ИТ, сега тръгнал в Епъл. Ти си дребна рибка, само кесиш тук заедно с кеската и пцуеш ръста на койните хахаха
                                Първо - въобще не знам , що е то : да кесиш ..........
                                И второ .......... изобщо не съм и започвал да псувам , камо ли '' ръста на койна ''' ............
                                Мо'е ли да псуваш нещо , де го нема .............
                                То така излиза че цел ден си пцувам ...............
                                У имотиту - пцувам ръста на имотиту
                                У златото - пцувам ръста на златото
                                У битхойна - пцувам ръста на битхойна .........................
                                И те от страх , седят на мЕсто
                                А '' ъперите '' по горните теми , говорят вежливо и културно ................. И цената ги не ебава ...... хахаххахахахахахах

                                Коментар

                                Working...
                                X