IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • IvanTerziev - имам един приятел иска да направи лекарство за рак, с машини се произвежда понеже е инженер и вярва в машините. Живее на социалки от дъщеря си, тя е преподавателка в колеж във Франция и от нейната заплата всеки месец му се дават социалки. По принцип той има знанията да прави фантастични разработки, много е грамотен. Една разработка през Хонг Конг или Сингапур за около месец ще му я платят няколко десетки хиляди долара, обаче разработки се правят само за приятели безплатно и нито един цент. Иначе приятелите са му купили там машини на които може изтребител да направиш, сигурно не си чувал че вече се принтира металкомпозит чрез електростатични разряди по здраво от чист титаний и такова нещо имаме на разположение. Не става въпрос за пари а за много пари, онези деца както ги нарича изкарват много пари и знаят за неговите социалки. Мой колега и приятел по принцип съвзем законно има право на 2000 долара при всяко излизане в чужбина, а той излиза много често и ми казва тези пари аз не ги харча дай да ги дадем на М. обаче човека не иска дори да чуе. Между другото и мен научи на скромност, то с каквито се събереш такъв ставаш.
    - На тях им е фикс идеята да изкарават пари, на него пък това голямо откритие ако чрез него се даде той наистина е подходящ.
    - Дори за социалките съм склонен да те разбера, защото като пуснеш някой телевизионен канал ще чуеш как се откраднали такива пари в огромни размери от някои си служители пак. Ти ги вземаш да не се случват такива неща. Ето виж как те разбирам и не те обиждам, а те като гледам го правят обаче ти си ги бориш постоянно - защо ?
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • IvanTerziev - те си спортуват там, не е необходимо да им се натяква постоянно че се занимават с глупости. Ако си уцелил подходящия момент ще те разберат от едно казване.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
        Еми как да подбирам периодите, само като расте ли? Нали вечно щеше да расте? 100 000 $ прогнозирахте към този месец май. Не вярвам в идеята точно тия "валути" да променят икономиката. И една няма потенциала и удобството за работа да го направи. Смарт контрактите се наакаха от някакви котки играчки, пък с Биткойн не може да си платиш и билета за Биткойн конференцията. Проблем ли е, че ги забелязах тия факти?
        Бяхме сривлювци бедняци и назадничави... понеже познахме, сега да ни гонели от форума. Вероятно много ви е срам, затова.

        Беше споменал, че обмисляш варианта да минаваш на социалки. Ама няма да отделя и 1 секунда да ровя за цитат.
        Социалките са добър начин да си върнеш част от заграбеното през данъците. Инак отиват или за Манго, или за "бежанци", или в някой обръч от фирми. Някой идва от майната си, прескача границата, настанява се тука, и получава 1200 лева месечно, подслон и топло. Що за мен да не може?
        Абе ти да не си преял с гъби? На социалки тук доколкото знам си само ти, никой друг. Останалите имаме достойнство, умения и достатъчно опит в професиите си. Като ти гледам мижавите обяснения - си точно на ниво мангал, с нищо не си различен.
        Койнът расте досега, факт. Има големи амплитудни колебания, но на годишна база е здраво нагоре. Твоят смехотворен начин на "прогнозиране" може да изкара и всяка растяща акция уж на загуба, в крайна сметка обаче инвеститорите прибираме печалби от това. Не ми е проблем че кесиш отстрани, проблем ми е да ти слушам жалкият плач. Бедняци сте - факт. При това бедни и умствено, и духом, жалка сган.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          Тъй както ти си подбираш периодите назад, тъй и аз Недей рива тогаз! Достатъчно е да следиш пазаря и да използваш някоя от възможностите - аз дори не търгувам особено активно и пак става.
          Проект "цуцане на социал", аман от теб. Като чете темата и ми ходи по стъпките, де видя 35 годишни ипотеки и мургав шеф? Освен в твоята болна глава ...
          Еми как да подбирам периодите, само като расте ли? Нали вечно щеше да расте? 100 000 $ прогнозирахте към този месец май. Не вярвам в идеята точно тия "валути" да променят икономиката. И една няма потенциала и удобството за работа да го направи. Смарт контрактите се наакаха от някакви котки играчки, пък с Биткойн не може да си платиш и билета за Биткойн конференцията. Проблем ли е, че ги забелязах тия факти?
          Бяхме сривлювци бедняци и назадничави... понеже познахме, сега да ни гонели от форума. Вероятно много ви е срам, затова.

          Беше споменал, че обмисляш варианта да минаваш на социалки. Ама няма да отделя и 1 секунда да ровя за цитат.
          Социалките са добър начин да си върнеш част от заграбеното през данъците. Инак отиват или за Манго, или за "бежанци", или в някой обръч от фирми. Някой идва от майната си, прескача границата, настанява се тука, и получава 1200 лева месечно, подслон и топло. Що за мен да не може?
          Last edited by IvanTerziev; 05.05.2018, 00:55.
          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
            4 месеца назад Биткойн беше над 20 К $. Сега няма и половината. То тъй много лесно се става милиардер, като гледаш графиката назад и правиш виртуални печалби.
            Като се нагуша с рипъли на 3,8 и ще ви стана мил и драг. Социалки или не - поне не съм продал гарсониерата на баба си, че да направя някой рипължия милионер. Нямам заеми, и си движа мой проект. Е, не понасяте такива, всички тряя са с 35 годишна ипотека като тебе, и да не смеят да шукнат на мургавия шеф! Четох темата за имотите, дето си раздавал линкове и карти. Грозна работа!
            Тъй както ти си подбираш периодите назад, тъй и аз Недей рива тогаз! Достатъчно е да следиш пазаря и да използваш някоя от възможностите - аз дори не търгувам особено активно и пак става.
            Проект "цуцане на социал", аман от теб. Като чете темата и ми ходи по стъпките, де видя 35 годишни ипотеки и мургав шеф? Освен в твоята болна глава ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              Каква 2008а, достатъчно е само месец назад да беше купил. Както и три месеца назад. Вместо да лянкаш глупости тук всеки ден. Новата икономика - седиш на социал и обясняваш на тия дето печелят как трябвало да губят... бел мангал такъв
              4 месеца назад Биткойн беше над 20 К $. Сега няма и половината. То тъй много лесно се става милиардер, като гледаш графиката назад и правиш виртуални печалби.
              Като се нагуша с рипъли на 3,8 и ще ви стана мил и драг. Социалки или не - поне не съм продал гарсониерата на баба си, че да направя някой рипължия милионер. Нямам заеми, и си движа мой проект. Е, не понасяте такива, всички тряя са с 35 годишна ипотека като тебе, и да не смеят да шукнат на мургавия шеф! Четох темата за имотите, дето си раздавал линкове и карти. Грозна работа!
              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                Е не ви ли втръсна дежурния лаф, че ако бях купил 2008-ма...
                Ако бях купил нефт преди някоя годинка... дядо ми ако беше купил в Манхатънските блата, пък Аспарух ако беше продължил на запад...
                Ако баба беше мъжка...
                Ако 2014 бях купил актуалните тогава PrimeCoin, NameCoin, после излезе LeatherCoin... сега щях да съм на дебела загуба.
                Ама нали, който не се е набутал на пирамидата бил трол! Модерно е да подариш по Коледа Рипълчета по 3,80 бройката както Съни, и после да гледаш как спихва и спихва... няколко пъти, не процента. Много е парадигматично! Новата икономика, вкарваш 8 вадиш един
                Каква 2008а, достатъчно е само месец назад да беше купил. Както и три месеца назад. Вместо да лянкаш глупости тук всеки ден. Новата икономика - седиш на социал и обясняваш на тия дето печелят как трябвало да губят... бел мангал такъв

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                  Питай Чиче как да губиш, ние сме спечелили.
                  Е не ви ли втръсна дежурния лаф, че ако бях купил 2008-ма...
                  Ако бях купил нефт преди някоя годинка... дядо ми ако беше купил в Манхатънските блата, пък Аспарух ако беше продължил на запад...
                  Ако баба беше мъжка...
                  Ако 2014 бях купил актуалните тогава PrimeCoin, NameCoin, после излезе LeatherCoin... сега щях да съм на дебела загуба.
                  Ама нали, който не се е набутал на пирамидата бил трол! Модерно е да подариш по Коледа Рипълчета по 3,80 бройката както Съни, и после да гледаш как спихва и спихва... няколко пъти, не процента. Много е парадигматично! Новата икономика, вкарваш 8 вадиш един
                  Last edited by IvanTerziev; 04.05.2018, 19:03.
                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                    Хубо де, всеки ден питам колко трябва да изгубя, че да бъда повишен в ранг на не-трол? Искам да стана модерен и парадигматичен като вас, и ме интересува цената, ако може в лева или евро.
                    Питай Чиче как да губиш, ние сме спечелили.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                      Себе си, Кеска! За по-умрял не се сещам.
                      Хубо де, всеки ден питам колко трябва да изгубя, че да бъда повишен в ранг на не-трол? Искам да стана модерен и парадигматичен като вас, и ме интересува цената, ако може в лева или евро.

                      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение

                        Кажи кой умрял кон да разменя за пари, че да мирясате?
                        Себе си, Кеска! За по-умрял не се сещам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          То за да изгубиш - трябва да я имаш първо. А ти си на социал...жалка картинка, дори за спортен коментатор в тая тема
                          Не мога да разбера тая ваша мания, че трябва да изгубиш, за да си модерен, по новата пирамида, пардон, парадигма. И който не е изгубил е жалка картинка, социал и всички земни грехове.
                          Кажи кой умрял кон да разменя за пари, че да мирясате?
                          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                            1 стинка не съм изгубил!
                            И ти ли си виртуален като XMan и неговите 90%?
                            То за да изгубиш - трябва да я имаш първо. А ти си на социал...жалка картинка, дори за спортен коментатор в тая тема

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                              ...Що трябва да те интересува, ти си един планктон в това море просто, ставаш за храна на цаците
                              1 стинка не съм изгубил!
                              И ти ли си виртуален като XMan и неговите 90%?

                              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                                Що изобщо ми говориш за това менте-клонинг, и що изобщо трябва да ме интересува какво искаш?
                                Фокусирай се на 5 годишните прогнози за стоманата, с 90 % вероятност, произлизащи от блокчейна!
                                Туй е лесно, още 5 години ще ядеш винкела
                                Б-кеша е менте-клонинг с най-големия крипто-играч зад гърба. Що трябва да те интересува, ти си един планктон в това море просто, ставаш за храна на цаците

                                Коментар

                                Working...
                                X